Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
203
...
683
>
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
20 декември 2017
Зимните разпродажби в Steam не са започнали все още, а аз съм с 50 лева вътре. Но съм сиг че си заслужава, прсото щото е GTA V
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
29 декември 2017
.be

axaaxxxaxaxaax

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
30 декември 2017
Впечатления от "Вещерът 3" + експанжъните- графиката и звукът са на високо ниво. Геймплейно играта е чук- има толкова истории, толкова приключения, които да започнеш от едно просто "ще убия грифона/баншито/харпията"... Талант системата и крафтинга са добре замислени. Основната история е също добре представена. Страничните персонажи са повече от добре представени и създадени. Двата експанжъна са страхотно направени, а завършеците, особено на "Вино и кръв" ме накараха да се замисля как някои студиа (визирам Bioware*) трябва да изиграят тази игра и да видят как се прави НАИСТИНА качествено продължение... Не успях обаче да се зарибя по Gwent толкова много. Е, за всеки влак си има пътници !
* по-скоро Ea не трябва да опитва да прави всичките си игри дойни крави с loot boxes, но това е друга тема.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
31 декември 2017
Какво да ти кажа - тънката разлика между това да работиш, защото ти плащат и да работиш, защото обичаш това, което правиш.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
02 януари 2018
Гигантската корпорация си остава гигантска корпорация. Инвестират се 100, 200 милиона в някоя игра (плюс маркетинга) и очакването е бюджетът да бъде избит възможно най-бързо. Няма особено значение дали има скандал, дали някой е бил оплют и т.н. Money talks. Ако нещо не проработи - студия се затварят и франчайзи се забравят. Туйто. Малките студия не могат да си позволят да инвестират подобни пари просто ей-така, те трябва да са сигурни, че играта им ще се отличи, което значи да се прави с повече любов и с повече идеи за иновации.

Лошото е, че много разработчици и в гигантите искат да правят игри с любов, ама някое хуйско мениджърче осира всичко с разни стратегии за loot box-ове и прочее...

dstalev
Мнения: 11
Цитиране
08 януари 2018
Уфф как се разчувствах като видях видеото на nightwarrior, не е истина... Засега CD Project Red имат предимството да бъдат управлявани от първоначалните си създатели, които са имали и други причини да се захванат с изработването на игри, освен финансовите. Няма начин да не са акционерно дружество, но предполагам основателите им държат достатъчно акции, за да не може амбициозен борд на директорите да им отнеме контрола.

Вижте какво стана с Bioware веднага щом Докторите се продадоха - в рамките на 2-3 години студио чиято сила беше в сюжета и персонажите започна да се мъчи да стъпи на пазара FPS пазара, като при това се мъчеше да ни убеди, че играем RPG от ново поколение. Ами не става така.

Вярно е, че в корпоративния свят най-важното са печалбите и онази сума която стои в графата "Печалба" в годишния отчет, но все пак трябва малко по-дългосрочна мисъл, а не да режат шията на всяка златна гъска до която се докопат. Ето тук се намесва мениджърчето за което ни спомена pseто и което всъщност е основния виновник за една и същата игра която ни предлагат повечето големи издатели в последните години, просто под различно заглавие.

vldir
Мнения: 1806
Цитиране
12 януари 2018
Гледам PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS в steam играят 2 500 000 човека.Такова нещо не съм виждал.
BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
12 януари 2018
Рекорда на PUBG до момента е 3,165,053
Това се дължи също така поради това, че голяма част от играчите са от Китай.
Macks
Мнения: 587
Цитиране
14 януари 2018

Малките новини за новите игри от нинтендо - 90% портове от предишните им конзоли, 9% DLC за съществуващите им игри и Dark souls. Явно оставят големите заглавия за Е3. Ама с провалът на Wii U,която всъщност имаше някои наистина много добри игри, се очакваше да преиздадат тези заглавия.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
16 януари 2018
А някой знае ли името на онази игра в стийм къде пуска някакви човечета в арена и се бият ,отгоре изглежда като лигата.Гледал съм клипове в тубата но забравих играта.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
16 януари 2018
Battlerite?
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
16 януари 2018
Тя е , мерси много
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
25 януари 2018
Аз мисля тоя уикенд да се хвърля на They Are Billions, някой случайно цъкал ли я е тази? Изглежда ми инетресно както я гледам.
vldir
Мнения: 1806
Цитиране
02 февруари 2018
Годината на ремастерите. Първо AC:Rogue и Far Cry 3 e за преиздаване
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
02 февруари 2018
Откакто излезе настоящето поколение конзоли, всяка година е годината на римастерите.
<
1
...
203
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.