Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
308
...
313
>
Charcharo
Цитиране
13 юни 2024
The_Doctor46 написа
Според мен двата свята са еднакво невероятни,всеки по свой собствен начин.За мен Cyberpunk е най-добрия виртуален град,който съм срещал в игра.Защо ти е RTX 5090 и модове?Просто ми е интерсно.

Защото целта ми е поне около 60 кадъра дори и да иска FG в Path Tracing на 4К. 4090 е около 30-40 в момента.

Просто искам да е максимално лудо. Пък и скоро излиза реалната игра която чакам та ще има време...

lyubohar
Цитиране
13 юни 2024
То докато дойде тоя момент, вече ще е достатъчо остаряла и няма да те впечатли толкова дори на 60 кадъра.
А "реалната игра" ще видим как ще е ако не я отложат пак, аз съм с предпазливи очаквания...
Charcharo
Цитиране
14 юни 2024
lyubohar написа
То докато дойде тоя момент, вече ще е достатъчо остаряла и няма да те впечатли толкова дори на 60 кадъра.
А "реалната игра" ще видим как ще е ако не я отложат пак, аз съм с предпазливи очаквания...

Path Tracing винаги впечатлява

Пък и с модове... няма как. Дано само и STALKER 2 да има Path Tracing...

The_Doctor46
Цитиране
14 юни 2024
Charcharo написа
Пък и с модове... няма как. Дано само и STALKER 2 да има Path Tracing...
Разликата не е толкова голяма.Аз като си пусна Cyberpunk с ray tracing и после превключа на path tracing,трябва да се заглеждам,за да разбера разликата.С ray tracing е достатъчно красива и впечатляваща,но всеки си знае.Естествено,че е малко по-впечатляващо с path tracing,но колко време ще имаш да се заглеждаш по това докато играеш,освен ако не обикаляш просто,за да зяпаш.
Charcharo
Цитиране
18 юни 2024
Мога да препоръчам Talos 2: Road to Elysium. Много добро DLC.
lyubohar
Цитиране
18 юни 2024
Чака в wishlist-а заедно с основната игра. И аз четох, че е супер.
Сега носталгично играя AOE4
dzhiny
Цитиране
21 юни 2024
Влизайте да цъкаме V Rising и да си правим клан на PVE сървър. Играта е доста зарибяваща. Има си грайдене, типично за survival-ите, но си е мелезче и има доста action rpg в нея, босове и т.н. Абе никак не е лоша.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Цитиране
21 юни 2024
dzhiny написа
Влизайте да цъкаме V Rising и да си правим клан на PVE сървър. Играта е доста зарибяваща. Има си грайдене, типично за survival-ите, но си е мелезче и има доста action rpg в нея, босове и т.н. Абе никак не е лоша.
Какъв V Rising,днес излиза Shadow of the Erdtree ,та сигурно ще има месеци за игра.Нови оръжия,умения,босове.Докато експериментирам с всички,кой знае колко ще отнеме.
LethianDream
Цитиране
21 юни 2024
V Rising съм му хвърлил око, ще кажа, ако се изкуша да си го взема
lyubohar
Цитиране
21 юни 2024
The_Doctor46 написа
dzhiny написа
Какъв V Rising,днес излиза Shadow of the Erdtree ,та сигурно ще има месеци за игра.Нови оръжия,умения,босове.Докато експериментирам с всички,кой знае колко ще отнеме.

По-малко отколкото на мен да я мина веднъж
dzhiny
Цитиране
21 юни 2024
The_Doctor46 написа

Всеки с предпочитанията си. Аз определено харесвам Isometric rpg-та

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Charcharo
Цитиране
22 юни 2024
Поиграх малко от Shadow of the Erdtree но реших да напиша ревю в Steam:
https://steamcommunity.com/profiles/76561197992551098/recommended/2778580?snr=1_5_9__402
lyubohar
Цитиране
22 юни 2024
По твоето ревю всички игри на Фром не са recommended, а както знаем и тази ще е супер като останалите Знаем, че технологично са зле, но не знам защо ти си имал някакви различни очаквания и то от DLC

Иначе оплакванията ти са валидни, но едва ли формират повече то 20% от оценката за една игра, ако не и 10%.

Charcharo
Цитиране
22 юни 2024
Защото Armoured Core 6 е по-добре. Тя има 120 кадъра и по-малко stuttering. Има и по-добър UI и ultrawide support. И смятам, че е време да има атака срещу това. На Valve, id Soft, GSC Game World, Raven, Blizzard, дори и Ubisoft - няма да им се размине с такова нещо. Дори и на CD Projekt Red няма да им мине номера.

Защо на модъри които кодират докато на 200 метра от тях има дуел между 152 и 155мм артилерии и се сипят ударни вълни от термобарични удари им се получава повече отколкото на огромен, богат, създател от Япония.

Защо стандарта за Елита на PC гейминга и Европа да е един а за тези Японци ще да е друг?

lyubohar
Цитиране
22 юни 2024
Най-малкото защото е DLC това, никой няма да хване да променя формулата на съществуваща вече игра. Плюс това японците са си японци, всичко им е сбъркано, аз не намирам нищо странно в това да разбират елитния гейминг по друг, извратен начин
<
1
...
308
...
313
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.