Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
277
...
345
>
Mitko6000
Мнения: 1309
Цитиране
27 декември 2023
Аз си взех Mass Effect Legendary Edition на PS5 и сега почвам от 1вата.

Така се случи сега, че лаптопа ми се повреди и е на гаранционен сервиз, а Dualsense контролера ми получи Stick Drift и го пратих гаранционно при Озон. Не ми върви с техниката нещо, в последно време.

Имам един Spartan Gear джойстик, който ползвам за PC, но той поддържа само PS4 и съответно 5-цата го разпознава като Dualshock 4. Докато дойде Dualsense-а, ще мога да цъкам само PS4 игри на 5-цата, затова Mass Effect ми идва в правилния момент.

Brian_85
Мнения: 25
Цитиране
27 декември 2023
lyubohar написа
Чук е Grime. Moonscars не съм играл. Пробвай и Blasphemous 2 ако не си.

По спомен даже ти ми я препоръча Grime, но тогава я нямаше още за конзола. За Blasphemous 2 ще го чакам на някакво по-голямо промо или да го пуснат в ps plus/extra. Иначе ми е в списъка. Първата част беше страхотна.

@Mitko6000, и на мен Mass Effect Legendary Edition ми е в списъка Дано ти оправят и бързо джойстика за Ps5. Моят има също дрифт, но се усеща само в менютата и не пречи на играта.

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
27 декември 2023
Moonscars не е лоша игра,но не е на нивото на Grime.Играй Hollow Knight,ако вече не си я играл.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Mitko6000
Мнения: 1309
Цитиране
27 декември 2023
Brian_85 написа
@Mitko6000, и на мен Mass Effect Legendary Edition ми е в списъка Дано ти оправят и бързо джойстика за Ps5. Моят има също дрифт, но се усеща само в менютата и не пречи на играта.

Странното при мен е, че дрифта се появява предимно когато докосна стика, без да го движа. Криви наляво. Отвреме навреме го прави от само себе си. Поне е в гаранция, въпреки че не е купуван самостоятелно, а е този който дойде с конзолата ми. Мина точно 1 година на 24-ти, откакто съм купил 5-цата, и веднага дойде проблема. Едни 140 лева ако мога да си спестя ще е супер.

dzhiny
Мнения: 262
Цитиране
28 декември 2023
Kena: Bridge of Spirits (ако някой знае подобна, освен Зелда, ще съм благодарен)
Shadow Gambit
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
bojosan
Мнения: 1282
Цитиране
28 декември 2023
Mitko6000 написа
Странното при мен е, че дрифта се появява предимно когато докосна стика, без да го движа. Криви наляво. Отвреме навреме го прави от само себе си. Поне е в гаранция, въпреки че не е купуван самостоятелно, а е този който дойде с конзолата ми. Мина точно 1 година на 24-ти, откакто съм купил 5-цата, и веднага дойде проблема. Едни 140 лева ако мога да си спестя ще е супер.

И при мен се появи дрифт на левата гъбка дееба, на неколко месеца оригинален контролер от конзолата Series X, не можа и година да изкара дееба боклуците, преди на 360 ката Elite съм се скапвал от игра и никакъв проблем, не стига че не пускат нови игри а само ремастъри ами и падовете съсипаха. В момента преигравам Callisto Protokol а по точно DLC то му Final Transmision. Oгромна разлика в класата в сравнение Capcom, и като геймплей и чисто технически. RE4 Remake+ Separate Ways много, много напред с матряла, немат стигане.
lyubohar
Мнения: 3323
Цитиране
04 януари 2024
Обърнах по-сериозно внимание на Demon's Souls Remake-а, че беше започнат и чакаше да го продължа. Чук е играта, нарежда ми се на върха заедно с BB и DS1...Поне засега де, имам още 30% примерно. Ей такава е за мен истинската DS игра...Dungeon crawler със стегнати, компактни локации, в които да ти е кеф да се връщаш по 20 пъти и да разучаваш всяко кътче...Определено предпочитам тоя подход пред отворен свят. Само бос битките са слаби - прекалено лесни и не особено интересни...Но все пак им е първата игра.
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
04 януари 2024
lyubohar написа
Обърнах по-сериозно внимание на Demon's Souls Remake-а, че беше започнат и чакаше да го продължа. Чук е играта, нарежда ми се на върха заедно с BB и DS1...Поне засега де, имам още 30% примерно. Ей такава е за мен истинската DS игра...Dungeon crawler със стегнати, компактни локации, в които да ти е кеф да се връщаш по 20 пъти и да разучаваш всяко кътче...Определено предпочитам тоя подход пред отворен свят. Само бос битките са слаби - прекалено лесни и не особено интересни...Но все пак им е първата игра.
За мен е втората най-слаба игра на ФРОМ,след Dark Souls 2,с уговорката,че те слаба игра нямат,просто не е на нивото на останалите.Само да уточня,аз съм играл само оригинала навремето,когато излезе,в един приятел,че аз нали нямам конзола и така се запалих по този жанр.Тогава беше и последния път,в който съм ползвал контролер .Все пак това им е първата игра.Запомних от шефчетата само Алант,един от двамата,не си спомням кой точно,но беше от последните шефове.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3323
Цитиране
05 януари 2024
Че новите с мишка и клавиатура ли ги играеш???
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
05 януари 2024
Ми на мен също като че ли ми е в горната част на класацията. Вярно е, че босовете са по-скоро gimmicky, имат си чалъм така да се каже. Реално 2 боса(3 с Flamelurker, ако не ползваш щита с огнения резист) се усещат като соулски босове(в смисъла, който влагаме сега). Това за фалшивия Алант и Penetrator-a.

