Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
205
...
299
>
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
23 май 2022
Аз много и се чудех на Swansong-a,но не видях и едно полу-положително ревю,било от медия или играч,та се отказах.Сега Летиан я хвали,та пак се чудя. Иначе мисля да пробвам Sniper Elite 4 също така.Някой ако я е играл,да сподели впечатленията си. А и за Батман игрите. Имам ги всичките(безплатни от Epic,даваха ги преди година и половина сигурно),но никога не съм ги пробвал.Не съм много фен на Батман,Спайдърмен и прочее супер герои,но пък не съм им и "душманин". Игрите гледам ги хвалят.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
23 май 2022
Ами, Докторе, много е спефицична играта. Аз съм огромен фен на предната игра на студиото The Council, има много неща, които директно са извадени или почерпени оттам. Но самата специфика на вампирите и ролевата игра (на която е базирано всичко в Swansong) създават много трудности за хора, които не са вътре в нещата, вкл. и мен - кой на кого е sire, кой на кого е дете и т.н. Има няколко враждуващи фракции, случват се постоянно някви странни неща. Не е за всеки, определено. Мен ме потискат малко пъзелите, както ме потискаха и в The Council и откачам, като някой пъзел ми "пречи" на прогреса. Повечето хора сядат и гледат за решения в Гугъл, не и аз, мен това ми е кефа- сам да се мъча ако трябва три дни и да си го реша Снайпер-а го имам от Плюса фрий, но не съм го пускал дори. Батманските игри ги почвай, супер готини са- има си мелета и бой, има си и мисии, в които трябва да играеш стелт, страхотни са и трите, сякаш най-малко ми хареса Рицаря (третата). Асайлъма си е чук, както и Сити-то.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
23 май 2022
Благодаря, Летиан.Батманите са най-добрата опция за сега. Хем безплатни,хем докато ги изиграя ще си кажеш и окончателното мнение за вампирите.Гледам новия снайпер излиза тази седмица,та може да изчакам ревютата.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
23 май 2022
В момента мултито на Call of Duty Vanguard там са некакви тигри и ме правят да си говоря сам
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
24 май 2022
Няма игри.
И сериозно, го не сложат филтър на индитата, влизам в стора гледам игри, нещо старо ако съм пропуснал, ама в тва време хилади индита скролвам. Бахти тъпите игри, ми сложете им филтър, категория или там квото трябва.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
24 май 2022
Играя GTA V за PS5, и се наслаждавам на макс, затова е най-великата игра. Рокстар трабва един ремастър и на RDR2 да направят ще си го купя с кеф. Тия две игри трябва да излизат доживот и на всяка нова конзола, за да си припомняме за величието им.
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
24 май 2022
Малко безмислено да се прави ремастър на РДР2. Играта излезе 2018. GTA V няма да коментирам, за да не се повтарям. Представям си на погребението ти как ще те заровят с копие на GTA V в ковчега. Ама ще е добре, някой да принтира физическо копие за PC, та да те прати в Ада.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
25 май 2022
За РДР2 и друг път съм казвал, че най-малкото пач за ПС5/ХБОКС е задължителен, но Рокстар мълчат. Просто си знаят интереса и пипнаха златната крава ГТА5, която още се играе доста стабилно. РДР2 с по-"зрелият" си геймплей не събира толкова хлапетии. Но смятам, че е въпрос на време да пуснат някой ремастър за "некст-джен" конзоли, поне кадрите да отключат, аз друго и не искам.
За ПЦ си няма нужда от нищо, иначе. Ако имаш достатъчно яка машинка (смятай нещо от сорта на 5-6 хилки и нагоре) има модове, с които графиката става брутално-яка!
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
25 май 2022
Тя според мен и така си е брутално яка, дори на плейстейшън 4. Е, почват да ѝ личат годинките, но примерно спрямо Elden Ring е години напред
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
25 май 2022
Графично, бих казал че RDR2 и Uncharted 4 са най-впечатляващите игри за PS4 за цялото поколение. Поне от това, което аз съм играл. Геймплея на RDR2 не е за всеки, макар и на мен много да ми допада, но играта няма нужда от ремастър. Не знам дори дали и след 10 години ще й трябва. Ако ще правят ремастър, нека да е на първата RDR и да е за PC също. От нея биха спечелили, ако ще да е и само от гледна точка на достъпността в днешно време. Не желая да си купувам 2 конзола, само за да я играя отново, след като си продадох PS3 копието и подарих 3-ката. Така и не разбрах, защо не излезе за PC (както и Midnight Club LA), докато всички други игри на Рокстар са. Още повече RDR2 се предстви супер на PC и продължава да е така (без мултито). Ако бяха пуснали RDR1 вместо шитавия GTA Definitive Edition, на драго сърце бих си я взел, ако ще и с бъгове. Макар че, вместо GTA бих си купил и Rockstar Table Tennis, но това е друга тема.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
25 май 2022
За ремастер на първия RDR и аз съм за, 2ката си е красива, единствено пач за отключване на fps на 5чката и всичко заспива. Ама Рок$тар безплатни пачове няма как да пуснат, при положение че GTAV я продват на балъците по пет пъти
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
26 май 2022
Както добре знаете, да гледате някакви ревюта е хубаво - получавате някаква информация. Но примерно ако четете коментари тогава вече четете и от двете страни на везните...Какво имам предвид? Ще дам пресен пример с Tiny Tina's Wonderlands. Някакъв пич в клипче от играта пита дали играта е яка като останалите и дали си заслужава. До тук добре обаче...2 от коментарите бяха не е яка, тя е за който е харесал 4тото длс от Borderlands 2.
Другите 2 коментари, щото те бяха само 4 бяха че, това е най-яката Borderlands игра и си заслужава и хумора че е на ниво. И разбира се моето мнение е, че ако Хоризон Забранения Запад се е усещал като Хоризон 1.5 или като ДЛС на първата игра то тогава Tiny Tina's Wonderlands определено не се усеща като ДЛС на Borderlands 3 а се усеща като изцяло нова игра с подобрен шуутинг дето е божествен, и се усеща графично като Borderlands 4 все едно. И между другото играта грабва, просто ако е на добра цена наистина си заслужава. Аз играя Пс5 Версията и си цъкам соло но играта пак ми харесва. Направена е както трябва, има забавни моменти има си хумор. Даже от едната мисия това дето се случи толкова ме изкефи и някак си пропуснах нещо дето ми взриви ума и специално ходих да гледам в youtube Някой дето е следял това "събитие" което се случва в конкретния главен куест. Разбира се тъй като цъкам соло и пуснах на най-лесната трудност но сега съм 13ти левел, а главния ми куест е 17ти левел и разбира се трябва да цъкам странични куестове докато стана лвл. 17. Става играта не е нещо кой знае кво, но ако харесвате останалите игри тази става. Тоест не всеки е цъкал длс-тата на Borderlands игрите. Аз примерно съм играл всички длс-та на Borderlands 1 и 2. На 3ката не съм играл нито едно длс. Всъщност ако трябва да съм изчерпателен, Превъртвал съм Borderlands 1 пет пъти в кооп а Borderlands 2 пет пъти в кооп, като 5тия направих и платината плюс всички трофеи от длс-тата на 2. Като разбира се направих и платина на стендалоне версията дето пуснаха на 4тото длс от BL2. До тук добре, ще си кажете тоя си е стабилен фен на borderlands Поредицата. Да, но, в смисъл то, ами Pre-Sequel не съм я врътвал аз лично нито 1 път. Borderlands 3 я врътнах 1 път соло още като излезе но така и не играх длс-тата. Това е от мен, хвана ме музата а и Летиан ме подкани, да коментирам Тайни Тината като имам напредък в играта Иначе трофеите са ми трудни, за сега изобщо не ги мисля ами си цъкам това което играта ми предлага тоест гледам да я врътна ама си е дълга сиг доста време ще ми отнеме 25 часа или нагоре. Иначе видях поканата за фифа 22 @Летиан ,ама в момента я нямам на харда. А и то скоро ми изтича пс плюса на 1ви юни и нямам пари да го подновя хах от де пари...да не растат по дърветата Тоест бих пуснал само ако е с 50% отстъпка но пък сега тези новите услуги... Иначе бях си пуснал за една година с 25% отстъпка - 89.20 бях платил.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
27 май 2022
Още ми е много тежка цената на Тайнито Тина, като падне около 40-50 лева ще я изиграя със сигурност. И аз като теб съм фен на първите две части на Borderlands, но тройката също ме радва, основно саундтрака, който е велик Ще взема да се върна и да изпукам всички части поред, включително и Pre-Sequel-a. А и се израдвах на макс, че скоро ще има нова част на Tales from Borderlands.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
27 май 2022
Приключих аз едно инди шутър-платформърче - някой ми го препоръча тук, не се сещам кой - Foregone. Нещо като метроидвания "за бедни". В смисъл, че е доста лесна, нивата са ясни, няма много заобикалки или разклонения, нито пъзели, праволинейна; босовете са с доста беден репертоар откъм удари и се бият също лесно. Мисля, че на две "сядания" я приключих и останах доволен. Разнообразих малко ААА-игрите, дето цикля постоянно.

