Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
311
...
346
>
Charcharo
Мнения: 3527
Цитиране
26 юни 2024

Мале мале мале това е феноменално зле. Безумие...

Аз затова се дразня на тези оценки. Ако имаше повечко 1/10 и 2/10 може би Bandai Namco биха се намесили...

Гледайте просто. Това е най-ниското ниво на скил за създател на игри. Сравнение с From дори Ubisoft са Malenia

LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
27 юни 2024
Чак единици и двойки и аз не бих дал, особено пък за графика. Така че по-скоро оценките следваха да бъдат осмици и деветки, но сайтовете винаги си имат за цел да дадат десетки, като по този начин отразяват колко в пъти е по-добра дадена игра спрямо другите игри.

По темата, продължавам да въртя Киберпънка на поредно плейтру с билд Стрийт Самурай и зловещо ги коля, все повече ми носи адреналин и наркоза тази игра, особено след работа заедно с FC24 за отмора и релакс. Свалил съм си и демото на Enotria, интересно ми изглежда тази соулс-лайк игра, да видим

Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
27 юни 2024
Аз съм още на (е)Banishers . Вече май трета седмица. Тази игра все още ме впечатлява с размера на картата си. Откриват се нови и нови територии. Не е класически отворен свят, но пак има бая обикаляне. Почна леко да ми омръзва вече, но историята е уникално написана. Всяка отделна мисия е някаква особена и някои се преплитат с основната. Сценаристите добре са си свършили работата. Ще взема да пробвам Life is Strange, която е на същата компания.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
27 юни 2024
Rostik79 написа
Аз съм още на (е)Banishers . Вече май трета седмица. Тази игра все още ме впечатлява с размера на картата си. Откриват се нови и нови територии. Не е класически отворен свят, но пак има бая обикаляне. Почна леко да ми омръзва вече, но историята е уникално написана. Всяка отделна мисия е някаква особена и някои се преплитат с основната. Сценаристите добре са си свършили работата. Ще взема да пробвам Life is Strange, която е на същата компания.
Life is Strange е страхотна игра.Препоръчвам с две ръце.Втората обаче е зле.Ако ти допадне първата,играй след това Life is Strange-Before the Storm и Life is Strange 3.Аз лично чакам с нетърпение октомври новата част.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
27 юни 2024
Чак пък страхотна...ОК беше за мен, но почти нищо не помня от нея, което за story-driven игра не е висока оценка. Въртеше се там някакво време, което май нямаше особен impact. И останалото си беше walking simulator. От тоя тип игри на Quantic Dream ми харесват значително повече.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
27 юни 2024
Всъщност има голямо значение.Бяха прецакали малко финала,но иначе решенията ти,какво правиш и какво не,имат голям impact върху доста неща.Не си запомнил правилно.Какъв точно геймплей очакваш от подобен тип игри?Всички са така.Жанра е такъв.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
27 юни 2024
Може, сигурно съм забравил. Нищо специално не очаквам, но други подобни игри ми харесаха повече - Heavy Rain и Beyond: Two Souls например.

Между другото ако на някого му се играят ще му подаря PS4 диск с двете.

bojosan
Мнения: 1284
Цитиране
27 юни 2024
lyubohar написа
Между другото ако на някого му се играят ще му подаря PS4 диск с двете.

Beyond: Two Souls е единствената игра, на която на края плаках със сълзи. Tова са велики игри !
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
28 юни 2024
Първият Life is Strange е абсолютен мастърпийс, това, че Любо не ги разбира тия игри, на всички ни е ясно Продължението на приключенията на Макс Колфилд го чакам тази есен с огромно нетърпение, надявам се да е поне толкова добро колкото единицата. Иначе Life is Strange 2 с братята беше огромно разочарование, спомням си, че изиграх два епизода с огромна клизма и я изтрих.

Heavy Rain сякаш ми беше най-слабата от игрите на Куантик-много, много силно начало, но нататък не беше моето, а и престъпникът го знаех интуитивно още в средата. Beyond е невероятно силна игра, както и Божо каза, Детройта също е шедьовър, там съм ревал като куче накрая

dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
28 юни 2024
Тва Life is Strange 20 пъти го пусках да го гледам в тубата... ми то тва е от тоя тип 'игри филм', какво толкова им харесвате. Gameplay - йок.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
28 юни 2024
Ами разказва се история, има емоция, освен това вземаш решения и сам направляваш историята. Все едно да кажеш "ми то тия книги като ги четеш какво става, нищо".
И мен ме кефят такива интерактивни филми да ги наречем. Не ме притеснява, че нямаш картоматка или, че не крафтваш брони и не събираш злато. Просто жанрът си е такъв.
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
28 юни 2024
Добра е играта, не знам какво ми скочихте толкоз Просто чак мастърпийс за мен не е. Мастърпийс навремето беше Фаренхайт, например. Но тя пак е на Quantic, които явно просто повече ми кликват в тоя жанр. Но дали си струва да се изиграе Life is Strange - със сигурност.
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
28 юни 2024
Е, не ти скачаме чак ) Фаренхайта ме спря пак грозната графика, сигурно 10 години след премиерата я бях открил и почнах да я играя.. Но всяко нещо с времето си. Иначе двете най-добри студия за интерактивни филми са Куантик и Don't Nod, като имат някои разлики в самата постройка. Куантик повече наблягат на силната емоция, докато при Dont Nod повече сякаш са логическите избори и някакви дребни пъзели и разследвания, може би затова са по-специфични. Мен ми носеше първия LiS едно много яко хорър усещане в това малко градче, не коментирам перфектното озвучаване и сценарий. (СПОЙЛЕРИ) А и накрая можеше да ебеш майката на цялото градче и да спасиш приятелите си, нещо което мизантроп като мен винаги би направил
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
28 юни 2024
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
28 юни 2024
Rostik79 написа
Ами разказва се история, има емоция, освен това вземаш решения и сам направляваш историята. Все едно да кажеш "ми то тия книги като ги четеш какво става, нищо".
И мен ме кефят такива интерактивни филми да ги наречем. Не ме притеснява, че нямаш картоматка или, че не крафтваш брони и не събираш злато. Просто жанрът си е такъв.
Асоциацията с книгите, бая неуместна по мое мнение... натам няма да коментирам. Всеки с вкуса си. В игрите намирам друг 'спорт'. Филма си е филм, книгата си е книга, играта си е игра Което ме подсеща, че щях да ви предлагам да направите под-тема 'Книги и филми'... И между другото Rostik, никога не ме е привличало крафтенето, фарменето и т.н., просто в случая с V Rising ме кефи поготовката преди да отида се бия с некое чичи, че играта е мелез aRPG със surivol елементите, ама си има геймплей
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
<
1
...
311
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.