Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
200
...
686
>
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
22 ноември 2017
НЕ, и на мен ми харесва.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
22 ноември 2017
64 кадъра на Ultra, 1440p. И има видима разлика със старата игра Pse
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
22 ноември 2017
Таман превъртях основната кампания на shadow of war .Нищо интересно .Сега играта стана толкова банална и повтаряща се че няма накъде , все защита на замъци или да се пробваш да превземеш замък онлайн ,нищи друго , ама то и да коля орци ми стана толкова досадно че направо нз . Оценката ми за играта е 6/10 става за едно изиграване и забравяш .
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
22 ноември 2017
Новия Волфец 6 часа дълъг, пълна пародия и затва искат над 100 кинта. Тая игра трябва да струва не повече от 40 лв, колкото едно ДЛЦ.
Macks
Мнения: 587
Цитиране
22 ноември 2017
Продължителността не показва качество - играта е наистина много добра (поне по мое мнение). А иначе за нашите реалности и стандарти, много малко игри предлагат достатъчно за 120-140 лева цена.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
22 ноември 2017
Колкото и качество да има 100 лв за игра която се минава за 6 часа не си струва. Няма мулти няма нищо. А че е добра не е лоша , аз лично не видях никаква разлика с 1-вата игра, само дето 1-вата беше над 10 часа, това тук е пълен срам. Забавна е да се цъка ама като я изиграеш отива в кофата ,просто няма какво друго да се прави.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
22 ноември 2017
На мен ми отне 13 часа без всичките side missions. А реално съм в пъти по-добър от Играч.

Истината, е че ако explore-vash, реално не скипваш диалога, правиш нещата в Eva's Hammer, ще е около 12 часа. 6 e само на ръш. А Speed Run e час и 7 минути

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
22 ноември 2017
Мислех да я взимам даже я има в ПС Стора за 64 лв, ама взех Ънчартед Легасито. Предния с ДЛС-то не беше лош, ставаше, както казва Саурон93 играеш и я забравяш.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
22 ноември 2017
Както ти си направил с образованието
Macks
Мнения: 587
Цитиране
23 ноември 2017
Charcharo е прав за продължителността - на мен ми отне около 7 часа на сравнително бавна игра - не съм изследвал всяка дупка, и не съм правил нито една от допълнителните мисии за покушения. Определено може да удари 10 часа геймплей. Което, тъжно, но факт, е стандарта в днешно време.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
23 ноември 2017
Всичко, което казвам е вярно !

Иначе да, не е много. Поне модинг да имаше...

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
25 ноември 2017
Абе често си зависи от играта, понякога 7-8 часа геймплей си струват парите, в други случаи и 20-30 те оставят разочарован. Важното е дали си запомнил нещо, дали евентуално някога би го преиграл и тъй нататък. Нещата си зависят.

Примерно в днешно време става модерно да се вкарва яко грайнд и нещо, което на теория трябва да се играе за 5 часа да отнеме 20. Това не означава задължително качествена игра.

bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
26 ноември 2017
Абсолютно вярно,понякога 10 часа геймплей ме оставят напълно удоблетворен .Да го кажа по друг начин - заситен.Като например да изядеш две варени яйца вместо каца с кисело зеле.
Другото което ми прави повече впечатление е ,че старите игри с по лоша графика ( и добър геймплей разбира се) ме правят по съпричастен към атмосверата ,отколкото тези новите , много по детайлни ,със стерилната красота.Явно внушението е по силно поради факта че ,че в първите атмосверата се доразвива от въображението ми в много по голяма степен , отколкото това би могло да направи определен брой пиксели.Даже някъде назад в темата Charcharo беше постнал някакво клипче за тоя феномен


pseto
Мнения: 10844
Цитиране
29 ноември 2017
Ами то не е феномен - артът на една игра е много по-важен, отколкото броя пиксели. Като спомена стерилност - Crysis винаги е бил синоним на това за мен. Красив, красив, храстче, камъче, всичко е отлично, само дето ако погледнеш като цяло всичко отгоре... ами, не се отличава. Не се потапяш. Можеш да се насладиш на всичко поотделно, но никога не се потапяш изцяло в света.

Естествено нищо не пречи някоя игра хем и да е супер красива, хем и с атмосфера, примерно The Witcher III успява да го докара. Зависи си. Но е сигурно, че е много по-лесно да се направи технически красива игра, отколкото вдъхновена игра.

То реално проблемът с вдъхновението е валиден във всички аспекти - най-вече геймплей. В общия случай просто се прави сляпо онова, което бизнес шефчето е начертало в някакъв план и толкоз. Ако на някакви разработчици им дойде идея в титани тип Activision и EA едва ли могат да я интегрират, без да се стигне до някой супер президент, който да прецени дали това ще донесе 1% скок в приходите примерно.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
29 ноември 2017
Е да... ама Crysis e смазващо добра като геймплей също. Crysis 2 и 3 са значително по-зле макар и арта да е по-добър като стил. Даже и не ме тригърва толкова на ниво писане колкото Crysis 3.


Абе ако трябва да сме честни Псе, без да се обиждаш точно ти не си за техническата част в игрите иначе съм съгласен с тезата. Искам душата да усетя... другото е по-малко важно.

<
1
...
200
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.