Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
198
...
299
>
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
08 февруари 2022
Щом те кефи и се радваш, разбира се че си е срувал. Кеф цена няма както се казва. Мен не ме блазни толкова, затова съм за евентуално по-нататък. Студиото прави интересни неща, кефех се доста на Absolver, ама там самия loop беше по-различен.
Web-Head
Мнения: 49
Цитиране
11 февруари 2022
Препоръчайте ми по-линейни игри, тип Uncharted, The Last of Us, God of War, Tomb Raider, Guardians of the Galaxy, Ratchet and Clank.
Изморен съм от open world игри с хиляди безсмислени неща за правене.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
11 февруари 2022
Аз открих със закъснение един интересен инди диамант - Hyper Light Drifter с много яка Блейд Рънърска естетика и саунд. Даже се чудя как съм го пропуснал досега...
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
11 февруари 2022
Webhead, ти в общи линия изброи всички линейни игри, излизали на пазара наскоро Ако не си играл Remember Me, сега е момента, за мен лично една от най-великите игри евър Но е бая старичка, само за PC и PS3 я има. Иначе като се замисля, напоследък играя само два типа игри - open world (преоткрих си отново последния Ghost Recon и се смазвам на него- не че е мега сюжет или нещо, просто е епично да скочиш с хеликоптера в средата на някоя база и да разфасоваш всички лоши вътре, вкл. reinforcements) и rogue-like игри, за които трябват адски много нерви.
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
11 февруари 2022
Webhead, бих ти препоръчал Hellblade и A Plague Tale: Innocence. Щом си играл God of War (специално 2018 визирам) - Hellblade ще те изкефи. A Plague Tale е по-близо до TLoU, но си има разлики. И двете игри се водят АА (не ААА), но почти по нищо не отстъпват на изброените от теб.

Edit: Сега се сещам, че и FF7 Remake попада до някаква степен в категорията, която търсиш. Има 2-3 chapter-а, които са една идея по-отворени (имат side quests), но като цяло си е линейна.

Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
11 февруари 2022
Web написа
Препоръчайте ми по-линейни игри, тип Uncharted, The Last of Us, God of War, Tomb Raider, Guardians of the Galaxy, Ratchet and Clank.
Изморен съм от open world игри с хиляди безсмислени неща за правене.

Много са ама зависи от жанра. Иначе ако само държиш да е линейна, игри бол. Както Летиан каза, Remember Me е доста интересна. Друга по-старичка линейна игра която много обожавам е Mirror's Edge. Макс Пейн 1,2,3 и много други. За игри тип Рачет и кланк: Jak and Daxter (на Naughty Dog), Sly Cooper поредицата също (на Sucker Punch), Crash Bandicoot, Spyro. Между другото тук бих отоворил скоба и за една много стара, но по мое мнение яка игра на Уби, Beyond Good and Evil.

lyubohar
Мнения: 3066
Цитиране
11 февруари 2022
Final Fantasy VII Remake е доволно линейна. Hellblade и A Plague Tale: Innocence гледам са ги споменали. Всички соулс игри също Но те са си друг жанр. Detroit, Prey (2017), Metro. Resident Evil последният е много линеен. Има малко exploration, но не е повече отколкото в TLOU.
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
11 февруари 2022
A plague tale е супер.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
18 февруари 2022
Макар сега да са актуални Хоризонта, Dying Light 2, Elden Ring ... аз тъкмо снощи приключих Middle Earth Shadow of War и бих казал, че ми хареса даже повече от предната игра, която също ми беше харесала. Има много разностранни механики, които много равномерно се разкриват доста навътре в играта. Защитата и атака на крепости е кефещо направен елемент. Изиграх я на средна трудност, но на по-високите предполагам ще е много важно да се подреди максимално правилна конфигурация на капитани и защити/атаки: гледаш силните и слаби страни на противника и си нагласяш своите хора според това. Така можеш с по-малко точки защита или атака от противника пак да го биеш. Примерно гледаш, че някой от важните вражески капитани е уязвим от карагори или има страх от паяци и ти си слагаш съответния капитан, който се движи с глутница карагори. Ако нямаш такъв, влизаш в менюто за ъпгрейди и можеш да "назначиш" глутница на някой капитан. За целта търсиш капитан, който вече има някакво предимство, ако има животни около него. Но това струва пари. Ако нямаш - правиш мисии в ямите за двубои, където пращаш твой капитан да се бие с друг. Тук пак внимателно гледаш противника какви сили и слабости има.
Ако ти трябват още пари - можеш да плячкосаш крепостта на друг играч онлайн. И т.н.....

Бойната система ми хареса, макар в мелетата да губиш ориентация кого млатиш като стане голям калабалък Историята е готина, озвучаването е отлично, има яко парче накрая.
В ревюто си псето казва, че играта има малка разлика от предната, но аз изобщо не съм съгласен - играта се усеща доста различно. В предната почти нямаше тактически елементи и беше почти 100% екшън/стелт ориентирана. Тук се усещаш, че си част от някаква армия. Даже не просто "част", а си военачалник със свита от бодигарди и доверени вождове.
Като цяло спокойно мога да сложа оценка 7,7/10.

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
18 февруари 2022
Някой като пита за яка линейна игричка - Преди време излязоха почти едновременно едни яки cover based шутъри - Spec Ops The Line, другата яка такава игра бе Inversion. Red Faction Armageddon беше лудница Rogue Trooper е също супер игричка, преди няколко години даже я ремастерираха. Не знам защо е толкова подценена. Ако се напъна мога да се сетя за още. Не знам защо спряха да правят такива игри, както и шутъри от коридорен тип, преди това бяха основните жанрове.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
18 февруари 2022
Правят още- Gears of War серията. Тя е доста здрав коридорен TPS. Последната се опитаха да я направят по-отворена,но си остава линейна.

П.С. Spec Ops the Line има доста добра история.

Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
18 февруари 2022
Бих могъл да препоръчам и HARD RESET - много стабилен сай-фай шутър с класически олд-скуул геймплей (без инвентари, крафтване, скилове или поне ако имаше, че не помня, са в много малка степен).
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
18 февруари 2022
Bulletstorm - класически линеен шутър! С велика история Е, велика е малко преувеличено, но култова история Как те попилява Тришка с десен прав Пазя си скрийншота И после: "Ако някой от вас двамата ме барне оново, ще ви накълцам" Доигра ми се адски пак, ебал съм я в дебелата Алой, ще чака да мина няколко мисии на Булетсторма
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
18 февруари 2022
Метротата(без последното), Дуум-овете също са си линейни. Още се правят и линейни, просто не са популярни както бяха.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
18 февруари 2022
Грам не помня историята на Bulletstorm, баси! Помня само якия кютек нонстоп и всяка трета дума беше fuck.
<
1
...
198
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.