Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
212
...
686
>
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
11 юни 2018
Начи : 1. Cyberpunk 2077 2. Metro: Exodus 3. TeS 6 4. Трябва да видя тази Dying light, 1вата, и тогава ще кажа за 2рата. 5. Fallout 76 6.Ново Ori 7. Anthem..... Както един каза : Bethesda: "Те ви TES за телефони, за карти, за всичко. Има и малко Fallout, и нова игра." MS: " Това, това, това студио са под наща шапка. Имаме ето тази услуга. В тази игра това е променено." EA: "Моля купете Anthem!"
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
11 юни 2018
По-скоро "Bioware: Моля купете Anthem, че EA чака с брадвата"
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
11 юни 2018
Аз съм нахъсан за Devil May Cry 5
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
11 юни 2018
аз също се изкефих на DMC 5, още повече и това че е продължение на Неро

Tomb Raider за сега не съм впечатлен, нищо ново в графиката, даже ми се стори малко кофти. Като видим от самия гамеплей ще се разбере най точно

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
11 юни 2018
Мен fallout-а взе да ме кефи, изглежда че ще има и кооп което е супер ,а защо не и някакво пвп?


И за малко да забравя и доом eternal . Мега луди игри идват

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
11 юни 2018
Е... че Тод си каза за PvP, други ще могат да ти рейдват строежите и съвет да се групваме, щото вероятно други ще се групват така или иначе. Ще има борба за nuclear оръжия(доколкото разбрах става въпрос за ракети), споменаха до 16 човека в игра с плаващи сървъри. Реално ще видим какво от обещаното ще има на бетата(казаха, че ще има, колко отворена друг въпрос). Ама по-скоро ми остана усещане за някакво инстанснато ммо, отколкото за Fallout игра. Енджина очевидно е същия(уж с освежаване). Това все повече дава плод на слуховете от първия ревийл преди няколко дена, в които се твърдеше, че тва е било длс за FO4, което на някакъв етап са решили да направят цяла игра, щото... 60 долара са си 60 долара. Ще видим, ама засега съм по-скоро негативно настроен към FO 76, но пак ще видим какво ще изкарат.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
11 юни 2018
Е... че Тод си каза за PvP, други ще могат да ти рейдват строежите и съвет да се групваме, щото вероятно други ще се групват така или иначе. Ще има борба за nuclear оръжия(доколкото разбрах става въпрос за ракети), споменаха до 16 човека в игра с плаващи сървъри. Реално ще видим какво от обещаното ще има на бетата(казаха, че ще има, колко отворена друг въпрос). Ама по-скоро ми остана усещане за някакво инстанснато ммо, отколкото за Fallout игра. Енджина очевидно е същия(уж с освежаване). Това все повече дава плод на слуховете от първия ревийл преди няколко дена, в които се твърдеше, че тва е било длс за FO4, което на някакъв етап са решили да направят цяла игра, щото... 60 долара са си 60 долара. Ще видим, ама засега съм по-скоро негативно настроен към FO 76, но пак ще видим какво ще изкарат.

Не ми е съвсем ясно как направих двоен пост

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
11 юни 2018
Няма да ме кефи някой да ми разваля играта доката се разхождам и трепя мутанти. Трябва да пуснат офлайн пач баси. Няма да се учудя elder scrolls 6 да е онЛайняин.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
12 юни 2018
@nightwarrior- случва се.
Ubi добре почнаха, ама тоз Assassins creed: Oddyssei/Oddykopai нещо... радва ме, но в смисъл че да го скъсаш от memes, а не че ще е нещо стабилно.
@vldir- че те нали си имат The Elder Scrolls Online, за кво им еTes 6 с мулти/онлайн компонент ?
P.s. а бре тоа Ив Гилеймо да не бие вляво, ако ме разбирате какво имам предвид ???
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
12 юни 2018
Не очаквах много от Ubi, но пък успяха да ме разочароват. Division 2 е meh at best, Одисеята щеше да е супер, ама като dlc. Използват енджина на ориджинс, архитектурата на ориджинс... Махнали са пустините и ти дават да избереш един от два персонажа(УАУ, революционно!). И най-лошото, нямаше Splinter Cell...
Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
12 юни 2018
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
Enetor
Мнения: 61
Цитиране
12 юни 2018
Аз докато гледах новият Assassin's Creed и не можех да повярвам, че хората в залата (те може би не са представителна извадка, но все пак) викат и се надъхват. Радвам се, че не съм единственият, който просто вижда жалък рескин на стара игра. БУКВАЛНО все едно гледам предишната игра в Египет просто вместо пирамиди и пясък имаме гръцки постройки и островчета. Това реално може да се направи и просто с един МОД сигурно. Да не говорим колко малко реален геймплей се показа като цяло на E3. Гледах няколко конференции и основно се пускаха трейлъри. Все още се опитвам да разбера защо на някой му пука за трейлър на игра, който може да няма нищо общо с реалността. Единствената игра, за която съм hype-нат, на която показаха само трейлър е Cyberpunk 2077 и то не заради друго ами защото имам доверие на CD PROJEKT RED. Иначе аз лично не издържам да пробвам новото Метро!
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
12 юни 2018
Cyberpunk показаха едни пънкари и това е.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
12 юни 2018
За фалоута нещо не ми е ясно. Светът ще е 4 пъти по—голям от фалоут 4 а в същото време ще има 16 човека. Има да се търсим със седмици за пвп. Не знам как я мислят ама то ще си проличи от бетата дали има потенциал. Асасина ми е ясно,рескин и доене на пари,няма какво да се коментира. Дивижъна не ми вдъхва доверие, и 1вата част изглеждаше добре ама после не ми допадна . Фифата също ме разочарова че ако я купиш шл версия трябва да платиш повече. Абе пълна тъпня,язък че се бях хайпнал, еа никога няма да се оправят,те си обичат грабежа и това е.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
13 юни 2018
Тохic, няма страшно за ПеЦе играта ще продаде 5 бройки, Пецеджиите не могат да оценят такава игра, все пак се радвам за теб ако я играеш.

Иначе като гледам на какви заглавия се радвате ужас само Метро и киберлинк(която не се знае кога ще излезе) стават, суша и мъкаа. За конзоли не ми се говори правилно не сте ги споменали, там сте минали с дислайка в тубата

<
1
...
212
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.