Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
231
...
299
>
Web-Head
Мнения: 49
Цитиране
25 февруари 2023
Какви са ти впечатленията от играта досега?
Аз имам близо 40 часа вече, а като прогрес май съм точно по средата и сега като излезе в замунда я изтеглих и започнах от самото начало на компютъра, ами много по-приятно се играе - high fps, модове, инсталирал съм си мод за NPC-та в общата стая през нощта. Инстслирах си shader за clarity който премахва шибаната мъгла която е много неприятна иначе.
Избрах Слидерин на компа и го раздавам напълно лош. Направи ми впечатление веднага, че куестове те се различават съответно за самия дом още в самото начало, целта е една и съща обаче това, което трябва да направиш е на различна локация, биеш се с по-различни врагове и дори се запознаваш с нов герой до който нямаш допир ако изпълняваш същия куест в различен дом.
Та сега съм яко раздвоен, на компютъра ми е по-приятно да я играя, снощи опрях до плейстейшъна само заради ексклузивния куест.
Но като цяло страхотна игра, нищо не пречи човек да я врътне два пъти.
Иначе страшен хит е играта - 12 милиона копия е продала само за 2 седмици и то без да е излязла за старото поколение конзоли още. Със сигурност ни чакат DLC-та и продължения!
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
25 февруари 2023
За момента, ме радва доста. Не съм играл чак толкова много, понеже гледам първо да си довърша Days Gone, която вече съм минал 2/3 сигурно. Но Hogwarts Legacy е супер стабилна игра. Като човек, който трудно го грабват RPG-та и рядко си купува новоизлезли игри на пълна цена, останах много приятно изненадан от играта. Още съм в началото де, имам към 6-7 часа играни. И аз като теб прекарвам супер много време в обикаляне на Hogwarts замъка. За момента хич не съжалявам за похарчените 134 лева.

Дори, си изтеглих всички филми на Хари Потър да гледам отначало, което допринася за играта.

Иначе, мен шапката ме прати в Грифиндор, и поне за 1вото изиграване, реших да не избирам друго, за да е по-естествено изживяването. Би ми било интересно да отида и в Ravenclaw.

За съжаление, няма как да цъкам играта на PC, защото компа ми няма да му хареса. Слабичък идва като гледам за нея.

Що се отнася до DLC, надявам се най-малкото да пуснат Quidditch като странично занимание. Има го игрището, можеш да си летиш с метлата. За да е изживяването пълно, нека добавят и това. За други по-сериозни DLC-та, не съм сигурен. Самата игра ми изглежда като да няма орязани неща в нея. Предполагам че голяма част от нещата които са планирали да са вътре, са си останали.

LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
27 февруари 2023
Трябваше тоя уикенд да си подредя къщата и живота, ама на... започнах отново Darkest Dungeon II през Епик (само там е налична засега)... огромна грешка.
Още е в режим Early Access, но играта е тотална лудница- изключително труден и брутален rogue-like, който те наказва безкомпромисно при всяка грешка. Не съм усетил кога излетяха часовете, препоръчвам с две ръце, ако имате железни нерви Историйките на всеки герой са разказани по страхотен начин- в отделни чаптъри, като при успешно минаване отключваш нови умения. Геймплейно има сигурно хиляди вариации на партита, комбота, предмети и т.н.
Официално излиза средата на май и ще бъде налична в Стийм и Епик, сто процента ще си я взема отново в Стийм да гледам колко стотици часове от живота си съм похабил за тази игра
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
27 февруари 2023
Доста хора казват че кракната игра се играе много по добре, голям майтап. А за самата игра нали нямало да има DLC ами директно щяло да има 2 част.
BloodDagger
Мнения: 255
Цитиране
27 февруари 2023
Почнах я и аз Hogwarts-a преди няколко дена и съм впечатлен. Историята е обещаваща, персонажите са интересни и просто играта те предразполага да си обикаляш из замъка. Бойната система е предизвикателна, но като човек, който има вземане-даване със Souls, се справям добре. Харесва ми фактът, че има transmog и не обикалям шарен като коледна елха, но ми е интересно в какъв момент ще се отключи опция за ъпгрейд на gear, защото примерно имам няколко legendary облекла, които са 5 левела под мен и съответно някакви common такива ги превъзхождат. За момента съм около 6 часа в играта и наистина ме радва, а и съм си умерен фен на вселената на Хари Потър. PC перформънсът също е fine, стига да не се пуска RTX-а, който за мен в тази игра е колкото да има сложен.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
01 март 2023
Интересно ми е, че никой не коментира играта на годината Atomic Heart 😳
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
01 март 2023
Дотука май само около трима души има, които я играят и те вече коментираха.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
01 март 2023
Аз цъкам Atomic-a просто нямам много време.
По-добри са ми впечатленията вече. Смятам, че началото и е по-слабо.

