Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
176
...
299
>
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
15 октомври 2021
Играя ремастъра на Alan Wake. Не е лоша играта, но е далеч от Max Payne или Control.
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
15 октомври 2021
lyubohar написа
Играя ремастъра на Alan Wake. Не е лоша играта, но е далеч от Max Payne или Control.
Max Payne е друг жанр,а и Control,но да,Alan Wake е по-слаба като игра от двете.Предполагам,че ги сравняваш като игри на едно и също студио. Макс 1 и 2 са ми едни от най-любимите игрици. Наляга ме носталгията като си помисля за двете.
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
15 октомври 2021
Ясно, че са друг жанр, но всички са на Remedy. Затова ги сравнявам. В Control определено има малко Alan Wake вайб - и не само в DLC-то, посветено на Alan Wake, а въобще.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
16 октомври 2021
Купих си от стора Castlevania Lord of Shadow и рекох да я преиграя, стигнах до един бос , убих го и той се прероди в друг, трябваше като малоумен все едно и също, той с един удар ми взема половината здраве а аз на него с един удар все едно съм го почесал, тъпотия, замина в коша, вече не си давам парите за олигофренски игри с мечове. Няма ли базука или картечница не свалям. Аз не знам, прави впечатление защо са направили тия игри дори на изи да трябва по 500 пъти като дебил да натискаш едно копче за да умре някой . Така беше с Doom Etrenal, сега същото гледам с Castlevania. На лесен режим съм и пак натискам по сто пъти едно и също което в крайна сметка дразни. Толкова са безидейни тия разрабочици че няма на къде повече. Вместо да се изкефиш на някоя игра ти си счупиш пада и нервите. Човек рече малко да разпусне след работа с нещо и да се изкефи, а то стаане обратното - вдигне кръвно и захар. Затова никакви пари за игри. Само до 10 лева на промоция ако излезе нещо, повече не си заслужава.
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
16 октомври 2021
За мен Alan Wake е велика, заедно с първите два Пейна. Контрол не може грам да стъпи на вайба на Уейк.
Божо, аз се дразнех така едно време, но вече като ме изнерви игра, просто гася и правя нещо друго, за да ми мине
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
18 октомври 2021
Доста ме накефи Resident Evil The Village. Личи си че са мислели играта да е разнообразна. През цялото време през която я играх, имах чувстовото че се сменят различни игри. В началото имах чувството че играя RE7 със някакви Alone In The Dark 4 елементи. След това играта стана като тия по-модерните хоръри, където само си играеш на криеница с чудовищата, изведнъж играта стана пуцалка тип Serious Sam, някрая CoD със зомбита или нещо подобно Във всичките случаи обаче атмосферата бе на ниво и интереса ми не изчезна. За последно толкова се радвах на сингъл плейър игра май на RE7. Знаят тия хора как се правят увлекателни игри, не може да им се отрече.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
18 октомври 2021
Аз си разгледах каталога от безплатни игри в ЕПИК и си пуснах Close to the Sun - най-вече заради очевидния Биошок вайб. Интересна ми е, но технически се държи ужасно. Вярно шайгата не е кой знае какво, но игра с такава графика не би трябвало да е изобщо проблем - насича ужасно и дори самият звук накъсва. А всичко е някакви почти статични декори без нищо особено на екрана.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
18 октомври 2021
Всъщност Far Cry 6 много ми харесва.
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
19 октомври 2021
Elden Ring-a го отлагат за 25 февруари 2022. На мен ми е през кура, ама знам, че има много Соулс фенове тук
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
19 октомври 2021
LethianDream написа
Elden Ring-a го отлагат за 25 февруари 2022. На мен ми е през кура, ама знам, че има много Соулс фенове тук

коя беше тази игра

LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
19 октомври 2021
Дарк, една игра,дето за нищо не става, както и другите Соулсове, но тука хората реват, плачат, драпат и мастурбират на нея- питай солсърите Найт/Любо/Доктора
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
19 октомври 2021
Всеки се кефи на нещо, няма лошо. Аз също не съм им фен (макар да съм играл 1 или 2 от този тип игри )
Но като цяло не ме впечатли тая игра.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
19 октомври 2021

опс... обърках раздела

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
19 октомври 2021
Ей от тази работа вкъщи съвсем се побърках. Гледам какво е написал Lethian и в първия момент си викам "Бах мааму, цяла година ли бе". Някак си мозъка ми бейнфартна и реши, ще се 2020. Един месец е ок, аз имах подозрения, защото много тихо го дават откъм реклами и показване на геймплей. Такова затишие обикновено значи отлагане, даже очаквам, че това ще е първото, но не и последното, ама се надявам да бъркам.
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
19 октомври 2021
Година и нещо. Чак такова отлагане означава,че играта е доста далеч от завършване. Много жалко,а така и се канех.
<
1
...
176
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.