Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
224
...
686
>
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
06 ноември 2018
Нещо повече- плюсове/ минуси. Как е историята, геймпплея Мерси предварително
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
06 ноември 2018
Тоя Warcraft с ремастъра изглежда като игра от 2008-ма Сигурно е достатъчен повод за преиграване на някой голям фен (каквито има много де)...Но за мен разкрасена с ботокс бабичка си е все така бабичка
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
06 ноември 2018
Графиката на играта няма толкова значение. И го казвам въпреки, че Sapphire (AMD) и Zotac (Nvidia) ми плащат.

Но защо да го еба не е 64-бита и Multicore...

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
07 ноември 2018
Графиката на новия уаркрафт е идентична със heroes of the storm. За мен е ок. А и близ не са се отличавали с графика никога,не са като крайтек.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
07 ноември 2018
@rosniak - сторито е прилично, няма да вземе литературна награда, но е адекватно. Сторито не е фокуса обаче. Геймплея е плавен и фън. По-тежък Dark Souls. Под тежък имам предвид как се усеща - наистина усещаш, че героят ти е с тежка броня. В Dark Souls целта е по-скоро да избегнеш противниковата атака/да парираш, отколкото да разменяте удари, тук това е ок, поне донякъде. Статсовете са като при по-традиционно rpg. Хрумката пренесена после в Surge също я има - босовете имат специални условия, при които дропят по-силна версия на айтемите си - първия хвърля по-силен меч, ако го убиеш без да ти нанесе щети, втория - ако не ползваш щит и т.н

Като минуси - сравнително кратка сравнена примерно със соулс игрите. Това с бонусите от босовете е фън, но играта не ти го казва изрично и се налага допълнително да гугълваш бонус къндишъните. Това че играта е по-тржък вариант на Соулс едва ли ще допадне на всеки. Пак сравнено със соулс играта се усеща по-бавна(имам предвид темпо на самите битки и т.н.). Отива по-скоро на power fantasy - с напредване на играта предизвикателството намалява, понеже ставаш по-силен(според мен не са си разчели трудността).

Като извод - игра с интересни идеи, която лично доста харесах, но която няма да се понрави на доста хора.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
07 ноември 2018
@nightwarrior- мерсаж за инфото !!!
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
07 ноември 2018

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
07 ноември 2018
hyper
Мнения: 653
Цитиране
08 ноември 2018
Аз сравнявам всякакъв тип произведения на базата на "видях/научих ли нещо ново" и примерно след година като се запитам "остана ли ми впечатление от книгата/филма/играта". Историята на SOMA мога да я наредя до най-болните неща от sci-fi литературата, помня я сякаш вчера я изиграх. 1 път точно съм я минавал. Герои от GTA игрите помня също, на R* не мога да отрека, че понякога имат страшни попадения, Dark Souls lore-ът е толкова перфектно конкретен за човешкото пътуване и трудности, но и същевременно универсален, че в малко произведения от каквото и естество съм намирал нещо такова, което дълго да ме оставя да си мисля за нашето съществуване. Max Payne 2 като история и vibe я нареждам до едни от най-потапящите филми, които съм гледал. И още много подобни примери, без да отричам, че киното и книгите са далеч по-развити, но донякъде това прави гейминга интересен в момента - достигнахме момент, в който игра от преди 10 години не изглежда много по-зле от нещо от тази година, и можем да се насочим към другите аспекти на игрите с по-голяма сила.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
08 ноември 2018
Прочети Blindsight. Ще излекува SOMA от системата ти.

"но донякъде това прави гейминга интересен в момента "

Съгласен. По-слабо изкуство, засега, но поне има повече шанс да е интересно/разочарова.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
08 ноември 2018

Интересно.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
10 ноември 2018
Сега се зарибих по wolcen the lords of mayhem. Играта е early access но аз виждам доста потенциал в нея. Хора обичащи диабло 2 предполагам ще я харесат.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
10 ноември 2018
Батълфилд 5 я пробвах за малко,дадоха ми 10 часа без пари щото имам годишен абонамент за EA Acces.Kво да ви кажа - още от същото.Дребни,дребни едни човечета,особено на някои карти се виждат като връхчета на топлийки,целя се в огънчетата на оръжията им не в тях,понякога физиката им е доста странна,като тротинетки са,дразни ме че понякога риспаунват от нищото също така,преди малко нямаше никой сега изведнаж двама трима в гръб те налазили,самолетът-ът е с трагично управление,танка е добре.Батълфилд 1 ми е подарък заради Gold-а,но няма и да я тегля,на нея нямам и час общо игра.На тая като гледам повече от 2 часа няма да изкарам.Ще видя довечера мултито,макар че ми е познато от бетата още.Има доста бъгове в играта
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
10 ноември 2018
Какво да кажа, WC Reforged изглежда страхотно. Жалко, че съм много зле на всякакви RTS
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
10 ноември 2018
Само да е 64- бита и да поддържа повече нишки от WC3... ако не, директен хейт.
<
1
...
224
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.