Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
233
...
298
>
bonchef
Мнения: 52
Цитиране
14 март 2023
Джасках до скоро поредния Фар Край стигнах до 2/3 и купих PS5 и там почнах други игри - последните два Год оф Вар. И предизвикалата тук цунами от мнения RDR2. Ама като гледам май тази последната няма да я изиграя. Тези последните Фар Край нещо взеха да ми бледнеят. Дори на най-висока трудност не ме убиват много често. Спомням си първия - направо ми се приплакваше. Някъде мернах, че се очаквал нов Сталкер.
bonchef
Мнения: 52
Цитиране
14 март 2023
Заспах и натиснах бутона два пъти . Сори.
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
14 март 2023
vldir написа
Купих си от стора Chernobyllite. Някой цъкал ли я?

Charcharo 100%
The_Doctor46
Мнения: 1768
Цитиране
21 март 2023
Чак сега успях да свърша Wu Long и съм малко разочарован.Нито има дълбочината на НИО сериите(същия разработчик),нито има голямо разнообразие при лошковците,дизайна на нивата беше зле,но най-голямото разочарование бяха босовете.От 21 главни шефа успяха да ме убият четирима.Всъщност трима,защото се биеш два пъти срещу най-тегавия според мен.Първо в началото,после и по-натам,под различна форма.Въпросният ме уби и в двата варианта по няколко пъти,първия,защото още не бях свикнал с контроли,париране и тн Само срещу 2-3 съм бил с NPC,преди Лудничаря да ми каже как да ги разкарам.От страничните ме утрепа един,та общо 5 боса са ме убили.Много лесни.Този най-трудния ми отне около 20-25 минути.Толкоз.Казвайки всичко това,някой ще си помисли,че играта е боклук,но самия геймплей ми достави удоволствие и някак ми хареса да я играя, въпреки всички кусури.
Ludnichar
Мнения: 614
Цитиране
22 март 2023
Искаш да кажеш, че не си умирал на Лу Бу и Лиу Бей? Ми браво на теб, мен втория още си ме затруднява, макар да играя играта вече за трети път.
Souls Games Maniac
LethianDream
Мнения: 2503
Цитиране
22 март 2023
Манете ги тия китайски педерастии, ей това е нещото Втори епизод излезе
Ludnichar
Мнения: 614
Цитиране
22 март 2023
LethianDream написа
Манете ги тия китайски педерастии

po-kni
Souls Games Maniac
The_Doctor46
Мнения: 1768
Цитиране
22 март 2023
Ludnichar написа
Искаш да кажеш, че не си умирал на Лу Бу и Лиу Бей? Ми браво на теб, мен втория още си ме затруднява, макар да играя играта вече за трети път.
Нали това казвам,на Лу Бу умирах и двата пъти,но не твърде много.Лиу Бей го свих от 3 път.Умрях срещу баш първия шеф повече отколкото срещу Лиу Бей.Петия,който ме уби няколко пъти е тази девойка,която ти е NPC,на тренировъчните мисии,които отключват последните ъпгрейди на магийките.Това са-Първия шеф,Лу Бу двете срещи,Лиу Бей и девойката.Момчето със завързаните очи за малко да ме свие,изхабих си колбите,но имах драконова есенция и т'ва ме спаси.Всички други бяха леснички,даже някои твърде елементарни.Летиан,играта е японска,просто се развива в Китай.
LethianDream
Мнения: 2503
Цитиране
22 март 2023
Колко зле трябва да си да си японска компания и да направиш игра, която се развива в Китай? Питам и отговор не искам, това е реторичен въпрос
Луд, ще пукна някой слънчев ден, а дотогава ще се гавря със соулс игрите Което не ни пречи да пием заедно, разбира се! Как беше шитнята Beast in Black, слава богу, не се чуваха, а хем свириха в двора ми в Студентски А Файъруинд верно ли са без Гъс Джи? За тях бих дошъл, ама май няма и помен от старата група вече..

По темата, чудя се дали да не се метна на RE4 все пак в петък, тези аниме гаври много ме хайпнаха

Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
22 март 2023
Наскоро питах за хора тука дали са играли Ghostwire Tokyo, че се чудя дали да я играя и май никой не я е цъкал - вчера получих известие, че е включена в PSN абонамента ми, така че като приключа Dying Light 2, се мятам на призраците в Токио (и без това щях да го направя, но ми спестиха някой лев). Даже бях забравил, че играта е на Tango Gameworks, но в случая Shinji Mikami май няма голямо участие.
Това е японска игра, с действие в Япония

Впрочем Dying Light 2, ме радва. Вчера имаше ъпдейт явно покрай наближаващия Великден и вкараха едни яйца, които джобиш от убитите зомбита и ги ползваш за гранати и се чува кудкудякане, хаха.

Ще кажете как е РЕ4 после. Хубавото на римейците е, че ако си пропуснал нещо навремето, може да наваксаш с модерна версия. А пък ако си го играл още тогава и те е изкефило, ще повториш емоцията на ново поколение устройства. А ако нямаш интерес, просто пропускаш и играеш каквото друго желаеш. При всички случаи е win-win.
Това го казвам и по адрес на Bojosan, понеже той постоянно хранеше индустрията заради римейци и ремастъри, но сега и той се кефи за РЕ4.

Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
22 март 2023
RE4, навремето играх оригиналната PC версия, която нямаше съпорт за Мишка и трябваше да се изполва Numpad-а за движение на камерата. Оттогава съм избягвал да я играя по една или друга причина, въпреки че всякакви ремастъри за 3 поколения платформи има, и то евтини и намалени постоянно. Докато сега, римейка изглежда супер. Изиграх демото няколко пъти, и ме грабна. Обаче, пусти дни пари нЕма, с дупе ли да плащаме? Много игри станаха дето излизат тая година и ще чакам намаление. Hogwarts Legacy, беше основната игра за която се изръсих, и не съжалявам, макар че след 30-40 часа изиграни, леко ми спадна хайпа.
LethianDream
Мнения: 2503
Цитиране
22 март 2023
Рос, видях я Гоуста, че е влязла и уикенда смятам да я налазвам. Изпукали са и Чия и Haven в Премиума, така че май и аз ще скипна петъчната премиера на RE4, ще чакаме отзиви от Божо и Доктора. Насъбраха се игри, а време няма
morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
22 март 2023
Мен все още ме дразнят контролите на PC версията на RE4 - и с контролер кофти, и с мишка кофти. Сега видях, че имало някакъв ресторейшън мод, но не съм го пробвал https://www.re4hd.com/?page_id=9303 . Линка го взех от тук https://www.pcgamingwiki.com/wiki/Resident_Evil_4_Ultimate_HD_Edition

За старата игра става дума

Web-Head
Мнения: 49
Цитиране
22 март 2023
Цял живот чаках игра като Hogwarts Legacy и от нежелание да не свършва никога играх 70+ часа без да правя почти нищо от main story-то и сега ми омръзна в голяма степен и нямам никакво желание да си я пусна, егати как ме е яд.
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
23 март 2023
Случва ми се постоянно с големи игри, почини си няколко седмици и пак ще ти се доиграе
<
1
...
233
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.