Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
312
...
346
>
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
28 юни 2024
lybohar, ей тва мисля да пробвам.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
29 юни 2024
Доста интересно изглежда, сравняват я с Disco Elysium.
tenga
Мнения: 64
Цитиране
16 юли 2024
Младежи, все пак си купих Cyberpunk 2077 + Phantom Liberty и я почнах на PS5. Играх 3 часа, минах обира и горе-долу съм до там. Честно казано, като човек който работи и комуникира 80% през времето на английски и се смятам за човек който знае добре английски ми е доста трудно да разбирам по-голяма част от диалозите от задачките. Налага ми се да търся из Гугъл за какво аджаба става реч. Страшно много думички и фрази които не ми говорят нищо. До тук играта ми изглежда малко сложна, но усещам че още дори не се е отворила. Имам Attribute points и Perk points. Първите очевидно се използват за талантите, но така и не мога да разбера за какво се използват все още Perk points, не намирам къде да ги използвам. Този Breach Protocol също не мога да разбера каква е логиката и как се хаква, макар че гледах няколко клипа. С няколко думи, доста информация, диалози, термини и като човек който има 30-60 минути на ден за игри ми идва малко нагорнище. Играя 10 минути, после 10 минути търся информация в интернет какво аджаба искат да ми кажат или да направя и каква е цялата идея зад това. Ще видим, усещам че съм тепърва в началото, ще и дам шанс, надявам се да ми се изяснят нещата.

Не е например като един AC в който пускаш играта и всичко ти е ясно след 5 минути относно левел система, луут система и т.н.

LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
16 юли 2024
Играта е изключително силна- и като диалози, и като мисии, и като всичко. Не се притеснявай, в началото и на мен ми беше трудно. Първото и най-важно нещо- ИГРАЕШ САМО С ЖЕНСКОТО V! Озвучаването й е на топ ниво, нещо, което по никакъв начин не важи за мъжкото. Второ- AP слагаш на един от петте ОСНОВНИ АТРИБУТА - Body/Reflexes/ Technical/ Intelligence/ Cool. Perk points са ти точките вътре в тези атрибути, отваряш ги и вътре има така наречените "дървета"- колкото повече AP си сложил, толкова повече ти се отварят тези "дървета" от умения. Като новак, най-важното е да слагаш точки в Body- там ти е "живота", най-общо казано- повече живот, повече точки от healing и т.н. Breach Protocol-a е елементарен, като му свикнеш, там е важно предварително да видиш пътя преди да започнеш Breach-a - примерно 55 ED - като натиснеш 55 на линията търсиш ED.
Направо ти завиждам- играта е една от най-добрите ЕВЪР, аз в момента отново я играя след 350 часа, на Very Hard, направил съм я V страшен парцал (редовно си ходи гола по бикини из града за photo mode) и ги дъня с shotgun, директно ги разфасовам.
Куестовете SINNERMAN и THE HUNT са най-добрите странични куестове, които НЯКОГА съм играл.
Като английски - има много жаргонни думи, така че не се притеснявай, че не разбираш- choom (друже), sich (съкратено от ситуация) и т.н. С времето ще им свикнеш.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
16 юли 2024
Играта е абсолютен masterpiece,една от най-любимите ми в гейминга изобщо.Това не означава,че би допаднала на всеки,но както Летиан каза,дай й шанс.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
tenga
Мнения: 64
Цитиране
16 юли 2024
Благодаря, давам газ тогава. Направих го мъжкар, но честно казано съжалявам и вчера си мислех дали мога да сменя пола. (Знам че мога да сменям коса,очи,вежди и т.н., но за пола не бях сигурен.) Предпочитам да си направя някоя яка маца. Аз я играя на средна трудност, но ми идва доста лесна, все едно съм на Easy и ще сменям на по-трудно. (Все пак до онзи ден играх Elden Ring, първото ми Соулс заглавие и последното )
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
16 юли 2024
На нормална ти е добре като начало (има си някои трикове, особено при битки с босове), логично е да ти е много по-лесна след Елдън Ринг. Щом си почнал с мъжкото, давай с него, задължително ти е да наебеш Панам Палмър (която ще ти се отключи след обира), така че правиш всичко каквото тя ти каже, за да стане романса. Тя с жени не се пляка, така че сега ти е шанса. На следващо изиграване ще почнеш с женско V, тамън да усетиш разликата. И после няма да се върнеш никога с мъж да играеш, поне при мен така се случи
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
16 юли 2024
Какво е "женско V" ?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
16 юли 2024
Като мъжко V, само че е женско

Шегата настрана, мисля, че от Валерия идва V-то (за женското V).

Ако имам дъщеря някой слънчев ден, с кеф бих я кръстил Валерия

The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
16 юли 2024
dzhiny написа
Какво е "женско V" ?
Главния герой в играта се казва V.Няма значение дали избереш мъжки или женски персонаж,тъй като очевидно V е унисекс.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
16 юли 2024
tenga написа
Благодаря, давам газ тогава. Направих го мъжкар, но честно казано съжалявам и вчера си мислех дали мога да сменя пола. (Знам че мога да сменям коса,очи,вежди и т.н., но за пола не бях сигурен.)

Пол не можеш да сменяш, само външен вид. Но винаги може да започнеш отначало и да си избереш жената. Мацката, която озвучава, се казва Cherami Leigh и е също толкова красива, колкото и самото ти геройче в реалния живот. Нe е някаква баба на секс телефон

https://www.imdb.com/name/nm0473873/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_4_nm_4_in_0_q_cherami%2520

lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
16 юли 2024
tenga написа
Все пак до онзи ден играх Elden Ring, първото ми Соулс заглавие и последното

Съмнявам се да ти е последното. Това е нечувано - някой да е изиграл соулс игра и да не играе повече
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
16 юли 2024
Аз си пукам God of War 2018 и ми е бая кеф. Между другото, понеже не съм срещал по-темите, има ли фенове на Red Dead 2, че много ми я хвалят напоследък и че имало много content за изиграване, ама малко тва търчене с тоя кон ми идва в повече като гледам по клиповете.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
16 юли 2024
Ако търсиш готин геймплей,в никакъв,ама абсолютно никакъв случай не си взимай RDR2.Потресаващо зле.Също така главния герой е пълен смях,но пък останалите персонажи са супер.Диалозите са на ниво,има много странични мисии и доста недомислени неща също така.Аз лично много препоръчвам да прочетеш ревюто на Псето.За разлика от гейм медиите,той не е зависим и е посочил доста точно плюсовете, и минусите(поне споре мен).Навремето се смях със сълзи докато го четох. Заключението му е строго субективно.Примерно аз отчитам,че е ревюто е точно,но въпреки това играта ми хареса,но само за едно изиграване.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
16 юли 2024
Ами аз определено съм от хората, които търсят геймплей, а не диалози, персонажи и т.н... е би било добре и сторито да е на ниво, така че, да ще видя ревюто.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
<
1
...
312
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.