Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
206
...
686
>
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
13 април 2018
God of War - почти всички до момента е дават твърдо 10/10 !!!
След всички тотални разочарования през последните години,ако Santa Monica не ме изпълнят,то не виждам кой друг в света на гейминга би могъл.Не ме ли изкефи God of War - значи индустрията е изчерпана за ветерани като моя милост .
За съжаление няма да съм тук,и ще мога да почна играта чак май месец
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
13 април 2018
И аз имам големи очаквания в случая. Но на западните медии не вярвам, само на очите си. За Far Cry 5 има 20 трилиона статии - какво да правим, ала-бала... все едно е Skyrim или The Witcher 3. Същевременно за 20-25 часа време си я превъртял, видял си почти всичко, което може да се види и ти е станало скучно.

Но все пак... God of War-а на теория изглежда добре. Пък и аз нямам против да се направи нещо ново, така или иначе след четири издания класическата концепция на серията се поизчерпа.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
18 април 2018
Новия God of War е играта с най-добра графика и ефекти в историята на гейминга до момента, шапки долу пред Сони. В последно време Сони и Нинтендо върнаха конзолния гейминг отново на върха с невероятни ексклузиви.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
18 април 2018
Не съм играл God of War досега, но новия си го купих и чакам петък да дойде и да го подкарам.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
19 април 2018
Псе, погледни Якудза 6, играта излезе вчера, а няма даже новини в сайта за нея. Знам че нивото на пецеджиите е ниско и ги интересуват само комерсиалните игри, но Якудза си е доста изнестно заглавие и на запад.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
19 април 2018
Минах Demon's Souls. Готино е, че виждаш едва ли не как е почнало всичко. След това в Dark Souls са теглили чертата, ъпгрейднали са някои босове и механики и се получи една страшна игра.
Дойде ми обаче прекалено лесна, може би щото имам опит от трите части. Dark Souls 3 ми беше най-лесната Souls игра, която бях играл, но сега класацията ми се попромени. Не знам, някой дето е почнал с Demon's Souls може да каже, но нямаше бос който да пробвам повече от два пъти и най-честите ми умирания бяха от моите два смъртни врага - камерата и гравитацията.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
19 април 2018
Аз стигав до един рицар с копие и ме спуква.Не знам кво трябва да направя за да вдигам нива.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
19 април 2018
Tower knight? Ако е той не е трудно - убиваш стрелците, ръчкаш го в краката докато падне и му удряш тонове щети. Не съм срещал проблеми с левелинга, ама аз и направих само 3 бос оръжия (накрая ползвах само Meat Cleaver-a, знаеш, харесвам двуръки мечове с доволно щети) и ползвах душите и от тях. Само една зона ми даде ядове - дядото на Blightown. Но като цяло играта бе доволно лесна, очаквах да ме мъчи повече.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
21 април 2018
Вижте какво идва
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
21 април 2018
Ben Brode напусна Blizzard. Той беше ръководен кадър в Hearthstone. Satelite reign е безплатна в хъмбъла за още 8 часа. А в Origin някаква Peggle
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
23 април 2018
Явно ще си прави някакви инди неща. Нормално, в днешно време има доста възможности за това.

А иначе Satellite Reign я имам в стиймския акаунт, ама така и нямах време да я доиграя. И се превръща в поредната игра, на която съм отделил някакво късо време, ама не съм я минал.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
23 април 2018
Аз си имам моя си теория за нещата, които стават в Hearthstone, но е само една теория!
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
27 април 2018
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
28 април 2018
Да се похваля аз, подкарах Demon's Souls на PC с RPCS3 емулатор. С препоръчителните настройки върви стабилно на 30 fps и като свързах джойстика от PS4- ката играта стана 100% playable.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
02 май 2018
Дали ще подкарам god of war на този емулатор?
<
1
...
206
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.