Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
206
...
298
>
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
27 май 2022
igra4 написа
Рокстар е най-мислещата за потребителите си компания.
Кой бяха ония полячита дето ви ебаха с кибърпънка-2 години не я оправиха.
Тука до 1-2 години като излезе GTA 6, пак няма да има кой да ги стигне. Както сега вече 10 години GTA V и RDR 2 са най-доброто и успешни на пазара.
GTA V е мона лизата на гейминга и 10 пъти бих я купил и на всяко ново поколение за напред трябва да излиза, да се учат некадърниците как се прави masterpiece😎

GTA V доказва именно, че фенчетата като теб могат да ги ебат от всички дупки и същевремнно ще се връщат пак за още.
Именно затова и не правят по-разнообразни игри като едно време. Щото GTA продава. Нищо, че петицата е почти игра на 10 години, като могат да я продадат пак за новото поколение, както и бъгави мобилни портове на по-старите, някои от които са на 20 години вече.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
27 май 2022
@Mitko
Той не вярва в това, което казва тук ^^
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
27 май 2022
Никога не съм разбирал хайпа покрай GTA игрите. Хайде,навремето като излезе си беше нещо ново,но сега са си средняшки (по играчкин)игри. Нито има някакъв геймплей,който да е фън,нито имат читава история. Диалозите са на ниво американски тийн-homies,niggas и тям подобни. Разбирам,че пародира доста неща от американската култура,но просто не е за мен. Да,има готини детайли,малки нещица,които са супер,когато ги забележиш.Имаш свобода,но да се шлая из града безцелно и да праскам тенис или нещо друго ми е интересно точно 2 часа.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
27 май 2022
Полячетата, работят с фракция от екипа, който стои зад Rock$tar. Cyberpunk макар да не е това, което трябваше да бъде, е една доста интересна игра. Фактa, че дори с проблемите по лънча, се хареса на почти всеки изиграл я, е показателен. Същите тези полячета, готвят free некст джен(това винаги ми звучи смешно за вече излязло поколение, ма карай), както на Cyberpunk, така и на вече 7 годишната им игра, от която предполагам, вече генерират много малко продажби - щото който я е искал я има.

В същото време, "най-мислещата за потребителите си компания"(страхотен виц, но и не очаквам нищо друго от шута на сайта), преиздава една и съща игра вече почти десет години(все едно са Бетесда), че и таксуват балъците, като теб, всеки път. Само щото трите ти мозъчни клетки не разбират, че именно тебе, дето им купуваш всяка версия, те гаврят най-много. Някой дето сега я вземе за сефте, ще си цъка най-добрата версия от раз, пък ти си плащал като балък...

И тази "най-мислещата за потребителите си компания" пусна по-рано тази година ремастер на трилогията, който беше почти неиграем на релийз. Това е ремастер, а не нова игра. Всяка компания може да осере лънч на ново издание по една или друга причина. Трябва да си "най-мислещата за потребителите си компания" за да осереш ремастер, особено след като CEO-то ти е казал, че игра трябва да се пусне когато е готова, а не както направиха CDPR.

Не знам що ти отделям толкова време, ма съм в добро настроение таз седмица щото любимият ми тим стана шампион и рекох да те понахраня, че ми е съвестно да стоиш гладен

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
28 май 2022
Ти си мишок, който си правя гавра с години, аз купувам всичко на преордър, включително и битчер 3 и кибершит. Всички съм ги играл и са светлинни години зад Рокстар. Ако искам и 160 лв ще дам за GTA V, имам пари угаждам си, ти им чакай да падат цените, шиши😎
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
28 май 2022
И като какво по-точно са светлини години напред? Графично ли,като геймплей ли,като история в игрите? Може би като желание да те доят сто пъти за една и съща игра,преиздавана на сто платформи.Там със сигурност са номер едно. Да не говорим,че имат двойно повече служители и то сега.Преди две години имаха тройно ,четворно повече.Внушил си,че еди кои си били "божествени" и даже да дойде някой от Сони,Рокстар или кучетата лично при играчкин,да го нае*е ,да му вземе, и пари,пак ще твърди същите тъпотии.Дaй някакъв аргумент.За това никой не те взема насериозно.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
28 май 2022
Естествено, че ще го твърди паляка. Виж го, че е горд, че е балък. Вземал на преордър, все едно е единствен и все едно това има значение.

Гаврил се с мен Ти си ходещ виц за почти всички(не само тук), ма се гавриш иначе. Доктора ти поиска аргументация, сега направи както винаги в подобен случай, скрий се и изненадай никой.