Сега си инсталирах Days Gone на петицата - играта изглежда все така доволно красиво и с приятен геймплей, особено вече на 60 кад (конзолите след 20 години стигнаха до заветните 60 кадъра и то едвам-едвам). Почнах я на NG+ на Hard, но няма тръпка. Всички скилове отключени, всички оръжия и ъпгрейди имаш - нито пари ти трябват, нито EXP, а създателите не са се постарали да вкарат нещо за НГ+, че да те държи. Има някакво умряло оръжие, което е само в НГ+ но е напълно безсмислено. Не е като в божествената (и аз да вкарам тази думичка) GoW, примерно, където плюса е направо нова игра и се отключва синергията в скиловете, нови брони и предмети, нова валута, нови move-sets на валкириите...

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
27 май 2022
nightwarrior написа
За ремастер на първия RDR и аз съм за, 2ката си е красива, единствено пач за отключване на fps на 5чката и всичко заспива. Ама Рок$тар безплатни пачове няма как да пуснат, при положение че GTAV я продват на балъците по пет пъти

Рокстар е най-мислещата за потребителите си компания.
Кой бяха ония полячита дето ви ебаха с кибърпънка-2 години не я оправиха.
Тука до 1-2 години като излезе GTA 6, пак няма да има кой да ги стигне. Както сега вече 10 години GTA V и RDR 2 са най-доброто и успешни на пазара.
GTA V е мона лизата на гейминга и 10 пъти бих я купил и на всяко ново поколение за напред трябва да излиза, да се учат некадърниците как се прави masterpiece😎

<
1
...
205
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.