Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
199
...
684
>
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
12 ноември 2017
Никой ли не разцъква God of War в древен Египет? UBISOFT бая са се постарали и просто си личи, че по играта е работено години наред.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
12 ноември 2017
Мисията с танка супер калпава.
NikiiiBG
Мнения: 125
Цитиране
14 ноември 2017
Понеже сега се сетих че имам абонамент за Humblebundle и тоя месец е H1Z1 ама вече я имам ,та ако на някой му се цъка линк за кея https://www.humblebundle.com/gift?key=FPTx5KHkyk5qb4HH
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
14 ноември 2017
Тръгнах да я взимам, но реално няма кога да я играя, само ще похабя ключа, а на някой може да му е по-присърце, та размислих и... ето ключа 3CKIW-TL2Z2-26AJP. Благодаря на NikiiiBG
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
14 ноември 2017
Благодарско NikiiiBG и nightwarrior аз се възползвах от ключето. Ше я пробвам скоро. Инача сега цъкам ME:Andromeda и ми харесва.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
14 ноември 2017
Андромеда си става, просто някои хора очакваха твърде много.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
15 ноември 2017
При наличие на шедьоври като ЛА Ноир не знам как може хората да играят игрички като Андромеда, на Юби лайната. За 72 лв ебаси играта не може да се опише, абе Рокстар са си Рокстар.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
15 ноември 2017
През 2011, откъдето явно ни пишеш, Барселона спечели Ла Лига с 4 точки пред Реал - тичай до някой букмейкър поне да направиш някой лев.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
15 ноември 2017
L.A. Noire си беше игра за едно изиграване, а и днес почти отвсякъде виждаме впечатляващи лицеви анимации. Преди половин десетилетие си беше нещо впечатляващо, ама днес - не.

Аз тепърва стартирам Need for Speed-а, ама като гледам какви са ревютата за него едва ли мога да очаквам да ми спечели сърцето. И уикенда най-накрая трябва да хвана Wolfenstein-а.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
15 ноември 2017
@nightwarrior- igra4 пише от internet explorer, за това е толкова бавен
Macks
Мнения: 587
Цитиране
16 ноември 2017
То и едни хубави бяха лицевите анмиации на L.A Noire навремето.....Gears of war (първия) имаше по-добри . Шегата настрана, играта беше ок, но с прекалено много минуси поне според мен. А иначе Pse, не бави Wolfenstein-а - наистина страшно добра игра.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
16 ноември 2017
@Pse

Какъв късмет, един пичага, макар и леко простичко обеснява това за графиката и оптимизацията:

Дано да помогне!

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
21 ноември 2017
Тези неща са ясни. Все пак не отговарят на моите въпроси - защо Shadow of War, който ползва същия енджин на Shadow of Mordor, три години по-късно върви не толкова добре, колкото трябва на хардуер, който за стандартите на 2014 година е бил като за сигурно най-високите детайли? Всъщност даже мисля да си направя един експеримент ако ми се занимава - просто да пусна с настоящия ми хардуер Shadow of Mordor. Ако върви блестящо - това означава, че Shadow of War е просто неоптимизиран.

Не говоря за максимални настройки. Говоря за някакви средно-високи на Full HD с повечко намалени ефекти. Ако оптимизацията на новия не беше осрана трябва да върви плавно и безупречно и на доста слаби машини.

Понеже аз под "оптимизация" разбирам някоя игра да върви добре на възможно най-голям спектър машини. Игра, която изглежда толкова посредствено, колкото Shadow of War трябва да върви безупречно и на щайги за домати.

П.С. А сравняването на оптимизация между малко по-стара и малко по-нова игра или на заглавия от различни компании в общия случай е безпредметно. И прекалено субективно. Конкретно за двата Middle-Earth-а я отворих, понеже говорим за последователни части от една и съща серия с еднакъв енджин и огромно количество преизползвани asset-и.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
21 ноември 2017
Не знам точно. Но пиратските версии и на двете игри са това, което мога да тествам.

Shadow of Mordor ще е 82-85 кадъра на 1440P и Ultra при мен. Така беше преди месеци като я играх. Новата игра на High е видимо по-красива от Mordor на Ultra. Ако върви с подобни кадри... значи е по-оптимизирана.

Това, за което говориш не е оптимизация. Да изкарва макса от хардуера е оптимизация. Примерно ако имаш игра която на 100% товари всички 16 нишки на Ryzen 7 процесор и използва всички трикове, било то FP16 или Primitive Shaders или HBCC и други ... но си заслужава. Има най-добрият AI, най-добрата физика, перфектен фрейм пейсинг и други. Ако наистина използва всичко това и има смисъл... ами няма значение, че по слабите i5 и i7 и Ryzen 5 и всичко под GTX 1080/Vega 56 не може дори да пусне играта. Тя пак ще е... де факто оптимизирана

Истината, е че дори HD 6970 от 2010 ще играе Shadow of War само че на минималти но с над 30 кадъра (над конзолите поне по кадри).

Pse ще ги сравня но причината играта на Medium да изглежда по-зле от миналата на High е най-вероятно просто това във видеото. Иначе от това, което чета... имат нова PBR система (gigantic improvement). Това е яко. Жалко, че има loot boxes и трябва да я пиратствам...

thementalist
Мнения: 54
Цитиране
21 ноември 2017
Странно ли е, че новия Мас ефект ми хареса?
<
1
...
199
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.