Ти си идеалния потребител на Rock$tar, тъп, но горд с това. Купи я още 50 пъти, гаранция ще се гордеят с теб и ако пуснат ремастер на 4ката, може би дори ще е играем на релийз(имам съмнения).

И ако случайно решиш да отговаряш, преди да словоблудстваш на тема, колко в велика gtav и как би обслужил орално всички в Rock$tar, дай поне един(само един искам) аргумент що Rock$tar са "най-мислещата за потребителите си компания". И прочети хубаво, не те питам дали cdpr(или който и да е друг) са по-добри/по-лоши. Не те питам коя игра харесваш или не. Питам те, какво корпорацията дето си гледа интереса прави с мисъл за потребителите. Това че слага временна ексклузивност ли е за потребителите, това че преиздава една игра 50 пъти само и само да ошушка балъците ли, това че некст джен ъпгрейда е платен за потребителите дето имат вече играта, това че пускат ефективно счупен ремастер... Кое е направено с мисъл за потребителите?

Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
28 май 2022
Стига сте се хващали с играчкина - не виждате ли, че ви троли и се хващате и почвате да му се обяснявате. Мислех, че е една идея по-високо нивото тук. Аз приемам коментарите му от чисто забавната страна. Всъщност прави форума по-колоритен и забавен. Жалко, че Джейк-фена-на-ММА се изгуби - и той снасяше уникални постове, но сигурно е спрял гъбите вече и затова не поства

Аз честно казано доста се чудя дали да не си взема ГТА5, но днес се възползвах от добри намаления в стора на Сони и си взех Резидент Ивъл - Селото. Малко хорърче добре ще ми дойде. Бях на кантар за Kena - Bridge of Spirits и даже първо нея взех, но нещо се бъгна стора и транзакцията не мина и после реших да взема РЕ.

Сега обаче се настройвам за финала на ШЛ с Реал с/у Ливърпул ...

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
28 май 2022
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
28 май 2022
Аз също се възползвах от намаленията на Сони и си взех Хитман трилогията най-после. Преди това беше близо 200 кинта, a сега беше намалена на 87. По-приемливо дори за 3 игри обединени в една. Играх първата от 2016 и ми хареса много, но чаках именно нещо подобно за да може целия контент да е на 1 място. Разбира се, няма DLC-та, но ще чакам намаление и на тях ако дойде.

Играчкина е бита карта. Мен ми е забавно да го хуля, иначе не бих си губил времето.

piranha
Мнения: 10
Цитиране
28 май 2022
piranha
Мнения: 10
Цитиране
28 май 2022
Пичове защо няма хейт и ънхейт ревюта какво става със сайта?
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
28 май 2022
piranha написа
Пичове защо няма хейт и ънхейт ревюта какво става със сайта?

Псето имаше малко неприятни моменти през изминалата година, както и други отговорности, от които не му остава време да пише, нито ревюта, нито дори във форума. Затова, останалите гледаме поне форума да поддържаме жив, пък той когато се чувства готов и има време, ще се върне.

nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
28 май 2022
Rostik79 написа
Стига сте се хващали с играчкина - не виждате ли, че ви троли

Там му е проблема, не троли. Не знам защо някои хора го мислят за трол. Може би от презумцията, че не може да има толкова тъпо парче... ама има. Чатил съм с него още когато ползвах Скайп(10 гоини назад сигурно), не се шегувам, това дето го пише не е тролщина, това му е реалната мисловна дейност. Аз и затова взех да го отминавам. Хем на моменти ми става съвестно, то да риташ инвалид не е постижение. Хем няма смисъл, щото "дискусиите" стигат до едни моменти с факти и аргументи, а нашето момче там е много босо.

Буквално си пише глупостите и в 90% от случаите не го и отразявам, но както казах, цялата седмица съм в едно добро настроение, та реших малко да му сипя

Иначе от разпродажбата на Сони засега нищо май няма да взема, че... повечето дето ми е интересно го имам/играл съм го, но има добри оферти.

И за да съчетая нещо по темата и коментара на Ростик накрая за футбола - от няколко дена пак се размазвам на Football Manager, като наркотик ми е. Мога без него някакво време, ама като ме лъхне... заминат стотина часа ей тъй

The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
28 май 2022
Колеги,има купон в Epic Games Store и с намалението мога да взема Far Cry 6 за 40 кинта.Въпроса е дали си заслужава.Знам,че някои от вас я играха.Помня,че Найт я цикли.Сега си имам батманите де,но не пречи и тази да взема.
<
1
...
206
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.