Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
278
...
345
>
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
05 януари 2024
Ясно, явно не ти е удобно. Аз от първата ги играя с контролер и за мен ще е голяма тегавина с К+М, макар че след време с всичко се свиква. Тия дни си промених разположенията на оръжията, за да играя "правилно" кастър и доста ме мъчи да каствам с лявата ръка. Да не говорим колко ми е шугаво без щит, но свиквам
vldir
Мнения: 1854
Цитиране
05 януари 2024
Миналата година играх The Callisto Protocol и се разраревах. Викам си кой туй, простотия, Dead Space нумеро one.
Е, сега я почнах пак и супер ме кефи. Верно, че има прилики с дед спейса(съсдателите са едни и същи)
Брутална графика и доджването ме кефи. Абе изродия.
Жалко че няма да има втора част.
bojosan
Мнения: 1282
Цитиране
06 януари 2024
vldir написа
Миналата година играх The Callisto Protocol и се разраревах. Викам си кой туй, простотия, Dead Space нумеро one.
Е, сега я почнах пак и супер ме кефи. Верно, че има прилики с дед спейса(съсдателите са едни и същи)
Брутална графика и доджването ме кефи. Абе изродия.
Жалко че няма да има втора част.

Играта си е много добра даже, римейка на Dead Space лично на мен по не ми хареса от оригинала, и го превъртях само веднаж, докато Калистото два пъти го минавам и DLC то и него превъртях. DLC то не е нещо особено, Final Transmision и е кратко, но става. И сега си го пускам от време на време за да ги трепя с бухалката.Има трески за дялане в Калистото но играта си я бива доста и получи не знам защо незаслужен хейт. За мен случая с играта е аналогичен на избора на спортист на годината. Оставиха в пета глуха Насар,а на първите места сложижа Григор и Везенков. Кво да говориме повече...
Straicar
Мнения: 36
Цитиране
06 януари 2024
Аз си цъкам за втори път Red Dead Redemption 2. Мен си ме кефи. Най вече това че като омръзнат мисии почвам да си обикалям като щурав и да си правя кефа. Абе играта е топ за мен . Чакам да падне цената и на единицата да я пробвам и нея. На жената за Коледа взех Resident Evil Village. Засега е доста изненадана. Беше играла двойката и очакваше подобен стил а Village е доста различна и изродска. Абе с две думи кефи се.
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
06 януари 2024
Реших в края на миналата година, да изиграя най-после The Last of Us I и II за първи път (моля ви, не ме убивайте с камъни ) Първата ми хареса и я врътнах бързо, но на втората зациклих... обективно е по-добрата игра, но малко излишно дълга и еднообразна ми идва, а и "модерните" неща в историята не са ми много по-вкуса. Сега съм си дал "почивка", дано скоро ми дойде вдъхновението и я довърша тези дни
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
06 януари 2024
Е то геймплея на двойката е полирана версия на единицата. Единствен възможен минус по негово отношение може да е липсата на нови неща, ама мен това не ми пречи особено при продължения. Графиката и звука са си супер. Проблемът ми с играта е изцяло историята и огромните(според мен) недомислици.

Няма кой да те съди, цъкай си каквото ти е кеф,щ. Аз като си цъкам някоя претоплена Uni манджа мислиш ли че се вълнувам какво мислят другите

Аз тия дни основно VR игри цъкам. Почти минах RE4(дойде с шлема) и сега се размазвам на моднат Skyrim VR. Освен това почнах и Alan Wake 2, почва интересно, ма ме плащат мненията тук за финалната права, ще видим.

hyper
Мнения: 657
Цитиране
06 януари 2024
The_Doctor46 написа
За мен е втората най-слаба игра на ФРОМ,след Dark Souls 2,с уговорката,че те слаба игра нямат


Понякога ми идва мисълта да мина пак 2-ката, но после попадам на видео като това и си спомням всиките моменти, които ми образуваха PTSD от тая игра. Ама "ti si znae6 brat" де.

