Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
219
...
686
>
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
24 септември 2018
@Спайдъра го купих и ме зариби много, но после като стигнах до оня шокър ме уби хиляда пъти. Уби ми и интереса към играта. Замина в коша и 100лв на вятъра да си ми честити.
Aз много мразя да ме убият хиляда пъти и направо се отказвам и никога повече не купувам игра на това студио.Така още навремето в Demon Souls в началото още не помня къде точно беше ме убиваха ,и трябваше да почвам отначало всичко губех целия си напредък, и се вбесих, и си рекох абе тия чикиджии се подиграват с мене,ама аз съм по голяма овца щот им се връзвам на акъла.Я им еби майката - и диска с манарата на цепленки (LT 3.0).Викам си - вместо да се кефя,аз получавам обриви от яд.Я си ебете майките жълти копеленца.И повече игра на Фром не съм си купил.И Конан накрая ме изнерви много оня бос.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
29 септември 2018
То тоя Shocker си имаше някаква система за минаване. Аз както винаги само кълба кълба и само едното движение, дето пуска Shockwave по целия под се избягваше като хвърлиш паяжина към някоя стена и се издигнеш нагоре. @vldir, можеш в някой друг ден да го пробваш пак, че тоя Shocker-а беше точно там, където историята наистина започваше да става интересна. Смисъл тогава тъкмо се вдига темпото. А и аз поне през цялата кампания ползвах само това умение на костюма, дето ти вдига фокуса и те лекува, почти във всяка ситуация то е най-доброто, което може да се вземе.

@bojosan - да, Dark Souls не е за всеки, определено не е за мен. Разбирам какво се опитват да постигнат From, ама... (Когато си превъртял играта и разни хора казват колко е трудна да си кажеш вътрешно - "Ех, колко съм добър", ама аз като знам колко нерви съм трошил в тях...)

sdfs
Мнения: 85
Цитиране
29 септември 2018
Наскоро успях да поцъкам новата Форза на едно тв изложение в Лондон и останах без думи.Тая игра е must buy,няма значение дали сте рейсинг фенове или не.Графика,звук,сезони всичко е много много добре изпипано.Този път Плейстейшън оунърите ще го духаме с тоя екслузив :Д.Добре че имам пс,че да мога да се насладя на тая игра.Гран туризмо е една плюнка в сравнение с нея много са вдигнали летвата от Майкрософт.Препоръчвам на всеки който има достатъчно добро ПС да я пробва,излиза до 2-3 дена ако не се лъжа.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
29 септември 2018
Не знам за 4рката ама бях играл 3ката. Нфстата и другите рейсъри пасти да ядат пред нея,много добра беше. Може и да купя 4ката тя излиза след няколко дена, по спомен 2 октомври но не съм сигурен
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
29 септември 2018
До Рейсъри и Спортни се не докосвам.Иначе и двата жанра имат много силно застъпена аудитория.Сега се занимавам с новата Tomb Raider,и само едно ми е чудно - Лара е голям цепеняк,и направо недоумявам как ония уроди от пещерите ( като от филма Hills have eyes ) не я начегариха.Туземците и те все искат да я убият ,и като я хванат направо си я свиткат с копията .Това много ме ме озадачава честно казано.Изглежда ми някакси направо нереално.Айде за Джона ми е ясно като го гледам с оная гейска опашка че нищо няма да направи,ама ония загорели рейнджъри ? Джона само я пита You o key ? И тя същото го пита ,и двамата винаги отговарят че са супер,нищо че последния път Джона го хвърлиха от един хеликоптер,и не знам как не се разлупми на земята ама иначе каза на Лара че е ок. след като тя му зададе дежурния въпрос.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
01 октомври 2018
Е за Лара това да се пребие с хеликоптер или кораб е като здравей-здрасти, всяко приключение почва така, тя сигурно сама си ги саботира, че да е по-интересно и да не може да си харчи милионите за скъпа екипировка, ами вместо това все да стартира с един и същи лък и да го ъпгрейдва.

Иначе играта... 50:50 за мен, тези дни ще кача ревюто. Няма да я запомня със сигурност.


За Forza-та - трябва да намеря време за нея, че само хубави неща чета. И все се каня да я разцъкам, ама... гредъ.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
01 октомври 2018
pseto те последните три томб райдъра са такива, 50 на 50 изиграваш ги и ги забравяш напълно. Просто безлични игри.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
01 октомври 2018
Аз вече я играх форзата,най—добрият рейсър правен някога. Поклон. Дори си я купих и чакам утре да я почна.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
01 октомври 2018
Assassin's Creed го хвалят. Петък го почвам. RDR2 пуснаха нов геймплей и изглежда обещаващо. Графиката реже тикви направо. Само едно ме притеснява да няма много яздене по 10-15 минути, че е много отегчително.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
01 октомври 2018
И аз в петък планирам, уж в 12 го отключват, даже вече го прелоуднах. Нахъса ме от видяното, пък да видим какво ще излезе.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
01 октомври 2018
Има ли пре-лоад вече?
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
01 октомври 2018
В Стийм да. За PS4 само за тази скъпата ранна версия, дето я отключва утре. За Глобалната версия(с която предполагам си) прелоуда е от сряда.
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
02 октомври 2018
И аз изгледах страхотни неща и съм много нахъсан за Assassin’s Creed, но тъй-като изисква пълно потапяне (а и да не изисква, то така ми се получава на мен с тоя франчайз ежегодно) ще отложа малко, че имам бая ангажименти. За момента взех Tomb Raider, тъй-като за Spiderman никой не можеше да ми я прати в същия ден като звънях насам-натам и реших, че е писано първо да е Лара. Малко трудно ще я изиграя при положение, че съм в настроение за древногръцки приключения, но...
9 разлини края в зависимост от решенията по време на игра (Oddysey) !!! Звучи амбициозно, никога не съм играл RPG-та с такива диалози и решения, носещи последствия по-нататък в играта. Дано щом я почна се доведа до някакъв удовлетворяващ край защото рядко преигравам игра, а какво остава 9 пъти да го правя... Пише, че развоя на събитията зависи още от първите часове. За съжаление видях спойлер в youtube, който е просто MINDBLOWN!!! Дайте мненията си за Oddysey да ги изказваме направо в темата за Assassin’s Creed, че си върви вдно хронологично такова...
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
02 октомври 2018
Те таа ме кефи много - http://store.picbg.net/pubpic/6A/4F/f4b3854ccb166a4f.jpg
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
04 октомври 2018
Влизам да кажа, че съм много удовлетворен от кака Лара поради по-умереното темпо в играта и липсата на безкрайни и скучни престрелки. Тук като дойде момента направо му се наслаждавам, тъй-като (поне засега) се случва наистина на място, по-рядко и нямаш чувството, че цяла държава е отишла в джунглата, за да е във война с теб, а да не говорим, че като подходиш малко по-стратегически в битките е още по-забавно.

P.S - Онзи ден споменах тук Хари Потър игрите, а вчера изтече трейлър на нова Harry Potter игра, която ще се развива в тази вселена, но историята ще е съвсем различна, RPG ще бъде, ще може сам да развиваш героя и да избираш в каква посока да поемат събитията, дали да си лош, добър и т.н. Играта се разработва от WB и трейлъра изглеждаше сууупер обещаващ за нещо грандиозно, а не някакъв детски майтап. Аз лично нямам търпение <3

<
1
...
219
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.