Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
234
...
298
>
bojosan
Мнения: 1262
Цитиране
26 март 2023
Близо 8 часа вече на Рези 4. Не изкам да си казвам мнението засега, но със сигурност няма да е 10/10 както и дават всички. Основно критиките ми са към графиката и физиката. Ръбеста, тъмна, физика от 92 година , вълците са като че съм ги дялал с на деда ми рендето. А и се движат по релси. Лодката и водата от 82 година. Само едно се МНООГО се чуда, как я играят въобще първите чаптери в лабиринтите хората които не са с oled телевизори които hdr а осветява тъмните местенца, аз най мразя да обикалям като ненормален в тъмни като негърски гъз места.После има некакви - да намериш 5 медалиьона и да ги занесеш на търговеца и той ти дава некаква джаджа там да търсиш съкровиша, карти, , и това отебавам , не обичам да обикалям като заухав и некакви търговци да ми дават Картата е скапана, куестовете всичките с изключение на един ги видях в тубата, или аз съм затъпял което не е изключено, или те са си джендърски некакви, понеже трябва да търсиш подсказки в околната среда а мен ме мързи. Това са ми първите впечатления не съм стигнал и средата още така че е рано да обобщавам. Урудите са едни и същи,шаблони, бойната система е ...нема да казвам. За мен е никаква. Aма аз обичам много екшън и динамика в игрите а не разходки и куестове, а до тук имах сравнително малко яка патаклама. Все пак играта си я препоръчвам като задължителна на всички почитатели на жанра, и тая година може би нищо по добро от нея няма да излиза. И другото - понеже имам и двете конзоли, Сони са си платили на техната да върви по добре , нищо че Кашона е по бръз и мощен. Не че има проблем на Кашона де, не му трепва окото и маже като лютеница голям звяр е.
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
26 март 2023
Повечето от нещата,които критикуваш,за мен са плюс.Това е сървайвър хорър все пак,не е Дум или Куейк.За графиката на конзоли няма да коментирам,сигурно е поорязана.На PC,всичко на макс,изглежда доста прилично.Няма да спечели награда за най-красива игра,но не е и зле.Косата на Леон е супер направена.Като фен на оригинала,съм супер доволен за сега.Не знам дали е 10,но едно 9 й давам поне до мястото,до което съм стигнал.Ще видим натам.
bojosan
Мнения: 1262
Цитиране
26 март 2023
The_Doctor46 написа
Няма да спечели награда за най-красива игра,но не е и зле.Не знам дали е 10,но едно 9 й давам поне до мястото,до което съм стигнал.Ще видим натам.
Toчно. Не казвам че е зле играта, но не съм съгласен с десетката по отношение на графиката в някои локации и с някои механики. Пусни си клипче с лодката, или когато те атакуват вълци, или някой бос напримерно. Еми съжалявам ама е дървения голема. И не е до конзолна сила, играта върви на пушка, но просто нещата са си така направени.Както и да е, направо се изкъртих от игра, забравих да си гледам новините, почна да ми се вие свет и я оставих, поне неколко часа да почина.
tenga
Мнения: 29
Цитиране
27 март 2023
Купих си преди 3 седмици Hogwarts Legacy, играх доста в началото, като си казвах, тази игра е най-добрата която съм играл. Бях доста впечатлен. Честно казано вече нямам такова желание за игра, нещо ми писна. Прекалено дълги диалози, на моменти се отегчавам.

По принцип не съм фен на хорър игри и не мога да играя повече от 10-15 минути, започвам да се напрягам, но Събота на майтап изтеглих демото на Resident Evil 4. Поиграх 10 минути и трябваше да ставам, не можах да го довърша цялото и направо реших да го изтрия. Е мамка му вече втори ден мисля за тази игра, макар и да съм играл 10 минути демо. Не съм фен на хорър както казах, но не знам защо се чудя дали да не я купя да я пробвам.

