Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
340
...
344
>
dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
24 септември 2024
Хубава игра е Принца, ама верно си е хардажче на моменти и вдига кръвното и при мен беше така и не я довърших, а и ако тр съм честен ми дойде въз дълга...

Иначе някви фенове на Хадес има ли тук, гледам две негови копия се задават, като едното ще е co-op.

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
24 септември 2024
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2101
Цитиране
24 септември 2024
Божо щом заради Forgotten Sands намразва конзолата,ако започне новия метроидвания Принц,тогава целия свят може да намрази. Там какви прескачания и платформени секции има...Иначе аз съм фен на Hades,добра игрица,макар че докато правих платината,малко еднообразна ми дойде по някое време.Двойката още не съм я пробвал.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
24 септември 2024
Така де, аз новия метроидвания визирах. Обегна ми, че говорел за Forgotten Sands
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3320
Цитиране
24 септември 2024
Нямам търпение да го цъкам аз новия Принц, само да ми починат ръцете от Metroid Dread (днес бих финалния бос след може би 30 опита) и го почвам
dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
24 септември 2024
Явно си на такава вълна.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Mitko6000
Мнения: 1308
Цитиране
24 септември 2024
Забравените Пясъци беше прилична игра, като излезе. Превъртях я веднъж тогава и после съм я цъкал още 1-2 пъти докато ми омръзне. Не е по-добра от трилогията обаче.

Като по-малък, любима ми беше The Two Thrones но, последните години превключих на Sands of Time. Просто най-балансираната от всички игри на Принца. Личи си, че е имало замисъл във всички елементи, докато другите са просто копи-пейст.

Иначе, като върл фен на Sands of Time, ако римейка изглежда добър, на драго сърце ще го взема и него.

Отклонение от темата. Замислих се, псуваме Убисофт, че пускат една и съща игра всяка година с минимални подобрения, но и тогава също са го правили. 3-те игри на Принца имат година разлика помежду си, както и първите 4 Splinter Cell игри. При принца, доста се повтарят елементите в T2T и WW. На Splinter Cell, Chaos Theory до ден днешен остава най-добра от поредицата и една от най-великите стелт игри въобще.

Само че, тогава много по-сполучливо е било, отколкото сега. А и модата на COD я нямаше. Само спортните игри излизаха всяка година.

Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
25 септември 2024
Сутринта преди работа пуснах за първи път Star Wars Outlaws за малко и играта ме кефи от началото.
Рано е още за стабилни впечатления, още едва ли не туториала не съм минал, но атмосферата на SW си я има - музиката, архитектурата, дрехите на персонажите ... Визуално е супер.
Мацката не знам кой си измисли, че била грозна - предполагам армията от келеши, мастурбиращи на аниме-мацки с балончести цици. На мен ми изглежда съвсем ок.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
25 септември 2024
Направо се изкушавам да си я взема, но сега през октомври ще ми се съберат доста игри за цъкане. По-скоро около Коледа планирам да я действам С Ростик имаме доста близък вкус за игри, щом на него му харесва (макар и в началото), вероятно и на мен много ще ми допадне. За разлика от теб обаче аз буквално ненавиждам Стар Уорс вселената, но някак ще я изтърпя, ако играта е направена добре (вкл. като мини-игри).
The_Doctor46
Мнения: 2101
Цитиране
25 септември 2024
Е, те Юби винаги го докарват на атмосфера/свят и музика.Това поне не може да им се отрече.Кай си е съвсем добре,просто не е както в първите трейлъри,когато беше с по-добри лицеви анимации.Още едно от нещата,които са зле-лицевите анимации.Не чак плачевни,но за ААА игра са зле.Синхронизация на устни/звук,също.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Mitko6000
Мнения: 1308
Цитиране
25 септември 2024
Аз имам достатъчно Star Wars да цъкам в момента с Jedi Survivor. До края на годината, мисля да си взема Astro Bot и Silent Hill 2 Remake (ако действително се окаже добра). AC Shadows и Star Wars Outlaws ще ги оставя за след празниците, като им падне цената малко.
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
25 септември 2024
The_Doctor46 написа
...Още едно от нещата,които са зле-лицевите анимации.Не чак плачевни,но за ААА игра са зле.Синхронизация на устни/звук,също.

Направи ми впечатление. Massive явно не са напреднали толкова в това отношение. И в Аватар беше така. В другите игри на ЮБИ (които са от техните студия), като Фар Край и Асасините синаметиците и лицеви анимации са топ.

Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
25 септември 2024
Забравих да обърна внимание в SW Outlaws на може би най-култовото име на персонаж от игра, което съм виждал - механикът Preeban, хаха!
The_Doctor46
Мнения: 2101
Цитиране
25 септември 2024
Ахаха,да,Преебан
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3320
Цитиране
25 септември 2024
Някакъв черен ютюбър на някакво шоу в БГ се беше изблещил като му казали как е на български "book". Как можело да е почти nigga
<
1
...
340
...
344
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.