Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
175
...
299
>
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
10 октомври 2021
Аз покрай FC6 се сетих, че ми стои недовършена New Dawn и се върнах към нея. Без да съм го съзнавал, ми е липсвал такъв тип екшън и се кефя на сватбарското пуцане, особено след 40-50 часа на Metal Gear Solid 5, където стелта е приоритет и малко или много дотяга да клечиш и да пълзиш из канавките. То уж и във Far Cry сериите е замислено и стелт да се играе, но всички знаем, че all-guns-blazing е начинът да се играят тези игри. Изобщо не си правя труда да атакувам стелт базите - направо ги зачесвам и чакам подкрепленията да дойдат

Като гледам и шестицата е същото и твърдо ми влиза в списъка. Изглежда са развили схемата от New Dawn да развиваш база и да има някаква икономика.

lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
10 октомври 2021
all-guns-blazing е начинът да се играе и MGSV. Не слушай какво ти говорят за "правилен" начин на игра, а просто опитай
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
10 октомври 2021
Rostik79 написа
То уж и във Far Cry сериите е замислено и стелт да се играе, но всички знаем, че all-guns-blazing е начинът да се играят тези игри.

Аз гледам да разнообразявам. Една база ще я мина тихо, като убивам всички в гръб с мачетето или със заглушен снайпер отдалеч, друга ще вляза директно с пушкалата, трета ще се промъкна вътре но ако ме видят, почвам пак да стрелям.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
10 октомври 2021
Ако влезеш с танка и ги убиеш преди да стигнат алармата се води стелт.

Нищо, че поне 15 100мм осколочно-фугасни снаряди и 300 7.62 патрона са изстреляни

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
10 октомври 2021
Ако няма живи свидетели, няма кой да каже, че си бил там - много ясно
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
11 октомври 2021
Гледах някъде как лепи бомба на животинката дето върви с теб(в неговия случай кученцето) и го праща във враговете. Играта готино позволява да си изобретателен докато сееш разруха.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
12 октомври 2021
Пантерата от куеста със идолите е абсурдно силен amigo. Тотално мачка цели постове сама, само я насочваш от някоя кула и ги минава на EZ mode
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
12 октомври 2021
nightwarrior написа
Гледах някъде как лепи бомба на животинката дето върви с теб(в неговия случай кученцето) и го праща във враговете.

хахаха после да не ги съдят за това

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
12 октомври 2021
Е за кво, то нищо му няма на Чоризото
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
12 октомври 2021
PETA се хванаха за боя с петлите. https://www.peta.org/media/news-releases/peta-latino-statement-cockfighting-in-far-cry-6/
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
13 октомври 2021
Колеги, малко искам да сменя темата, сигурно си има отделна тема за целта, но имам нужда от съвет. Умря ми ЕксБокса (разбира се, след като му изтече гаранцията) и заедно с една умряла Вита само ми събират прах. Дайте съвет за добър извънгаранционен сервиз в София да ги занеса. Виждам, че има някакъв GameMaster на майната си в Надежда, който има положителни отзиви. Ако някой има предишен опит със сервиз и е доволен, моля за съвет.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 октомври 2021
Уви няма какво да препоръчам. Поне знаеш ли какъв му е проблема? МОже да е нещо просто или лесно за поправка.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
15 октомври 2021
И аз не знам, xbox не съм и пипал, а слава богу четворката и петицата са наред и не ми се е налагало.

Иначе по темата, напредвам си по FC6, но почват в повече да ме дразни как са направили противниците. Това че са тъпи е ясно(на моменти прекалено тъпи), но ме дразни как са решили въпроса със зареждането на противници.

Примерно отивам в едно малко заграждение(някакъв скад). Има две кули със снайперисти убивам първия за да вляза, убивам вътре двамата войника луутвам си и накрая убивам и втория снайперист преди да си тръгна, щото... що не. И обръщам се към колата да си отида и на първата кула вече е заредило нов снайперист, който си гледа в стандартно навън. И във FC5 имаше досадни неща, като онези дето постоянно си превземаха обратно базата, но това тук е на ново ниво. Пък ако искаш да разчистиш куест локация, преди сторито да е стигнало там, нямаш шансове. Отидох на корабите дето са ти там в туториалната зона дето трябва да ги минеш, че да ти отючи основния остров, преди куеста да ме заведе там - постоянно зарежда нови и нови противници. Само там изтрепах една камара преди да се усетя, че край няма да има.

Не знам, може това само мен да ме дразни, може би дразни е твърде силно, но да речем ми досажда и донякъде разваля кефа. Можеше да вкарат някакъв таймер на денонощие и или де да знам.

Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
15 октомври 2021
Аз за поправка на конзоли, вече 2 пъти съм пращал конзола (един път беше PS3, другият PS4 за профилактика) при Gataka, който е популярнен в бг гейминг средите. Има клипове с него в тубата има и сайт: https://consoles.bg/%d0%b7%d0%b0-%d0%b2%d1%80%d1%8a%d0%b7%d0%ba%d0%b0-%d1%81-%d0%bc%d0%b5%d0%bd/

Не знам точно дали се занимава с Xbox, но предполагам. Човека си разбира от работата и не взима кой знае колко скъпо. Специално за 4-ката освен профилактиката, бях откъртил входа където се включва захранването в дънната платка, в опит да си почистя сам конзолата. Отнема ден-два докато отговори човека, но като ми звънна да му преговоря какво не е наред, 2 часа по-късно ми звънна същия ден, че всичко е готово и дори ми пусна конзолата обратно в Еконт и на следващия ден си дойде обратно. За протокола аз съм от Варна, а човека е в София, така че за Летиан процеса ще е още по-бърз. За запояването и профилактика, общо 60 лв. И не съм имал оплаквания нито от 3-ката (която вече не е у мен) нито от 4-ката (още редовно си я разцъквам). Така че Летиан, може да го питаш за бокса и да му го пратиш. Мисля, че ще останеш доволен.


За FC6, да и аз съм забелязал това което и Найт, най-вече във въпросната мисия "The Guerilla" с корабите. Отне ми повече време отколкото трябваше само за да видя, че нон-стоп спаунват войничета.

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
15 октомври 2021
Това с респаунването и аз го забелязах. Много тъпо. Иначе играта ми харесва. Забавна е.
<
1
...
175
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.