Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
202
...
684
>
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
04 декември 2017
Лошото е, че изпитваш нужда да се месиш и обиждаш, при положение, че никой не се занимава с теб. Но какво да се прави, явно търсиш внимание.

Дали игрите си струват парите или не, това е само и единствено моя преценка(както и парите, които съм похарчил). Това не беше проблема на тезата му.

Не се обяснявам и не се фукам - давам факти. Лоботомика, който защитаваш(от любов или други користни цели?), се фука и изхвърля, разбира се без покритие.

Но в духа на добрия диалог, който подхвана, ще те броя и теб към палячовците. Имах малко по-високо мнение за теб, но уви, показа, че съм грешал. Поне тази вечер ще си легнеш доволен - ето, някой ти обърна внимание.

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
04 декември 2017
Лошото е, че изпитваш нужда да се месиш и обиждаш, при положение, че никой не се занимава с теб. Но какво да се прави, явно търсиш внимание.

Дали игрите си струват парите или не, това е само и единствено моя преценка(както и парите, които съм похарчил). Това не беше проблема на тезата му.

Не се обяснявам и не се фукам - давам факти. Лоботомика, който защитаваш(от любов или други користни цели?), се фука и изхвърля, разбира се без покритие.

Но в духа на добрия диалог, който подхвана, ще те броя и теб към палячовците. Имах малко по-високо мнение за теб, но уви, показа, че съм грешал. Поне тази вечер ще си легнеш доволен - ето, някой ти обърна внимание.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
05 декември 2017
New Nintendo 3DS XL само бие игричките ти. Иначе не на разпродажба на фул прайс съм взел - Horizon Zero Dawn, Shadow Warrior 1,2 , Crash Bandicoot, Yakuza Zero, The Evil Within 2, RE Revalations 1, Kingdom Hearts 1,5 колекцията, Beyound Two Souls, Heavy rain, Uncharted Lost Legacy, LA Noire. Това мисля е достатъчно, има и други но те са били на промоция няма смисъл да ги споменавам. Може да се връщаш в дупката от която изпълзя
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
05 декември 2017
Токсика е прав, от тия игри които е изброил Найтчо само Dark Souls 3 не е провал. От моите изброени мога да откроя Uncharted като по-слаба, все пак е спинофф. Аз съм фен на МЕ, но демото го издържах 5 мин и отиде в коша иначе си бях надъхан да купя МЕ Андромеда, но си е провал.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
05 декември 2017
"Найтчо, аз толкова пари където давам за 1 игра, ти не ги даваш за цяла година." - още чакам името на играта, палячо.

Хвалиш ми се че си купил римастери на игри на по 5+ години и длс-та, и тук там някоя нова, пък после ми държиш сметка за моите. Твърдението ти го цитирах горе, опровергах го, оттук натам продължавай да си поддъраш цирка с токси, все пак на палячовците това им е работа. Просто за пореден път яко олекна

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
05 декември 2017
Ти си психично болен, лекувай се.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
05 декември 2017
Крадецът вика дръжте крадеца. Продължаваш да олекваш, палячо.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
05 декември 2017
Тежко е твоето Играчкине... тежко.

И все пак си има своите плюсове. Глупавите са по-щастливи. Но ти си твърде прост за нормално, наивно щастие.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
06 декември 2017
Този играчкин го наблюдавам от пц мания насам , абсолютно навсякъде една и съща тактика ползва и всички му се връзват . Влиза и обижда някоя игра която много хора харесват или плюе пц играчите . Ама защо да не го прави ,това му дава резултати така или иначе . Иначе започнах да играя Фалоут 4 отново , бях я зарязал на 19 левъл и сега си продължавам , в същото време си купих Injustice 2 и играя мултиплейър . Вече мисля с тези игри ще приключа годината , догодина съм хайпнат за каубоите на рокстар.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
06 декември 2017
Тъжното е, че не троли. Токси да, но тоя е тъп, та вдлъбнат, опитвал съм се да водя нормален диалог с него. Но с ненормален човек нормално не може да се говори.

Аз Фалаут 4 нещо... не мога да го доиграя, не знам защо, някой път ме досърби, напредна и се спра.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
09 декември 2017
Аз пък Fallout 4 изобщо го забравих откакто го играх и е игра, която не мисля, че някога ще ме зариби да се върна към нея. Ама какво да се прави, просто не ме спечели.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
09 декември 2017
То при мен напъните не са щото ме е спечелила(иначе да я бях доиграл), а защото е Fallout. Не мога дори мейнкуеста да доиграя, но де да знам.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
12 декември 2017
Нови нещица в Shadow of War :
- Online Pit fights- изпращаш твоите орки, срещу тези на друг играч.
- ново племе- Outlaw.
- нова трудност- Gravewalker- без последен шанс в битките с орки.
- нови работи за крепостите.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
12 декември 2017
Fallout 4 Far Harbor и Nuka World експанджъните са срахотни.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
18 декември 2017


Дразни ме Jim напоследък но е прав според мен. Поне в този случай.

<
1
...
202
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.