Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
214
...
684
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
25 юни 2018
BloodDagger
Мнения: 254
Цитиране
25 юни 2018
@darkblue Ей това беше супер. Надявам се Capcom да извадят DMC франчайза от лайната, в които го вкараха Ninja Theory
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
25 юни 2018
Те Ninja Theory не са виновни хората, а са се опитали да си направят нещо тяхно, отговорност носи този, който дава баницата и казва какъв ще е продукта. Ninja Theory трябва да правят игри, базирани на изцяло нови сюжетни светове, а не на утвърдени поредици и в това им е силата. Така за последните години се видя, че Capcom са с изчерпани идеи, но поне правят хубави HD ремастъри на RE и DMC - по добре е от нищо все пак.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
25 юни 2018
DmC като геймплей си беше ок, сторито беше meh... Ако не беше емо Данте, а произволен друг образ, играта щеше да се приеме доста по-добре, ама както каза Veluvian, проблемът е по-скоро у Капком.
BloodDagger
Мнения: 254
Цитиране
25 юни 2018
До колкото аз разбрах Capcom са дали на Ninja Theory да разработят следващата игра от поредицата, а те вече са решили да капнат нещо от себе си (може и да греша). Иначе съм го превъртал reboot- a и си ми хареса като геймплей. Това което ме издразни беше още в началото когато ей така от нищото бял парцал се озова на главата на Dante и той гордо заяви "Not in a million years". Това буквално си значеше "Ебете се, това е Данте и така ще бъде!". Аз още от 2015, когато излязоха ремастърите на DmC и DMC4, усетих, че ще има нова игра. Тогава Capcom се изхитриха и решиха да проверят кой от двамата "Дантета" се продава по-добре . Иначе да, съвсем спокойно можеха да сменят името на играта, на точно 3-ма персонажи и няколко оръжия и сигурно щеше да е по-успешна.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
26 юни 2018
В трейлъра, който пуснаха на E3 не се споменават Нинджите да работят по проекта, а са си Capcom едновременно разпространител и дивелопър, бърза справка в уикипедията също потвърди липсата им. Може би най - добрия им финансов успех с Monster Hunter World наскоро им е върнал самочувствието, че още ги бива за нещо. Иначе на първо гледане, новия трейлър на DMC5 сериозно ме стрестна и после като разбрах, че това е Nero сякаш ми олекна и даже го възприех много положително включително и с краткото тийзване на Dante. Дори мелодията на края на трейлъра предвещава познатата атмосфера от хак едн слаш битките с яка доза индъстриъл метъл.
А що се касае до DMC-Devil May Cry алтернативния сюжет, геймплеят действително беше страхотен и много разчупен с мигновената смяна на оръжия и стилове за една серия и според враговете, както и преминаването през различни платформи почти като един Принц на Персия, хаха, дано Capcom запазят и надградят това.
Macks
Мнения: 587
Цитиране
26 юни 2018
Ребуутът ми хареса като игра на мен, но не и като част от ДМЦ серията. Петицата засег ами харесва това, което видях, а и изненадата ми беше голяма като я обивах Капком - по някаква причина си мислех, че вече се забили франчайза в девета глуха. Единственото нещо, което обаче бих искал да остане са местностите със по-средновековен и старовремски стил като в 4ката и предходните части.
vldir
Мнения: 1807
Цитиране
01 юли 2018
Дайте мнение за Risen 3
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
02 юли 2018
dmc devil may cry И на мен ми хареса, не съм голям фен на игрите, dmc 1,2,3 не съм ги играл. Но като пуснаха DMC 4 доста ми хареса , ест като изключим че на pc е кофти да се играе само с клавиатурата. Ремейка на dmc: devil may cry не знам дали се придържа към оригиналната история.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 юли 2018
Свикваше се DmC: Devil May Cry с клавиатурата, ама си беше малко като свирене на пиано на моменти, особено при по-сложните комбота. Добре, че е мързелът ми да връзвам джойстика на конзолата към PC-то, че да го играя така. Иначе играта определено си беше стабилна. Ама защото не беше с участието на Capcom.

Като гледам примерно Monster Hunter: World - пуснах си старо видео с някоя от първите, в куп аспекти изглеждат адски подобни. Почти сигурно просто през годините са ги ъпгрейдвали и разлики огромни в есенцията няма. Но както казах - щом има хора, които им е кеф да цъкат подобни неща...

@vldir - има едно ревю някъде назад из сайта, ама шибаната търсачка трябва да я направя накрая. Накратко - навлизането в Risen 3 е тегаво, ама нататък почва да се отваря и то доста добре в много аспекти. Все пак си е игра със... среден бюджет, вижда се, особено при сценарий и гласова актьорска игра. Ама не ме е яд, че я играх.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
10 юли 2018

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
18 юли 2018
Прилично изглежда геймплеят, макар че тоя бос нямаше ли го едно към едно в Darksiders 2? Нещо такова ми се върти в главата. Също така всеки път като видя как играе някой от IGN чувствам физическа болка. Още помня първия им ексклузивен поглед върху Dark Souls III, в който някакъв пич умря към 20 пъти в първата крепост по най-дебилния начин.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
18 юли 2018
Да приличат си , ама мен ме кефи когато такива мини посредствени босове са същите, все едно нали действието се развива в също време , а не нали както на повечето игри като пуснат 2 част и всичките мобове са различни (стига действието да не сменя локацията)
Иначе за тея дето показват игрите, направо не знам как ги избират.. то почва да те дразни
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
20 юли 2018
На мен ми е по-интересно как изобщо си пишат ревютата IGN, особено пък за по-сложните игри, в които се изисква някакъв скил. Явно си имат съвсем отделни хора, които могат да играят - говоря за онези статии, които не са спуснати директно от разпространителите на дадена игра. Че и такива има много в момента.

Апорпо като гледах това се замислих сериозно за Switch:

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
23 юли 2018
<
1
...
214
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.