Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
231
...
693
>
The_Doctor46
Мнения: 1808
Цитиране
28 декември 2018
bojosan,явно гейминга не е твоето нещо,колега.Аз също съм профукал хиляди часове в абослютно същите неща,но за повечето не съжалявам.Човек ако има желание,може да прави нещата,които си изброил и пак да играе.Да,много по-малко време,но важното е желанието.Иначе съм съгласен за сегашната младеж,но то и всички "възрастни",не са по-добре.Имам приятели дето цял ден са във фейса.С нищо не се различават от геймърите.Ако нещо се прави с мярка,няма лошо.Аз съм си геймър по душа и вероятно такъв ще си отида,но това не ми пречи да спортувам,да излизам с приятели и да чета.Спортувам 5 дни в седмицата и през 2018 само съм прочел 40-45 книги.Сега чета Железния светилник,че срамота,че не съм я чел още. Та това ми е мисълта,ти не си истински фен на игрите,поне с такова впечатление съм останал от постовете ти.Колкото до щастието,това е субективно и всеки си знае за себе си.Аз съм повече противник на смартфоните,всеки се забил в тях като зомби.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
31 декември 2018
И аз не съжалявам за часовете, прекарани в гейминг. Е, понякога ме е яд, ако изцикля цял ден тотално безмозъчно, както примерно направих последната събота - просто играх 12 часа нонстоп или нещо от рода и това беше за целия ден. А исках да понаправя и малко по-смислени неща. Но ако тегля чертата - геймингът е хоби и начин на разтоварване, не може човек само да работи и да прави смислени неща по график. Или поне аз не мога, ще лудна. Иначе си има хора за всичко.

Въпреки че и при мен е имало периоди, в които повечето игри са ми били тъпи, но това може би е по-скоро до състояние на духа, а не състоянието на самите игри. Ако ти е кофти по някаква причина е нормално всичко да ти се струва криво.

П.С. Иначе да, тези телефони са супер зомбиращи, яко се изнервям, когато хората са се вторачили в тях като зомбита по улиците. Все си мисля - "Тоя какви ли неотложни сделки за милиони прави, какви ли бизнес отношения урежда, че не може да стигне до офиса или у тях първо". А реално кой знае какви простотии гледат.

Аз телефона като някой старец ползвам само да сърфирам, докато съм в градския транспорт и да си пусна GPS, докато тичам. И тук-таме някой разговор и да получа SMS за нещо. Толкоз.

darkblue
Мнения: 1891
Цитиране
06 януари 2019
@Bojosan то за всяко нещо може да съжаляваш така, за туй що изгубих време, за онуй.. важното е когато си правил изборите и си правил нещата да ти са носели удоволствие. Другото което е можеш да промениш нещата.. един ден играеш.. или 3 дена... после два дена си чети книгите или там каквото друго хоби имаш още. Аз примерно след работа ходя на фитнес, триде дена по ред , един ден почивам.. вечерта като вече съм свършил семейните задължения.. колкото време е останало преди сън си избирам какво да правя. Или ще играя един час или ще изгледам 2 серии от някой сериял който следя, или ако се надъхам ще прочета няколо страници от книга която съм започнал. Ест има моменти дето като съм зарибен по някоя игра си я цъкам само нея. После пък си гледам или сериялите или научнопопулярните филми..квото доди. Така че имаш възможността да оправиш нещата


А това клипче ме надъхва леко за сега да си взема играта

Charcharo
Мнения: 3409
Цитиране
06 януари 2019
https://wccftech.com/red-dead-redemption-playable-pc-rpcs3/
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
09 януари 2019
То не можеше ли да се играе с PlayStation Now тъй или иначе?

@darkblue - то в последно време вечер евентуално правя някакво ядене, после докато поцикля малко в интернет и 2-3 епизода на сериал и е време за лягане. Игри... обикновено ако почна да играя откарвам до 2-3 и следващия ден съм dead man walking, тъй че предпочитам да не започвам изобщо ако е възможно.


