Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
304
...
346
>
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
04 юни 2024
Да, да, тези "story" страничните мисии са супер. Предполагам говори за най-кратките, които са си самостоятелни.
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
04 юни 2024
Явно не съм само аз, който реве от Цушимата
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
04 юни 2024
Е то няма заглавие, което да се харесва на 100% от хората. И аз имам загалвия, които се смятат общоприето за велики игри, но на мен просто не ми влизат по някаква причина.
Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
04 юни 2024
Много ясно. Вкусове всякакви. Аз лично никак не съм фен на GTA V и Witcher 3 примерно, ама и двете са масово обичани.

Иначе аз, за да си почина от Tomb Raider, почнах да цъкам Devil May Cry 5: Special Edition и кефа е на макс.

lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
04 юни 2024
LethianDream написа
Явно не съм само аз, който реве от Цушимата

Но само ти ревеш на база 30 секунди игра.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
04 юни 2024
Всеки има такива.Аз съм така с Skyrim.Почвам съм я доста пъти,но не можах да я харесам.Аз си се радвам на Цушимата,само сеченето на бамбука ме нервира понякога.Какви са тези комбинации от по сто поредни клавиши.Правя ги,но понякога повече на късмет.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
04 юни 2024
lyubohar написа
LethianDream написа
Явно не съм само аз, който реве от Цушимата

Но само ти ревеш на база 30 секунди игра.

30 секунди не, поне 30 минути са.

LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
04 юни 2024
Скайрим и при мен не можа да "кликне" Но при мен почти нищо от големите хитове не "клика". Последните игри, които много ми харесаха от големите ААА заглавия, бяха двете части на Horizon-a и трите нови Лари Крофт. Всичко друго - разочарование до разочарование- Спайдърмен, Год ъф Уар (първата, втората и да ми я подарят няма да я взема), RDR2, Цушимата, Уичъра и т.н.

P.S. Забравих да добавя трите нови Асасина сред любимите също, на всяка от тях имам навъртяни поне 100 часа

dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
05 юни 2024
The_Doctor46 написа
Всеки има такива.Аз съм така с Skyrim.Почвам съм я доста пъти,но не можах да я харесам.Аз си се радвам на Цушимата,само сеченето на бамбука ме нервира понякога.Какви са тези комбинации от по сто поредни клавиши.Правя ги,но понякога повече на късмет.

Бая часове имам вложени в Skyrim и въпреки тва не мога да кажа, че съм напреднал особено, а контролите в тая игра са най-неприятните ever, въпреки тва играта има своята красота и дълбочина.
Тия комбинации при Цушимата въобще не мисля да се опитвам и да ги прилагам, блъскам там ляво, дясно, блок, додж и тва е. Тъпото е, че харчиш точки за тия комбота
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
05 юни 2024
Аз имах предвид за сеченето на бамбука.Там нали трябва да натиснеш сума клавиши по определен ред и то бързо,за да може да завършиш мини играта.Иначе комбинациите в боя си имат смисъл.Аз ползвам според противника.Там нямам проблем.И кой по дяволите реши,че трябва да зяпам лошо анимирания гол задник на главния герой,когато влиза в изворите.Ако беше женски,друга работа,ама сега трябва всеки път да се въртя настрана,за да не го виждам.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
05 юни 2024
Мен много ме кефи тоя бамбук. Както и много ме кефи платформинга на DOOM Eternal, а гледам го псуват яко Ама аз си обичам метроидвании и преплетени пръсти, това не ми е проблем. Много по-тегаво ми е, например, парирането в souls игрите, защото изисква реакция на събитие на екрана, което не ми е сила. Докато това с бамбука си го заучавам и после го правя някак си механично и почти винаги от първия път Демек в ръцете и нервната система съм добре, в главата - не толкова
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
05 юни 2024
Платформинга мен винаги ме мъчи и ми е досаден, като се сетя последно в Пънка имаше една платформинг секция в една тъмница, то беше падане след падане Не е моето това, виж в битките ми е кеф- париране, додж и т.н. (не соулси де) Демек точно обратното на Любо
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
05 юни 2024
The_Doctor46 написа
Аз имах предвид за сеченето на бамбука.Там нали трябва да натиснеш сума клавиши по определен ред и то бързо,за да може да завършиш мини играта.Иначе комбинациите в боя си имат смисъл.Аз ползвам според противника.Там нямам проблем.И кой по дяволите реши,че трябва да зяпам лошо анимирания гол задник на главния герой,когато влиза в изворите.Ако беше женски,друга работа,ама сега трябва всеки път да се въртя настрана,за да не го виждам.

В Япония са ми разправяли и до ден днешен, че не може да влезеш с бански в обществени СПА места и е забранено да НЕ си гол
Иначе аз до тия бамбуци не съм стигнал още и не знам за какво говорите. А тия топлите извори вдигнах някакво умение уж да може вятъра да ме води към тях, ама не ги виждам на картата или още не вдявам как аджеба ще се случват тва, но аз съм си в началото на играта...

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
05 юни 2024
Е то в първо лице и платформинг е тъпо като цяло (за Пънка говоря). Халф-Лайф колкото и да ми е любима игра, имаше доста платформинг и си беше и малко счупен на всичкото отгоре, та там доста умиране падаше.

Бамбукът и мен ме кефеше, впрочем.

morgoth_srs
Мнения: 517
Цитиране
05 юни 2024
Къде в Пънка имаше платформинг, че не се сещам?
<
1
...
304
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.