Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
213
...
683
>
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
13 юни 2018
Новото Метро направо си е Сталкер браво, черпили са вдъхновение, двойката така и не я доиграх, но тази ми изглежда доста по разчупена.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
15 юни 2018
Новата форза много ме изкефи със тези сезони
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
18 юни 2018
Голяма хвалба

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
18 юни 2018
Сега гледах в тубата за картата в Assassin's Creed Odyssey и какво да видя... сложили МАКЕДОНИЯ хахахаха, направо паднах... каква македония по това време.Другата тъпотия е че уж Баяк е основателя на асасините и сега какво играта ще се развива 400 г преди Assassin's Creed Origins
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
18 юни 2018
Държава Македония в Античността Е имало.... Столица е бил град Пела, първи владетел е бил Пердика I-ви... А тази AC игра, щяла да бъде повече около тамплиерите и Древната Цивилизация. (тва че ще се върти около тази Древна Цивилизация, стана ясно още като обявиха че ще държиш Копието на Леонид, което ще се окаже Парче от Рая, и чието име няма да е баш копието на Леонид, ми той ще го е намерил някъде на майната си)
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
18 юни 2018
Е то щом има тамплиери и асасини ще има. Там още по-ранните им предци. И после ще видим Assassin's Creed Primal, в който конфликтът между тамплиери и асасини започва при прачовеците, после при маймуните и кой знае какво друго.

Макар че сюжетът на Assassin's Creed се опитвам да не го гледам чак толкова. Ясно е, че се суче с пълна сила, първитее няколко игри беше по-интересно. Сега само се опитва да вкарат каквато и да е нишка с асасини и тамплиери и туйто.

Е, все пак Assassin's Creed Origins доста ми хареса. Ще видим тоя новия как ще е.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
18 юни 2018
Те няма да са наречени тамплиери, а и в цялата Origins никой никъде не нарича Баиек асасин. А за тази, ти казвам, че ще бъде в хейт-а - особено, ако излезе във формата и вида, които показаха на Е3...
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
18 юни 2018
За сега нищо интересно не виждам.. няма асасини , няма теплиери, няма да имат скрито острие , спартанци пък и двамата няма да ползват щитове. Спартанец без щит е кат асасин без скрито острие. И това дето като им хвърлят щитовете летят на 100 километра. Явно тея са потомци на херкулес или първите опити със серума за капитан америка. Другото смотано нещо е скила дето го риташ тип спарта... оня лети 10 метра (стил ритна ме хълк) и трябва да бягаш до него че да му нанесеш някой др. удар
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
20 юни 2018
Виждам че с голямо закъснение най-сетне има хора които се опомниха че EA, Activision и Ubisoft пробутват само "претоплени манджи", сготвени преди 10 години. Това са трите компании които диктуват тенденциите във видео игрите, те решават кое е модерно и кое не, а едно мнозинство от "геймъри" безрезервно приемат всичко което те им хвърлят щото това било прогрес разбираш ли.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
20 юни 2018
vanmx Прав си напълно . Дори може да добавим и Близърд към тях . За последните доста години имат само овървач като нещо ново , всичко друго е продаване на едно и също отново и отново. Смятай щом продадоха дори некромансъра вместо да го пуснат безплатно към дебилото. За wow няма да говорим че ми става лошо , над 10 години едно и също ,тук таме с някой рескин и някоя нова зоничка ...
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
22 юни 2018
Steam summer sale is on !
bojosan
Мнения: 1262
Цитиране
22 юни 2018
Бе то щом и Санта Моника направи мишмаш от няколко игри значи всичко е отишло на майната си,аз лично не храня никакви илюзии че вече ще излезе игра която да ме развълнува истински както едно време.Всичко ново съм го играл,повечето по няколко часа и съм ги разкарвал,загуба на време и трошене на нерви.Сега ще видя новия Томб Райдър,макар че като гледам е едно към едно с Rise,новия Black ops 4 със 100% сигурност ще е повърня,и ако ми изпадне към Нова Година тънко може и да се излъжа да го тествам само.За друго се не сещам.Нагодина TLOU 2 я камилата я камиларя,може и да сме умрели до тогава,Метро е е дин сингъл само,с много яки трейлъри ама в действителност май си е като старите Метра от които нямам нито едно превъртяно,макар че съм ги почвал по 10 пъти поне.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
22 юни 2018
Метро е като бета версия на величествената Сталкер. Прав си за много неща, аз съм сигурен че и нов Сталкер да изкарат ще е осран. Като пооутихнаха страстите като се замисля на God of war 1 и 2 повече съм се забавлявал от новия, може вече и от годините да е.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
23 юни 2018
^ Смешното, е че Metro 2033 и Last Light имат повече общо като дизайн с Half-Life и RTCW отколкото STALKER.

Но то Играч не внимава кат играе...

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
24 юни 2018
Метрото и сталкъра нямат нищо общо освен може би атмосферата .
<
1
...
213
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.