Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
207
...
691
>
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
02 май 2018
Новия не, това е ps3 емулатор, за ps4 доколкото знам няма работещ. Ако имаш предвид ремастерирани gow 3, вероятно. Старите(1 и 2) ги има с ps2 емулатор от доста време.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
02 май 2018
Само жалкар може да играе на емулатор. Емулатори за аркади разбирам и старите 2д конзоли, ама за пс2,3 ...
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
02 май 2018
Това е несериозно. Двата случая са напълно идентични - старите конзоли и новите. Разделението е само в твоята глава. Имам идеи защо, ама не желая да се отдавам на интернет психология.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
02 май 2018
Една пс2-ка е 60-80 лв, пс3 е 200 лв ако не и по евтино, да не говорим че игрите за пс 3 вървят между 5-15 лв в олх. Сега вече е др въпрос ако си лапе или общак на строеж, но като нямаш гледаш, така е в живота. То всеки иска як мерцедес ама като няма гледа картинки и кара голф същото е и с гейминга макар и далеч по евтин.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
02 май 2018
Night Говорех за god of war игрите които са за пс3 .За новият ясно . Играч то и на строеж да си пак ще можеш да си позволиш пс3-ка , просто в момента са доста евтини . Мен обаче не ми се занимава да търся да си купувам , после като изиграя gow сериите да и търся купувач и тн . Реално това е единственната серия която искам да изиграя на тази конзола и не си заслужава времето и нервите .

Пс2 емулатора го пробвах но каквато и опция да направя винаги ми цепи яко на компа .

И мерцедес не искам, само БМВ, поздрави

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
02 май 2018
То принципно няма особена файда наистина за няколко игри да се взима цяла конзола, но пък от друга страна ако се намери евтино е същото като да си вземеш 1-2 нови игри. Аз от едно време насам нямам нерви да се занимавам с емулатори и разни полуработещи неща, просто ми се губи удоволствието когато нещата вървят някакво сакато такова. Макар че щом Demon's Souls върви и някой стар God of War трябва да е окей.

sauron93, предполагам нямаш PS4-ка? Че ги има игрите там уж в ремастериран вариант. Ама не помня дали са баш всичките.

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
02 май 2018
Само 3 е с ремастер на 4ката май. Аз за Демон соулса просто си взех играта, а конзолата на заем от приятел. Реално само Demon's souls-a исках да взема и реших, че от купуване и препродаване на конзола няма смисъл. За четворката игрите, които бих играл са малко повече, затова си я и купих. Ако имаш вариант от приятел на заем, май ще е най-добре
BloodDagger
Мнения: 260
Цитиране
03 май 2018
Малко късно се включвам аз . В момента на пс3 емулатора вървят стабилно само Demon's Souls и God of War collection. Тепърва ще се развива. Иначе аз винаги съм се интересувал как ще върви игра на система, за която не е предназначена и заради това съм си играл с много емулатори. На пс2 емулатора в момента върви всичко и не изисква толкова силна машина. Има също и много сполучлив psp емулатор за PC и телефон...
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
11 май 2018
@BloodDagger -Може ли да споделиш от къде да си дръпна нещата за God of War collection и емулатора
BloodDagger
Мнения: 260
Цитиране
11 май 2018
Емулатора си има официален сайт там е добре обяснено как се работи с него. God Of War Collection не съм я пробвал лично, но знам, че върви стабилно, а от къде да я изтеглиш..в zamunda я имаше ако не се лъжа. От друго място си е рисковано, но има сайтове. А ако специално ще играеш collection- a първите две игри вървят отлично на PCSX2 (ps2 емулатор), също така и двете psp заглавия се играят прилично на ppsspp
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
14 май 2018
Тоя емулатор и аз ще хвана да му хвърля едно око, че нещо ми се прииграха старите God of War-ове. Въпреки че и бих погледнал какво е положението с PS3, че още гние у нас една, даже не знам дали функционира.
vldir
Мнения: 1809
Цитиране
14 май 2018
Rage 2



sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
14 май 2018
To рейджа хубаво ама този трейлър бахти манджата с грозде . Показва ми кадри от реални хора , после показва 3д , някакви цветове тип детска градина , няма такава каша

vldir
Мнения: 1809
Цитиране
14 май 2018
Утре ще покажат gameplay
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
16 май 2018
Джендърейдж 2, видя се и геймплея, при наличието на страхотните ексклузиви не виждам смисъл от тая помия.
<
1
...
207
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.