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
06 януари 2024
Супер си беше двойката, при все, че е най-слабата. Повечето от тези неща във видеото засягат само hardcore играчи. Освен това двойката беше най-красивата, с най-яката home локация.
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
06 януари 2024
Не казвам,че е била слаба,просто в сравнение с другите им игри ,беше зле.Тя си е всепризната за най-слабата от повечето играчи.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
hyper
Мнения: 657
Цитиране
06 януари 2024
Най-красивата? Ние същата ли игра сме играли бре, Любо? Не съм хардкор играч особено, 1-2 изигравания да видя всичкия контент е моя тип минаване на соулсове, а аз поне играх OG версията на релийз и графиката ми изглеждаше като нещо от 2002-ра, без майтап - 1:1 количество детайл с youtu.be/kpQyVGTE8Zs?t=5678, може би само малко по-hi-res текстури, но малко , имаше места, на които се виждаха квадратните текстури как са наредени на стената. Горите бяха с изключително basic дръвчета, по земята почти нямаше детайли, онази джунглестата зона имаше нивото на детайл на PSP игра, замъкът беше голи стени и стаи с по 2-3 мобчета, абе запомнил съм я като най-грозната (за времето си) игра аз, затова се учудвам, че някой дори я нарича красива. Да, Маджула и онова място с драконите бяха яки, но... Две птички не можаха да направят пролетта. Смисъл впечатлих се как бяха уловили духа на нещо с 10 години по-старо, признавам.

P.S. Имам чувството, че повечето хора се страхуват да кажат лоша дума за Фром. Аз като фен на въпросните си казвам с ръка на сърцето, че и да не беше Dark Souls, II на мен ми идва като много средняшка игрица.

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
06 януари 2024
Да и аз се зачудих.Най-красивата? По-скоро обратното.Даже оригиналния Демон беше по-добре.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
hyper
Мнения: 657
Цитиране
06 януари 2024
О, DeS си има атмосфера. Като взех миналата година римейка, реших да сравня в реално време със старата и пуснах PS3-ката... Отпрах 1 час на старата
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
06 януари 2024
hyper написа
Най-красивата? Ние същата ли игра сме играли бре, Любо?

Нямам предвид графично, очевидно, какво общо има красотата с графиката? То и Елдън Ринг изглежда като игра от 2015, но е адски красив, нали? Да не говорим за игра като Tsushima, която се счита за визуален шедьовър (и си е), а текстурите са на ниво сигурно 2010г. Двойката имаше много красиви локации, особено "домашната" зона и драконите, които споменахте. В 3 не съм запомнил нито една локация с абсолютно нищо, въпреки че графично да е по-добра (макар и също с едни 10 години назад, което си е валидно за всяка игра на Фром).

hyper
Мнения: 657
Цитиране
06 януари 2024
Разбирам те, иначе да, на такива doctored shots не е лоша, въпреки че дори те не могат да спасят бедната гора на 1:49

Като каза 3 я да видя аз колко неща ще се сетя като self-challenge: Началната зона (гробището) и масивния замък, после castle wall и слизането до dancer-a, селцето се сещам след като прелетиш, мястото за ъпгредване (вътре с троновете и нпс-тата и отвън си визуализирам веднага как изглеждаше), гората с онзи бос маг, дето си правеше клонинги, после от там стигаме до любимата ми зона с големия храм, блатото и пъзела с огньовете, пътя до abyss watchers и стаята, подземието долу, дето се бях губил 20 пъти, а после онзи червей ме шашкаше малко, лесният, но готин бос дето е легнал огромен скелет и плюеше някакви газове май, moonlight селцето, което води до новото Анор Лондо (което не ми беше харесало колкото OG версията), тъмния свят, където се биеш пак с началния бос, финалния замък и братята, моста с бронята на Ornstein като бос и "пеперудите"... Бе набили са ми се някакви неща май.

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
07 януари 2024
Е какво да им е doctored, просто са събрани на едно място някакви зони. Нищо не помня от 3 дори и като ти чета списъка, а съм го играл по-скоро. Сетих се май само за една зона с едно голямо езеро в някое от DLC-тата и някакви гиганти - там ми беше харесало като атмосфера.
<
1
...
278
...
345
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.