А за Anthem - лично аз ще действам по вече традиционния за мен начин за игри на EA - директно скачам на Origin Access Premier. 30 лева, ако играта ме разочарова - забравям и толкоз. Това видео горе... не мисля, че показва много, то реално погледнато си е чисто и просто пожелателно. Дали BioWare ще направи читава история? Дали ще може да се играе под някаква форма в сингъл? Дали изобщо целият геймплей ще е забавен? Клипчетата не изглеждат никак зле, аз лично съм 50:50 - не знам изобщо какво да очаквам точно в този случай.

darkblue
Мнения: 1891
Цитиране
09 януари 2019
@pseto - за време разпределението е така, в началото и аз бях така. Сядам да играя уж 1 час и трябва да се ляга ама бам туй , ха онуй и както каза станало 2 вечерта. Като се съберат така 2,3 дена после си леш на работа, пък при мен не трябва да се допускат грешки че после става мноооого хард . После и в фитнеса си леш от това седене до късно и в крайна сметка си правиш сметката че така си на загуба. Като дойде обаче петъка.... ако има игра.... айдеее 3,4 сутринта , събота вечерта се повтаря и вече в неделя се спи за да си свежарка в понеделник

За Athem така е , 50 / 50 е работа, излезе още доста геймплей, доста обсъждат. Ама зверски ми се цъка такъв вид свят и с тип iron man костюм, кефи ме като е имало и др цивилизация. До сега на EA Games освев мас ефект андромеда и.. ко беше там не се сещам други игри не сам взимал, така че ако тази се окаже лайно , биг деал....

darkblue
Мнения: 1891
Цитиране
09 януари 2019
ееее, изтрии това Pseto
Charcharo
Мнения: 3409
Цитиране
09 януари 2019
@Pseto
Скоро ще може да се играе като хората, поне 60 кадъра, AF и някаква нормална резолюция. Не като това було на конзолите.
darkblue
Мнения: 1891
Цитиране
09 януари 2019
Charcharo
Мнения: 3409
Цитиране
09 януари 2019
DXR е безсмислен засега. Чакай поне 7nm EUV+ чипове ако не дори 5nm.
darkblue
Мнения: 1891
Цитиране
09 януари 2019
мерси за инфото, клипчето го постнах заради комедийната част


Charcharo
Мнения: 3409
Цитиране
09 януари 2019
Много яка технология е, но ни трябват поне 4-6 пъти по-силни RTX/Tensor комбинации. Сигурно VLIW 2 на AMD или чудото след Turing ще има поне малко смисъл.
darkblue
Мнения: 1891
Цитиране
10 януари 2019
Nathan Drake
Мнения: 54
Цитиране
23 януари 2019
Някой ползва ли PS Vr ?Ако му се занимава да драсне два реда заслужава ли си устройство.Конкретно ме интересува става ли за дълго ползване 3,4 часа и нагоре?
Freenod
Мнения: 101
Цитиране
23 януари 2019
Nathan Drake ,ползвам моя от време на време.Дали си заслужава ?! За мен по скоро не ,кабелите стават доста,помещението трябва да ти е подходящо(да имаш празно място пред телевизора ,да затъмняваш и т.н...за дълги игрални сесии ,поне в началото ,освен ако нямаш вестибуларен апарат на летец-космонавт забрави...свиква се с лекото неразположоние,но някъде след първия месец(поне при мен)...иначе има и различни приложения за клипчета да гледаш и т.н...другото ,което като съдържание - игри ,не съм изобщо впечатлен...закупих си 2-3 но те са по скоро научно популярни и образователни. Иначе си заслужава например да изиграеш VR мисията на първия Battlefront или сега лично много се изкушавам за последния Ace Combat 7
Ако мога да обобщя пробвай го първо ако имаш възможност някъде и си прецени.
<
1
...
231
...
693
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.