Има неща които са ми супер нелогични обаче:
- Защо 9x19 Макаров е толкова силен и/или KS-23 e толкова слаб?

Вижте какво е това нещо. Това не е нормална помпа, това е като нещо от някаква откачена научна фантастика - 23мм дуло. Не е за хора а за тиранозаври.
И в играта без ъпгрейди (а дори и с няколко) му трябват 2 удара за човешките Роботи. А на Макарова 3-5. Не е логично не знам, дразни ме

2. Руското VA на главният герой е по-добро от Английското, но пак не е добро. Щом аз, човек дет не знае езика кой знае колко добре го усеща... кофти.

3. Колите са гига кекави. Сега вярно главният герой на средна трудност е по-близо до T-62 отколкото до човек като точки кръв, но колите не трябва да се разпадат чак толкова бързо.

Имам и още мисли но като поиграя още малко.

The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
01 март 2023
Чарчаро,да търсиш логика в игра,която не е симулатор, е несериозно.Ако си ъпгрейдвал пушката и я комбинираш с шок умението,ти трябва точно един изстрел в тиквата на робота,на максимална трудност.Без шок 2,но понякога пак е само един.Иначе да,играта е доста приятна и на мен ми харесва.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
01 март 2023
Съгласен, но тогава защо са избрали KS-23 който дори не се изполва много от военните?
Смятам, че са имали 2 пушки в началото. Нормална като например МЦ 21-12 и са имали идеята за "супер" пушка като KS-23. Обаче сигурно са решили да намалят броят оръжия от този тип и са махнали МЦ 21-12 защото е малко по-скучна на външен вид. И са оставили KS-23 но са и дали статистиката на оригинала.

Доста интересно. Или това или първоначално си започвал с Макарова и чак после се намира КСа но са сменили и нърфнали чудовището за да компенсират.

lyubohar
Мнения: 3053
Цитиране
01 март 2023
Аз пък тия седмици отметнах Deus Ex: Mankind Divided, Dishonored: Death of the Outsider, Outer Wilds: Echoes of the Eye и сега играя пак The Outer Worlds. Първите 3 са чук, Echoes of the Eye е доста трудна откъм загадки и е бая страшна във втората си част The Outer Worlds обаче и втория ми опит засега върви зле, много ми е скучно. Изиграл съм почти всичко на Bethesda/Obsidian от едно време, фен съм, но това ми мирише на неуспешен опит за нов New Vegas (той и да беше успешен нямаше да е кой знае какво за 2023, но не е и близо дори).
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
01 март 2023
Изиграх The Outer Worlds май миналата година - ами да - по-скоро е средняшко заглавие или малко над средното да кажем. Забавна е като цяло, има чат-пат интересни моменти в историята, но липсваше нещо. Може би инвентарната система ми дойде леко досадна. Доста време прекарвах из менютата в чудене кое оръжие на кого да давам, модове и т.н.. За някои това е кефа, но на мен ми става досадно след определено време.

Гледам, че The Outer Wilds ми е в абонамента излязла и все се чудя дали да не я пробвам. Най-вече, че Любо я хвалеше преди време, а и по описание има сравнително оригинален геймплей.

Обаче сега май ще си взема Moons of Madness - не знам дали я е играл някой тука. Преди време изиграх Deliver Us The Moon, която е същия жанр и сетинг и ми хареса, а Moons of Madness уж се води и повече хорър и Лъвкрафт-вдъхновена, което допълнително ме примамва.

lyubohar
Мнения: 3053
Цитиране
01 март 2023
Moons of Madness не съм играл, но пробвай я Outer Wilds задължително. Ако не те грабне - не те грабне, но я тествай. Една от най-нестандартните игри, които съм играл, тоест прав си за оригиналността. И историята е много завладяваща и емоционална, загадките, музиката, абе всичко.
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
02 март 2023
Беше ми много приятна на мен Outer Worlds, лека и на моменти весела версия на Fallout, доста ми хареса, свежарски странични герои имаше Взех си даже експанжъните, но още не съм ги почвал. Сега май ще пускат някакво Game of The Year издание скоро с всички експанжъни и подобрени вижуали.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
08 март 2023
Към края мисля съм на Moons of Madness - не съвсем лош walking-simulator, но и почти с нищо отличаващ се. Историята е по-скоро посредствена и банална, пъзелите са елементарни, графиката е нормална като за европейска инди-игра (посредствена), но и нямах очаквания там така или иначе. Очаквах по-завладяваща атмосфера и арт-дизайн, но и там е скука. Deliver Us The Moon, с която са нещо като игри-близнаци беше една идея по-интересна.

Днес може би ще я приключа и почвам Dying Light 2 и очаквам доста часове паркур и зомбита

<
1
...
231
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.