bojosan
Мнения: 1262
Цитиране
27 март 2023
tenga написа
Е мамка му вече втори ден мисля за тази игра, макар и да съм играл 10 минути демо. Не съм фен на хорър както казах, но не знам защо се чудя дали да не я купя да я пробвам.
Демото малко лъже. Играта е баш Резидент Ивъл, с всичките и подробности. Демото е много екшън а самата игра е микс от кво ли не. Ако си фен на Резидентите - вземай смело. Аз лично бих определил играта като задължителна за всеки, но това си е мое мнение, всеки има различен вкус. За мен играта си заслужава на 100%, и за текущата година май това ще е играта.Не съжалявам за нито една стотинка от 125 те кинта които дадох.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
27 март 2023
Случайно ми попадна едно клипче от RE3 и съм се попикал да се смея- няква пастърма със сапун по тялото и завита с кърпа я гони урод и я стреля с ракети Много безумно изглежда И това е игра, която ми се дава за пример... Тотален цирк, Докторе...
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
27 март 2023
Не знам за какви пастърми и сапуни говориш. Сигурно за интро сцената,но Джил не е завита с кърпа и най-вероятно някой мод си гледал, и да,всички игри от серията са добри.RE4 се очертава като една от най-силните игри от доста време насам.На теб не ти харесва,ок,но това не ги прави цирк.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
28 март 2023
Прав си, my bad, май е мод, но доста смешен, тая й тече сапуна по тялото, докато целият й екип е облечен в бойна екипировка, а badass злодей я гони и я стреля с ракети.
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
28 март 2023
За римейковете на RE има сума модове за дрехи и подобни,кой от кой по-глупав и нелеп.Хората си нямат работа и създават простотии,вместо някой смислен мод.Има де,но на фона на общите глупости са твърде малко.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
29 март 2023
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
29 март 2023
Точно затова говорех и аз, понякога геймплея не е най-важното, а сценария и усещането (вайба).
Финландските капути от Ремеди си го могат това, и в Уейк-а, и в Контрол съм се смазвал на макс.
Друг страхотен хорър, който много, много ме израдва наскоро, беше The Medium.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
30 март 2023
Навъртях прилични часовен а Dying light 2 и играта ме кефи доста, но с времето се натрупват някои негативни впечатления. Като че ли някои елементи в играта са останали недовършени или пренебрегнати. Много от зоните са копи пейст една на друга, което не е необичайно в игрите, но ми направи впечатление, че и някои бъгове също са пренесени. В метро-станциите като трябва да активираш генераторите, например, лейаутът винаги е 1:1 с останалите, включително и един сандък който виси във въздуха и е във всяка станция
В някои от зоните с инхибитори като ги вземеш и на картата ти пише Activity completed. Обаче на други места не ти излиза този надпис и понякога ходя по няколко пъти да търся инхибитор от място, където вече съм го взел.
Когато някоя мисия има подзадачи, не ти изписва на екран, че си ги изпълнил и трябва постоянно да влизам в менюто да гледам докъде съм с прогреса (примерно "намери 5 книги в района").
Отвреме навреме някои зомбита се изпаряват във въздуха; веднъж попаднах в невидима сграда.
Когато правя критични удари и подпалвам или електрифицирам врага, кадрите дропват много яко за около секунда. И това не се влияе от графичния режим (performance/quality) или FOV-a.
Абе има доста бъгове и гличове, но иначе нищо, което генерално да чупи играта.
Историята и персонажите са meh, диалогът съква също прилично
На нормална трудност, очаквано играта става доста лесна и даже не се налага да използвам някои механики като портативните UV-лампи или усливатели за сила/живот/стамина...

Въпреки това геймката ме кефи и си редувам основни мисии и странични.

След тази съм планирал Ghostwire Tokyo и Immortals Fenyx Rising.

vldir
Мнения: 1805
Цитиране
02 април 2023
Цъкам пак Metro exodus
Готина графика и атмосфера, но геймплея мега дърво.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
03 април 2023
Metro Exodus щеше да ми е от топ игрите от този жанр, ако не беше непрекъснатия стремеж да те карат да играеш стелт, дразнещите персонажи и може би на места не добре поставени чекпойнтове. Чисто технически ако околната среда беше по-интерактивна също би бил голям плюс. Голям скок е за мен спрямо предходните игри, ама има още доста място за надграждане. Аз превъртях замунда едишъна като излезе на щайгата, сега цъкам малко по-малко PS5 версията и си припомням защо тази игра ме дразнеше
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
03 април 2023
<
1
...
234
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.