Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
220
...
686
>
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
04 октомври 2018
Имам въпрос към колегите от форума и най-вече към Псето, ако има инфо... има ли шанс Path of Exile да се появи за PS4. Четох някакви статии в нета, но не знам на кое да вярвам. Питам, защото е най-добрия клонинг на Диабло 2, за който се сещам, но на стария ми лаптоп не върви мазно - сече и тн.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
04 октомври 2018
Доколкото знам новини няма, но то и преди да пуснат xbox порта нямаше. Ей тъй го метнаха.

За момента най-адекватното arpg на PS44 май е Titan Quest.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
05 октомври 2018
И аз не съм чел нищо за подобна версия. Кой знае дали ще изкарат, може и Sony да се дърви за нещо. Всъщност ми е интересно как ли е Path of Exile за конзола, че сега като играя Divinity 2 за PS4... малко е пипкава историята. Играемо е, де, амааа.

@nathandfan - ако човек търси бавно темпо Ларата идва идеално, аз в последно време по-скоро binge-вам някоя игра през уикенда или евентуално през седмицата недоспивам ден-два. Тъй че като почне да ми се бави нещо ми става скучно доста бързо. Ама може и да си е мой проблем.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
05 октомври 2018
Pse, голяма разлика ще видиш ако я играеш на PC.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
08 октомври 2018
Съжалявам, че не скочих на PC единствено заради loading time-овете. Конзолата, горката, много се мъчи, а на SSD-то щеше да е рай. Ама останлото - окей, вече свикнах с 30-те фрейма, станах си конзолен peasant, въпреки че като скочиш на 60-так тук-таме се усещаш като бял човек. А и най-малкото бюджетът страда по-малко, когато продавам тук-таме изиграните игри.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
09 октомври 2018
Да на SSD много бързо зарежда, по бързо и от оригинс-а. Кадрите ги вдигнах на 60 като изключих мъглата и облаците. Тая мъгла е пълен ташак... с нея и без нея е същия хуй. Изключих и Depth of Field и си цъкам на 50 - 60 fps
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
11 октомври 2018

Fallout76 три часа игра. Нещо не ме впечатлява. Прилича на мод.

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
12 октомври 2018
Изгледах няколко видеа, мод може би не, ама трябваше да си е DLC за 4ката... тва е леко несериозно.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
13 октомври 2018
Maлко Фаллоут и от мен :https://streamable.com/utpz7
Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
14 октомври 2018
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
14 октомври 2018
"На нас ветераните" вика, аз като чуя Black Ops още си мисля за онова новото COD, дето не става

Аз се късах на времето да цъкам мултито на първия CoD от 2003-та, след това CoD 2 ми изглеждаше като доста добро подобрение спрямо първата част, направена с нов/препработен енджин. Съответно се и него го играех бая, след това излезе някакво съвсем generic CoD3, направено изцяло с цел да лансира "next gen" конзолите и даже и не излезе за PC, но пък му пуснаха версии за морално остарелите PS2 и Xbox.

Най-накрая пуснаха CoD 4 - това няма да се преувеличи ако се каже, че е крайпътен камък не само в поредицата, ами и в гейминга като цяло, заради огромния успех който пожъна. Всички се радваха на тази игра, вкюлачително и аз - олд скул неща с добавени съвсем нови работи. Тези нововъведения си бяха така добре направени, че си имаше баланс.

След това вече нещата се сговнясаха, с появата на MW2 - нововъведенията взеха да идват повече. Това което не ми харесва е че всички оръжия се различават само по скин и по звук, еднакво мощни са и нямат откат. Започнаха да прекаляват с тия перкове, тотално преебаха баланса. Стана така че вече само защото си направил 3 kill-а подред играта ти подарява още няколко. Другата тъпня е че и най-големия нууб ако те хване в гръб умираш непременно, защото health-а е супер малко, стига да нямаш някой от тия гей перкове. Да не говорим пък какво става при конзолните версии с изключително "агресивния" aim assist. Следващите игри няма да ги коментирам, защото според мен са си просто re-skin на тази, каквото и да казват рекламите.

Всичко това явно се хареса на масите защото започна една такова модерно течение при игрите - перкове, хит индикатори, автоматично регенириране на health-а, зомбита, всякакви подсказки, пълна скриптипаност на сингъл плейъра, чекпойнтове на всяка крачка, липса на физичен модел и т.н Абе каквото стане в CoD, това става и при другите игри, даже тези които не са FPS жанр.

И сега чета как някакви хванали началото на тази вълна разправят че били "ветерани"

bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
14 октомври 2018
Значи аз се убедих колко подли и мръсни са тия от AV.Взеха и напълниха с чийтъри сървърите на MW3 и BO2 ,най играемите игри от франчайза,и само за две седмици съкратиха броя на играчите от няколко десетки хиляди до няколкостотин.И то става дума за брутални чийтове,за които съм 100000% убеден че си ги правят те,а не обикновенни юзъри.Това говоря за Live,понеже играя игите на Оne.Значи няма сесия без чийтър който усира много лошо всичко и гони веднага 3/4 от играчите.И хората вдигнаха ръце,това бе и целта.Да спрат да играят старите игри и да си купят новата.Аз още не съм я купил,понеже в момента съм много ангажиран с редица неприятни проблеми,а искам да съм съсредоточен.Ще я взема от Амазон най вероятно
Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
14 октомври 2018
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
14 октомври 2018
Ами така като ти чета оплакванията от BO4, все едно чета описанието на която и да е игра от последните 10 години - игра правена по някакаква заготовка. Тоя път орязали и сингъла

Последната която играх май беше BO1 - из цялото време гледам някакви модели на коли и други предмети, пестнати от CoD4, по едно време гледам в сингъла че се намирам в една от мулти плейър картите от на CoD4, само че сменени текстурите

Имаше един случай синематик от една игра 1:1 с такъв от друга по-стара. Не си спомням кои бяха заглавията.

Тия от активижън са си паднали на хуя последните 10 години точно заради това - не правят почти нищо и въпреки това все хората им купуват игрите и си печелят милионите

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
14 октомври 2018
Аз го имам новия код, също така съм играл всички други кодове и това е най—добрият правен някога. Мултито не е скучно, блекаута е доста по—добър от пубг и зомби режима се усеща тип дуум само че е по—яко защото има кооп. Лека вечер момци.

Ако има въпроси питайте ,щом не сте я купили.

<
1
...
220
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.