Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
305
...
346
>
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
05 юни 2024
Платформинг в леглото с Панам сигурно има предвид...

Иначе това умение с вятъра е малко малоумно, не си хаби точките за него. Трябва да "активираш" вятъра какво да ти показва, за да работи. Но според мен може и без него, аз поне си намерих повечето такива upgrade места и сам.

LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
06 юни 2024
Има си платформинг в Пънка в началото на Phantom Liberty. И си е точно платформинг- ходиш по едни платформи в една тъмница, за да се изкачиш Явно не сте стигнали дотам.
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
06 юни 2024
Това беше baby-platforming някакъв
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
06 юни 2024
Бе за мен си беше драма
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
06 юни 2024
Не си я спомням тази тъмница, но си имаше тук-там разни места, до които се стигаше с катерене и скачане по тераси и покриви.
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
06 юни 2024
Ето това е труден платформинг:

Тоя path of pain и аз не съм го минавал, не съм чак такъв мазохист.

И само да уточня - това, което прилича на летене във видеото, е комбинация от dash-ове, hover-и и удряне по стърчащите остри предмети точно преди да се набучиш отгоре им . Този е ИЗРОД.

LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
06 юни 2024
Изглежда "пийс ъф кейк" на видео, ама то само така изглежда

Малко е като футбола, великите играчи правят някакви финтове и обръщания, които са им супер елементарни на тях, а не могат да бъдат повторени от нормален професионален футболист...

Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
06 юни 2024
Мерсим!

Гледам отвреме навреме един стриймър, който основно играе Mario World 2, където са някакви безумни нива, подобно на това от Холоу Найт, но освен, че скачаш, трябва и да вземаш разни предмети, да избягваш снаряди и изобщо каквото се сетиш. Това за мен са отделна и много особена категория индивиди

lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
06 юни 2024
Ще го чекна, че ми е интересно. На видео наистина не се усеща какво точно се случва.

Примерно това дето подскача по циркулярите, вместо да го убиват - това се нарича spike jump и се прави със скок и после удар точно преди да паднеш и да се набучиш. Нещо като париране в соулс игра, толкова точно трябва да е. Аз успявам примерно 2 до 3 пъти, за да взема някакъв рядък предмет в основната игра и то след МНОГО тренировки. Тоя подскача така по 15-20 пъти един след друг, това не е нормално

Коментарите под видеото:
“We’re leaving in 4 minutes”
“Ok”
does path of pain

The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
06 юни 2024
Аз го мъчих Path of Pain,но се отказах по някое време.Имах няколко добри ръна,но не можах.Както се казва,толква близо и все пак толкова далеч Иначе за Пънка,вие сериозно ли?Че то си има ъпгрейд за скока и дори без него,пак си е супер елементарно нещо.Даже не съм се замислял,когато го минавах.Аз това не го броя за платформинг,дори на 5%.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
06 юни 2024
Дам, там мъката е не че е трудно скачането, а е пълна тъмница и нищо се не види
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
10 юни 2024
Аз си продължавам с Banishers: Ghosts of New Eden и играта надминава очакванията ми. Бях скептичен по някаква причина, но геймката ми допада доста. Светът се оказа значително по-голям. Историята се развива по интересен начин, отделните мини-историйки (които са като странични куестове) също са интересни, графиката радва.
Малко бойната система е дървена с доста ограничен набор от удари и почти няма комбота. Експлорейшъна също е малко куц - много често има разни мини-дънджъни, за които очакваш по-хубава плячка, но тук след като пребориш глутница вълци в някоя пещеричка, отваряш сандък с някакъв мизерен луут.
Но като цяло ме зариби заглавието и с удоволствие го играя.
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
10 юни 2024
Аз пък уикенда се размазах с Cyberpunk 2077Phantom Liberty.
(СПОЙЛЕРИ!)
ВИНАГИ, ВИНАГИ, ВИНАГИ помагайте на Сонгбърд и предавайте черната отрепка Рийд Смазах се този път, тотална касапница на летището, преди да изстрелям Сонгбърд в космоса. На сцената във влака, когато ти казва, че те предава, сe разревах като за световно Мастърпийс!
От друга страна, също епохален куест е след смъртта на Хансен като му избираш заместника под "формата" и наставленията на хаванската кучка Агилар.
От трета страна, този път се нацепих директно при Ханако, без да завърша нито куест линията на Джони и Роуг, нито на Панам, нито на Джуди. И тогава имаш два избора, да се предадеш на Арасака или да се гръмнеш в главата.
Ми гръмнах се и пак брутално реване накрая- като Джуди ти казва, колко е била влюбена в теб, а Панам бълва огън и жупел как може да го направиш това.
ВЕЛИКА ИГРА! След три пълни изигравания смело мога да дам оценка 5.7 или 5.8 от 6 възможни точки (взимам 0.2/0.3 точки заради гнусотията с робота във PL.
Останаха ми само да я врътна през Джони и Роуг и през Мокситата на Джуди. това при следващи изигравания.
Не ми се отключи финал все още през PL, другия път може би няма да изстрелям Сонгбърд към звездите Дано това да отключи финала, ако е през робота няма да го отключа НИКОГА.
logout
Мнения: 371
Цитиране
10 юни 2024
Реших днес да пробвам отново Старфийлд, покрай представянето на експанжъна, и не знам какви малоумници трябва да има за да купуват с реални пари модове с куестове и още повече СКИНОВЕ за сингъл плеър игра???? Ако Бетезда наистина започнат да печелят от това означава, че хората са много затъпяли и си заслужават всичките бози, които се изливат на пазара.
Баунтитата, които са показани на клипа с експанжъна - едното излиза около 15 лв с новата им валута, която трябва да си купиш за да платиш да го отключиш, дори не влязох да видя дали другото е безплатно.
20 лева за възможността да копаеш астероиди и две нови станции, които най-вероятно ще са копи/пейст на някоя от съществуващите, а и да си четеш мейлите от кораба ....
Около 10 лв за плюшена играчка в играта?????
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
vanmx
Мнения: 659
Цитиране
11 юни 2024
Взех си Nintendo Switch Oled ей така, само заради спорта и сега се разцепвам на Зелда Играта е яка, ама не чак толкова колкото я хвалят според мен.
<
1
...
305
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.