Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
307
...
346
>
tenga
Мнения: 64
Цитиране
13 юни 2024
Младежи, чудя се коя игра да си купя за PS5. Cyberpunk 2077 или Witcher 3 римейка.
В момента и двете са на добри цени в Озон.

Преди доста години бях играл Witcher 3 на PS4, може би 10-15 часа и се бях отегчил от диалозите и я бях спрял, но същото се беше случило и с RDR2 преди години, но сега като я почнах на PS5 и навъртях 100 часа. Надявам се, че и с Witcher може да се случи нещо подобно.

lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
13 юни 2024
За мен беше абсолютно аналогична история и с Witcher 3 и с RDR2. Трудно влязоха, но после ми станаха любими игри. Cyberpunk-а лично за мен е половин класа под Witcher 3, освен това си е игра по-удобна за PC.
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
13 юни 2024
Зависи дали си повече сай-фай фен или фентъзи фен, а също и дали харесваш повече шутъри от първо лице или "биткаджийски" игри от трето лице.

И двете игри са чудесни. Поне за Уичера всички казват, че е чудесна, макар на мен така и да не ми влезе. Обещал съм си, че все някога ще я изиграя, обаче

Аз лично имам повече слабост към сай-фай и на мен Сайбъра много ми хареса.

LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
13 юни 2024
Киберпънка е мастърпийс, Уичъра е лайно.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
13 юни 2024
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
13 юни 2024
Взимай и двете Невероятни игри.Без да преувеличавам,за мен са две от най-добрите въобще в историята на гейминга.Това разбира се е лично мнение,но ако не обичаш диалози и двете няма да ти допаднат.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
13 юни 2024
Пънка е велик, писал съм фермани във форума защо, а Уичърът е толкова безумна и тъпа скука, че няма накъде повече
Данделион, само си го наби, брат - "Геймплеят във Вещера не е нищо особено", аз нищо не съм казал
Взимай Ултимативното издание на Киберпънка и не се занимавай с тъпи фентъзи клишета и още по-тъп геймплей
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
13 юни 2024
И защо да си го е набил?Това е всеизвестен факт и въпреки това,играта е страхотна.Я сега си представи,че и геймплея беше топ.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
13 юни 2024
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
13 юни 2024
Не знам, ако сравня брутално якия и агресивен комбат и богатството на билдове в Пънка, Уичърът ми се струва като "спряла" игра. Гуентът никога не ме е кефел, експлорейшън какво е там - да се нанижеш на някви с черепчета и малоумни странични мисийки като с магия да намериш тигана на някаква бабичка? Тотална, гнусна леш.
Все едно различна компания е правила двете игри, така ги чувствам.
За експанжъна не мога да коментирам, там може да са по-добре нещата..
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
13 юни 2024
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
13 юни 2024
Летиан е играл 5 минути и се изказва.Вещера точно е пример как се правят странични куестове.Някои са много интересни,не са сложени колкото да ги има за пълнеж както повечето оупън уърърлд игри,но откъде да знае.Не му харесала и сега хейт.Грам обективност няма.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
13 юни 2024
До Барона и след него не са 5 минути, трябва да видя, поне 2-3 часа съм играл, може би и повече. Не ме грабна и това е. Както Ростик писа, "не ми влезе".
А Пънкът е велик- като сетинг, герои, куестове, емоция, всичко. И там в началото не ми беше леко и ме нервеше, но нищо общо с Уичъра. Много по-плавно ме спечели, а куестове като Sinnerman и онова с дечицата са..уникални. И пак имам забележки, но са дребни, основно с тая куест линия с робота в DLC-то.
Charcharo
Мнения: 3527
Цитиране
13 юни 2024
Все още не съм играл CP 2077 (чакам модове + RTX 5090 / RX 8900 XTX) но света на Вещера е невероятен. Не мисля, че има шанс да са изравнили с това в CP 2077. Но може и да греша.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
13 юни 2024
Според мен двата свята са еднакво невероятни,всеки по свой собствен начин.За мен Cyberpunk е най-добрия виртуален град,който съм срещал в игра.Защо ти е RTX 5090 и модове?Просто ми е интерсно.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
<
1
...
307
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.