Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
230
...
299
>
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
20 февруари 2023
Имам, все пак избивах ВСИЧКО, съответно съм умирал повече и съм се връщал. Макар че бях толкова наяден, че рядко се случваше да ме бутне нещо. Може би разликата е от това, че като мина една зона отварям оффлайн карта и минавам пак, за да събера пропуснати предмети. И това отнема допълнително време, но от друга страна моят авер не играе така и пак опука 200 часа...
Ludnichar
Мнения: 616
Цитиране
20 февруари 2023
Web написа
Мнението ми се припокрива с това на @lybohar на 100%. Не харесвам прекалено дълги игри за това искам main-story-то да е 20-30 часа пък който иска да си изпълнява странични мисии и да гони разни неща из картата после.
Hogwarts Legacy е изключение обаче. Толкова ми харесва и така съм я чакал тая игра, че вече съм на 30+ часа, а съм тооолкова назад с главните куестове.

Е хем си съгласен, хем изключения.
То всяка игра е изключение за някого. За мен Elden Ring беше игра, която чаках с нетърпение 3 години, последните месеци я сънувах и не можех да мисля за нищо друго. Не бих сменил и минута геймплей, и 1 пиксел от the lands between, за някоя си друга игра.
Просто при всеки е различно - едни обичат да изиграват много игри и биха предпочели всичките да са по 10тина часа. Други предпочитат да изиграват една игра отново и отново по различни начини и колкото е по-голяма и всеобхватна - още по-добре. Та е хубаво винаги да може да се разбере и гледната точка на другия.
Souls Games Maniac
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
20 февруари 2023
Бях разкрил цялата карта,а единствената зона,която не успях да намеря на първо изиграване беше deeproots depths,съответно не минах Fortissax.Пропуснах само един куест от NPC-тата.Не съм открил всички пещери и подземия,но повечето.Бях 140 и някой левъл преди RadaBeast.Повечето играчи са на около 150-160 т.е. разликата е нищожна.На втория рън я платинирах.Минах въпросния бос и куест,събрах и един от предметите,които се изискват за платина.Не е като да съм я ръшнал.После естествено,когато играх за всичките 165 боса,видях,че съм пропуснал доста неща,но и след 650 часа откривам нови.Декември примерно,когато пак цъках,открих някакви руини или по-скоро постройки на края на Caelid.Та в тази игра има толкова неща за откриване,че и след стотици часове,пак може да си пропуснал нещо.Аз съм като Лудничаря,никога не бих я заменил за някоя 30 часова,също добра.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
20 февруари 2023
В такъв случай аз съм малко хибриден - харесвам и големи, дълги игри с отворен свят и да се изгубя там за 150-200 часа, но харесвам и да играя и "кратки" игри от по 10-15-20 часа. И двата вида си имат плюсовете.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
20 февруари 2023
The_Doctor46 написа
Аз съм като Лудничаря,никога не бих я заменил за някоя 30 часова,също добра.

И аз не бих я заменил, но бих заменил половината от нея за 2-3 други добри. Пък който иска си я минава пак и пак, както така или иначе правите - това си е съвсем в реда на нещата

Аз не преигравам и затова вложих всичко в първото минаване, оттам идва и разликата в часовете.