Но да ги съдим за босовете не знам колко е справедливо, щото гледаме(повечето) от гледна точка на Соулс ветерани. Аз бях изиграл Dark Souls 1 до 3, преди да се докосна до Demon Souls-a. Да не говорим за римейка.

Вижда се как някои неща са се зародили там - просто Asylum Demon-a, дето го срещаме даже и в DS3, Storm Ruler-a дето помага за Йорм, просто Crestfallen и т.н. и т.н

И да, много ме радва как влизаш все по-дълбоко и по-дълбоко във света.

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
05 януари 2024
lyubohar написа
Че новите с мишка и клавиатура ли ги играеш???
Естествено.Аз ползвам само и единствено M+K.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3323
Цитиране
05 януари 2024
@nightwarrior, точно, повечето босове са gimmicky, а тия които не са, са доста елементарни. Примерно тия двата прилепа дето се водят за бая трудни уж, ги изнесох май без да ползвам колби и от първия опит - през повечето време просто се разхождаха.

Иначе Patches също е от тук, и други неща бях забелязал, които се предават напред в поредицата.

@The_Doctor46 майко мила, hard mode отвсякъде

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
05 януари 2024
Любо,не е баш така. Не разбирам защо всички си мислят,че М+К е по-трудно. Ами не е.Аз мога да тичам,да се оглеждам,да сменям магии,колби,айтеми,без да пускам каквото и да било.С контролер,трябва да пуснеш за момент някои от копчетата.Единственто нещо,което е предимство на контролера е аналоговото завиване,така да се каже,но моята клавиатура е аналогова и в игрите,които поддържат analogue input ,може да се симулира, и това.Колкото до босчетата в Демона,естествено,че са базови.По онова време не ми се струваха така,но сега са си майтап.Просто всичко еволюира.Босовете имат вече доста богат мувсет.Аз обаче винаги ще си има слабост към Dark Souls 3. Това ми беше и все още ми е най-любимия соулс.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3323
Цитиране
05 януари 2024
Ами мисля си по същата причина, поради която си мисля, че с контролер ще ми е трудно да играя FPS. Та някак си логично приемам и обратното, макар че не съм пробвал. Иначе и аз съм old-school и си обичам клавиатурата и мишката, но има игри, за които просто си се усеща, че са правени с мисълта за контролер.

DS3 на мен не ми е любимата, макар обективно да е най-добрият Dark Souls. Просто усещането, заради което най-много обичам тия игри, не е толкова свързано с босовете или битките и въпросното усещане по времето на DS3 вече ми се беше поизтъркало вече. Затова DS1 си ми остава най-любима, заедно с BB.

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
05 януари 2024
Играенето на FPS с контролер си е тегаво,докато играенето на соулс подобни и всякакви екшън игри с К+М е добро,а на мен винаги ми е по-удобно с K+M,защото съм свикнал.Аз писах преди време тук,един приятел ми подари xbox контролер,не знаеше,че не ползвам и исках пак да се понауча.Пуснах си Elden Ring,някъде около mountain tops,ами сгънаха ме като стара двулевка Така се помъчих около половин час,но след това се отказах..
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
<
1
...
277
...
345
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.