Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
205
...
685
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
26 март 2018
https://www.eurogamer.net/articles/2018-03-25-far-cry-5-review

Повече от същото, пак... изглежда. Някои ревюта на Eurogamer са супер тъпоумни, например онова за Kingdom Come: Deliverance, в което четвъртина от статията обсъждаше как трябвало да има негри в играта с най-тъпите аргументи евър, но пък общо взето мнението им съвпада с моето. Чудно ми е дали ще видя Far Cry 5 инак...

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
26 март 2018
Несериозно е да очакваме революция, стига да е като Origins-a(стабилна стъпка в правилната посока), аз ще съм ок. То ясно, че няма да открият топлата вода.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
27 март 2018
Ами то реално погледнато Origins беше революция. Нова бойна система, наличие на трудност, наличие на смислен ролев елемент... силен основен персонаж за пръв път от много години насам и тъй нататък. След тази приятна изненада ако пак ме хвърлят да превземам постове и гледам все същите неща, които са налични от Far Cry 3 насам... няма да съм възхитен.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
06 април 2018
Ubisoft нещо спряха да продават пц игрите си в кутийка, а само под форма на код.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
07 април 2018
Вчера обявиха датата за World of Warcraft : Battle for Azeroth- 14.08.2018 !
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
07 април 2018
Абе пичове,понеже камара време вече не съм в час ,влизам в Замундата и гледам че почнали вече да качват игри за четворката,казват че я били хакнали и 800 кинта вървяла хакната конзола,некой знае ли нещо ? Не че ще си купувам,вече почти не играя,чакам само God of War и след него кой знае кога есента пак ще я включа конзолата,ама питам от любопитство ?
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
07 април 2018
Понеже наскоро мислех да вземам PS3 заради Demon's Souls гледах за втора ръка из бг сайтове. Адски много оферти имаше за кракната четворка, но дали са истина или прах в очите, на тоя етап не мога да ти кажа, щото ако ще вземам четворка, няма да се занимавам с глупости.
BloodDagger
Мнения: 255
Цитиране
09 април 2018
PS4 има кракната, но въпросният хак работи само за версия на фирмуера 4.55, която е от 2017 и даже може по-нови игри да не вървят на нея.

@nightwarrior струва ми се, че Demon Souls ще я remaster-нат в най-скоро време. Ако съм на теб бих си взел PS4 (сега кракната или не ти решаваш), а на нея има Bloodborne.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
10 април 2018
Нещо се зачетох снощи за този хак - явно си е цяла наука. Не може да се даунгрейдне до нужната версия, трябва да си търсиш специален бъндъл за PS4-ката и тъй нататък. Наистина ако си го намериш можеш да си свалиш общо взето всичко "задължително" до момента... ама същевременно повечето игри, които искаш ще намериш за малко пари или втора ръка, или дори нови. То за повечето работещи хора вероятно най-големият проблем не е да се сдобиеш с някакво количество игри, а да намериш времето да ги изиграеш.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
10 април 2018
Играя я вече на PS3. За четворка така и така мисля от много време, даже парите са заделени, но все се разколебавам, щото там ще играя (засега) три игри, едната от които още не е излязла (god of war).
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
10 април 2018
Bloodborne и коя е другата?
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
10 април 2018
Хорайзъна. Ти докъде стигна с DS2?
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
10 април 2018
Влязъл си в правия път. За хак на пс4 не си мечтайте, няма как да стане.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
11 април 2018
Минах тримата сентинели. Ще си направя почивка малко от DS. Сега пуцам FarCry 5 после God of War
BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
11 април 2018
https://imgur.com/a/yRhXz
<
1
...
205
...
685
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.