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
20 февруари 2023
"Та е хубаво винаги да може да се разбере и гледната точка на другия."
Ти да беше станал депутат с такова говорене
И аз съм хибрид като Ростик в това отношение- играя и дълги игри с отворен свят, и къси. Но за разлика от Любо, не си поставям за цел в едно изиграване да видя абсолютно всичко. Важното е да се наслаждаваме на игрите, примерно помийката Хогуъртс/ Хари Потър трябва много да се постараят да я направят добра игра (което явно и са направили). Проблемът при дългите игри, е че прекалено много куестове и разклонения пречат да усетиш емоцията и да си съпричастен, това е като дълъг сериал, в един момент губиш нишката. Едно е да гледаш стегнат филм 2 часа и половина със сюжет и герои, друго е да ти изсипят 4 или 5 сезона по 10 епизода на сериал (50 часа тотал). Та и тук е същото. Но ако играя еднa игра нон-стоп като Лудничар без да сменям на друга поне за малко, ще изтрещя като него.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
20 февруари 2023
Гледам Atomic Heart получава предимно добри отзиви от медиите.В metacritics ,от 23 медии,17 позитивни,5 смесени и само една негативна.Имайки предвид,студиото зад играта и всичките работи,които се изписаха,може даже някои умишлено да са занижили.Утре ще разберем.Аз си взех game pass ultimate за 1 долар.До сега бях ползвал само game pass обикновения си,но останах приятно изненадан да разбера,че ако вземеш ultimate за първи път,плащаш само долар.Мислех,че са заедно,вземеш ли веднъж единия абонамент,следващия път си е на нормална цена и за двата.Тамън и за Wu Long следващия месец.Две интересни игри за долар.Найс
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
20 февруари 2023
Аз гледам стриймчета вече и също на мен ми харесва, макар да се виждат някои гличове даже от кратките ми гледания. Ревюта не съм чел засега, то тепърва ще излизат. Пък и на най-първите ревюта, които се появяват няколко дена преди играта не вярвам, защото обикновено са леко завишени.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
20 февруари 2023
1 долар е само първия месец да те зарибят После почват да те стържат, но си заслужава -идват скоро в каталога им страхотни игри като Redfall от хората зад Dishonored, Старфилда по-нататък, няма да останеш на сухо.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
20 февруари 2023
LethianDream написа
1 долар е само първия месец да те зарибят После почват да те стържат, но си заслужава -идват скоро в каталога им страхотни игри като Redfall от хората зад Dishonored, Старфилда по-нататък, няма да останеш на сухо.
Знам,аз нали казах,че ползвам обикновения и си мислех,че ще е 9 ,но ultimate за първи път,пак е 1. Оферта си е
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
20 февруари 2023
Хаха, чакай, че много ме разсмя едно меме за Фром.
Гаврата е пълна - "Госпожице, може ли хепиенд за всички мои NPC приятели?"
"Не, ние сме Фром, това значи не само, че всички те са мъртви, а са мъртви по ТВОЯ ВИНА!"
Добре, че Лудничаря не гледа историята в игрите им, иначе много сдухан щеше да е на форумните срещи
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
20 февруари 2023
То историята в игрите на ФРОМ трябва да я търсиш,а най-добре да гледаш клипчета в нета.Колкото до NPC,там понякога има смисъл собственоръчно да ги утрепеш,че пускат полезни айтеми.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
20 февруари 2023
LethianDream написа
Но за разлика от Любо, не си поставям за цел в едно изиграване да видя абсолютно всичко.

Мда, това определено ми е проблем, който допринася за дългото време. Тия дни минах Deus Ex: Mankind Divided и гледам съм отделил 50 часа, а гледам пишат, че отнемала 20-25

Иначе гледам ревютата на Atomic Heart и за мен са по-скоро средняшки, в най-добрия случай "OK"...

Web-Head
Мнения: 49
Цитиране
25 февруари 2023
Който играе Hogwarts Legacy на PS5 да не забравя за ексклузивния куест - "Haunted House"или "Mind your own business. Играе се след като завършиш втория trial и влезеш в часа за трансфигурации, в селото Hogsmeade излиза иконка като за страничен куест.
Невероятно НИВО бих го нарекъл, много оригинално, побиват те тръпки, има пъзели и като цяло е едно от най-яките нива които някога съм играл, не мога да повярвам, че е някакъв си страничен куест, трябваше да има много такива в играта.
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
25 февруари 2023
Web написа
Който играе Hogwarts Legacy на PS5 да не забравя за ексклузивния куест - "Haunted House"или "Mind your own business. Играе се след като завършиш втория trial и влезеш в часа за трансфигурации, в селото Hogsmeade излиза иконка като за страничен куест.
Невероятно НИВО бих го нарекъл, много оригинално, побиват те тръпки, има пъзели и като цяло е едно от най-яките нива които някога съм играл, не мога да повярвам, че е някакъв си страничен куест, трябваше да има много такива в играта.

Мерси за съвета. Клеймнах си го от кода който получих в кутията и излиза инсталиран, така че ще го видя.

<
1
...
230
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.