Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
vldir
Мнения: 1845
Цитиране
12 септември 2024
Изгледах първите 4 филма. Първите два бяха направо детски, но вече с израстването на героите нещата стават по зрели.
Да изгледам поредицата и вероятно ще си взема играта.
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
17 септември 2024
Видях, че са пуснали намален абонамент на EA Play за 2 лева/месец и си инсталирах оттам Wild Hearts. 2 часа поцъках и не съм особено очарован. Графиката е малко бозава, но по-голяма спънка ми е, че някак си не ми влиза тази Фротнайт механика да строиш кулички, докато се млатиш с боса. Затова и не ползвам, но подозирам, че в даден момент няма да има как да го избегнеш.
lyubohar
Мнения: 3266
Цитиране
17 септември 2024
Деба как се преебах, преди 3 дни си пуснах Гейпас за 20 лева заради Dead Space Нищо, може за Jedi Survivor да го пусна това за 2 лева. Макар че гледам са му махнали Денувото и веднага са го кракнали.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
17 септември 2024
Е, чак преебал, аз си имам Гейпаса от години и не рева Има си добри игрици там, и тепърва идват хубави заглавия, за които не биха дал пълна цена- като Сталкер 2 и Индиана Джоунс например EА плей в момента го държа само заради FC24/FC25, че ми дава разни бонуси по време на сезоните в Ultimate Team, иначе бих го махнал.
lyubohar
Мнения: 3266
Цитиране
17 септември 2024
Пускам го само когато има нещо конкретно да играя, няма смисъл да ми пука пари всеки месец и да стои неизползваем останалите 11 месеца. Имам достатъчно игри в беклога, та да не чакам на някакъв сървис. Достатъчен ми е Плюс-а, дето и него не знам защо плащам.
The_Doctor46
Мнения: 2020
Цитиране
17 септември 2024
Аз винаги плащам само ако има конкретна игра като Любо,иначе не.Няма смисъл да се държи.
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
17 септември 2024
Специално ЕА Play има за мен буквално 1-2 игри, които бих играл. Едната е въпросната Wild Hearts, друго - най-много да пробвам някое малко заглавийце. Dead Space и Jedi Survivor изиграх. Останалото са само спортни игри и батълфийлди за мулти.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
17 септември 2024
Е, всеки си има различни цели в живота, аз напоследък (почти) не купувам игри, всичко ми идва само от двете услуги- Геймпас и Плюс. Там винаги има нещо ново за цъкане, последно AEW: Fight Forever- на която продължават да ме бият като тупан
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.