Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
198
...
686
>
Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
26 октомври 2017
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
Macks
Мнения: 587
Цитиране
29 октомври 2017
3d land и 3d world са наистина добри (макар и все още да не съм връткал ленда). Нещо обаче Одисеята не ме грабва изобщо. Някой ден като цената на суитча и на играта падне, а и излязат повече игри за конзолата, ще я взема сигурно, но засега съм твърд пас.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
29 октомври 2017
На мен ми изглежда доста яко от горното видео. Направо ме накара да се замисля сериозно за Switch, макар че мисля, че ще мине още малко време, преди да тръгна да вадя пари за конзолата. Ама изглежда доста солиден платформър за отпускане, спор няма. Неслучайно и получи толкова десетки вече от медиите.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
01 ноември 2017

Добре оптимизирана игра.

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
02 ноември 2017
Мислех да вземам COD ама почти 100 кинта няма как да стане. Аз по-добре да изчакам от сони да ми пратят ваучер аз отстъпка 20 процента и да я взема за ps.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
04 ноември 2017
Новини от Blizzcon:
1. Star craft 2 е безплатен- ест с уловка-можеш да играеш само първата (а ако разполагаш с нея, т.е. си си я закупил), то втората кампания от 3те кампании-
. Ко-оп-а е свободен до 5 ниво на командирите. Мира Хан и Мат Хорнър са новите командири в играта-

2. World of Warcraft- нов експанжън, свързан с битката между Horde и Alliance за Азерот. Ще се бием и с кралица Азшара. Макс ниво 120. Всяка фракция получава по един остров с нови територии- Kul'Tiras за Aliance и Zandalar за Horde. Получаваме и по няколко sub-races за някои от основните раси. Експанжъна носи името Battle for Azeroth-
. Новите работи:
. Също: ванила сървъри.
3. Heroes of the storm: Алекстраза, червеният дракон на живота и надеждата от Warcraft, и Ханзо от Overwatch ще бъдат добавени в Нексуса с куп промени: повече няма да има муниции на кулите, фортовете и кулите ще получат "зрение", което ще им позволява да засичат "невидимите герои" ( всеки от тях ще получи rework/update за да е по-ефективен), махат едната кула. Rework на Zeratul с нов ултимат (тип Sylvanas btw) и rework на LiLi.
- за драконите. Ще има event относно драконите. Нов мм и voice chat-
.
4. Overwatch- нов герой- Moira (
), и нова карта- Blizzard world (
)
5. Hearthstone- нов експанжън, наречен Kobolds and Catacombs. Добавя нов режим- Dungeon run, легендарни оръжия за ВСИЧКИ класове, и нова механика наречена "recruit"-вади minions от тестето на полето.

6. Diablo III- на заден план, отново. Нищо на този фронт, за съжаление.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
07 ноември 2017
Xbox one X излезе!

Според това видео в комплекта се съдържат кодове на една дузина популярни игри, че само те струват повече от конзолата. Дали опаче това ще е валидно и за БГ?
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
07 ноември 2017
То било за скорпио едишъна.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
08 ноември 2017
Toва са pass-ове за един месец trial ,не са кодове за цели игри.Дават ти кат EA Access а там по няколко часа от игра .
Току що се оттървах от боклука Call of Duty WW2.Никога повече няма да им се хвана на въдицата на тия лайнари нещастни да купя тяхна игра.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
08 ноември 2017
https://sapphirenation.net/censorship-in-games/

Какво мислите пичове?

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
08 ноември 2017
Интересна тема. Истината е, че компаниите сами избират какви версии на игрите си да предлагат - ако не искат да цензурират губят пазара в Германия примерно, който е уродливо цензуриран открай време. Толкоз. Няма нужда от политика, понеже гейм компаниите са наясно, че няма как да променят каквото и да е, а пък и няма нужда да се навличат поредните негативни тъпотии върху гейминга тип новини как "игрите с насилие искат да станат още по-брутални".

Хубаво е, че не сме в Германия, помня как са ми попадали версии на Carmageddon 3 със зомбита вместо хора и какви ли не други цензурирани тъпотии. Само не схващам защо толкова премахват всичко наци при положение, че в 99% от игрите нацитата са жертвите и ги правят на пастет.

@bojosan - и аз ще трябва да го играя за бъдещото ревю, ама очакванията ми както винаги са нулеви. Тъпо, че още не съм се освободил от фифата, ама тя поне с месеци се харчи на добри цени.

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
08 ноември 2017
Баси, cod още не съв го пускал.
По-добре Германия окколкото чалгария-мутроландия. Малко цензура ше се изтърпи.
still_no_one
Мнения: 122
Цитиране
11 ноември 2017
Ето нещо ново готвят от Сони за PS4 съвсем скоро ще е в продажбна. Интересно решение бих казал.
https://www.playstation.com/en-us/explore/accessories/gaming-controllers/mini-wired-gamepad/
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
11 ноември 2017
Новия КоД бих си го купил за 20 лв не повече.
Цъкам си кингдом хартс мн забавна игра.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
12 ноември 2017
И 20 лева са му много.Да даваш пари за нещо което ти пили нервите означава две неща :
Или си мазохист,или просто не си с всичкия си и не можеш да осмисляш и контролираш действията си.
<
1
...
198
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.