Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
197
...
691
>
Macks
Мнения: 587
Цитиране
13 октомври 2017
И аз започнах The Evil Within 2. В началото съм, но ми харесва. Себастиан малко ми прилича на Макс от Макс Пейн 3 . Иначе наистина добре е оптимизирана наистина.
Macks
Мнения: 587
Цитиране
13 октомври 2017
И аз започнах The Evil Within 2. В началото съм, но ми харесва. Себастиан малко ми прилича на Макс от Макс Пейн 3 . Иначе наистина добре е оптимизирана наистина.
Macks
Мнения: 587
Цитиране
13 октомври 2017
И аз започнах The Evil Within 2. В началото съм, но ми харесва. Себастиан малко ми прилича на Макс от Макс Пейн 3 . Иначе наистина добре е оптимизирана наистина.
Macks
Мнения: 587
Цитиране
13 октомври 2017
И аз започнах The Evil Within 2. В началото съм, но ми харесва. Себастиан малко ми прилича на Макс от Макс Пейн 3 . Иначе наистина добре е оптимизирана наистина.
Macks
Мнения: 587
Цитиране
13 октомври 2017
И аз започнах The Evil Within 2. В началото съм, но ми харесва. Себастиан малко ми прилича на Макс от Макс Пейн 3 . Иначе наистина добре е оптимизирана наистина.
Macks
Мнения: 587
Цитиране
13 октомври 2017
И аз започнах The Evil Within 2. В началото съм, но ми харесва. Себастиан малко ми прилича на Макс от Макс Пейн 3 . Иначе наистина добре е оптимизирана наистина.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
13 октомври 2017
Аз точно Себастиан от The Evil Within не го запомних хич... ще видим във втората част дали не са го ъпгрейднали малко. Но нямам големи очаквания, честно казано. А и ми се натрупаха доста други игрици, за които ме сърбят ръцете (и по традиция не съм особен хорър фен ).

П.С. И тоя бъг, дето се случва със страниците на форума видях как трябва да го оправя.

Macks
Мнения: 587
Цитиране
14 октомври 2017
Леле, съжалявам за повторените коментари, бая са се получили. А и повторение в изречението съм допуснал, ама карай. Иначе Себастиан пак не е от особено запомнящите се герои, макар и да е добре направен. Играта, поне от това, което видях досега, носи отновно силни Resident Evil 4 нотки, което лично на мен ми допада много.
NikiiiBG
Мнения: 125
Цитиране
19 октомври 2017
Имам 2 ненужни кейчета за Dauntless closed beta nTdEYr-gzzbEh-HRsrUM-RssR9w-yqsebK ; pbcnWU-rzuCHf-cJhjnk-s9qRRq-wk9dbq
BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
20 октомври 2017
Днес изиграх втория епизод на прекуела Life is Strange: Before the Storm, който излезе съвсем наскоро.
Беше ми много приятен, браво на Deck Nine!
А иначе едвам сега тегля Tales from Borderlans която я купих преди няколко дни, чух доста позитивни неща за играта.
BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
20 октомври 2017
@NikiiiBG
Благодарим за жестта ти! Аз лично не се кефя на такъв тип игри.
Macks
Мнения: 587
Цитиране
20 октомври 2017
И аз ще пропусна предложението, но благодаря.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
21 октомври 2017
Благодаря, взех втория да тествам как ще е бетата.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
26 октомври 2017

Малко фън

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
26 октомври 2017
The Evil Within 2 е уникална игра, много надградена от единицата. Тоя зубър да ходи да играй безмозъчни шутарчета като Дуумеца и Волфа(които не са лоши игри).
На 12 чаптър имам навъртени 13 часа, докато в днешно време повечето игрички са по 7-8 часа.
<
1
...
197
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.