Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
230
...
686
>
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
20 декември 2018
Впрочем разпродажбата почна днес(уж навсякъде тръбяха 21ви).
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
20 декември 2018
Впрочем разпродажбата почна днес(уж навсякъде тръбяха 21ви).
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
20 декември 2018
Rip wallet
azsambot
Мнения: 24
Цитиране
21 декември 2018
Псе кога ще качваш ревюто за Divinity Original Sin 2,че в момента се чудя дали да си я взимам,или ако няма да е скоро кажи мнението си за нея?
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
22 декември 2018
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
22 декември 2018
azsambot, днес най-накрая надявам се. Но то все пак е за конзолната версия, тъй че ще отделя известно време и на нея. Ама реално няма какво да се чудиш, Divinity: Original Sin 2 е горе-долу задължителен за любителите на жанра.

@Charcharo - нищо ново под слънцето.

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
23 декември 2018
Купих battlefield 5 от промоцията да видя как е. Върви на 6 всичко на ултра, ама се оказа скука. Не ми запазна настройките на играта и няколко пъти ме пуска в началната мисия в Норвегия. Познайте след това кво стана - refund
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
24 декември 2018
EA силно се оакаха с Battlefield V и явно ще си понесат финансовата щета. И май FIFA 19 се продава по-зле и по-малко рибоци са налапали Ultimate Team. Хубави дни.
hyper
Мнения: 653
Цитиране
25 декември 2018
Ей тва видео на пича с топката помня много избухна като го качи, директно му събнах тогава, понеже е верен на почти 100%. Което няма да ме спред да ебавам псето заради това хейт ревю ;д

Червен Мъртъв 2 = ГОТИ до 2067-ма поне

Georgy
Мнения: 10
Цитиране
26 декември 2018
"The pendulum of the mind oscillates between sense and nonsense, not between right and wrong.” ~ Carl Jung
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
26 декември 2018
DRM... едно от най-тъпите неща на света. След PS4ката на igra4 де.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
27 декември 2018
Доста по-сериозно реже фреймовете и зареждането, отколкото си мислех, ако трябва да съм честен. Но и няма как да има DRM, който да не влияе, особено ако е доста тегав за хакване такъв като Denuvo.

Иначе да... като цяло тези защити нямат особен смисъл. Мисля, че покрай Denuvo това се доказа за пореден път. Колко, една година се държа последния път, докато сега не го пробиха пак - и какво? Заклетите пирати не си купуваха повече игри. Докато онези, които купуваха трябваше да преглътнат по-ниска производителност. Пък и бенчмарковете горе са на добра машина, вероятно ако става дума за някоя средностатистическа бангия, пускаща игри на Medium с 40-50 фрейма, то положението ще е по-лошо.

DRM-ите сякаш дават илюзия за защита на костюмарите и нищо повече.

@hyper - и мен едва ли нещо скоро ще ме спре да тролвам флегматичния RDR2, тъй че all is cool.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
27 декември 2018
Pse сам си призна че си трол, троловете лаят, RDR2 трупа награди, милиярди, висока оценка на хората и критиката. Само разни стотинкаджии ютубари и подобните им искат да трупат слава на гърба на РДР2. Жалко и че ти се изложи, но те разбирам, трябва да се яде
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
28 декември 2018
https://www.vesti.bg/tehnologii/kak-bezplatna-igra-donese-3-mlrd.-na-syzdatelite-si-6090390

Прочетете статията....Добри пари за разработчиците ! А аз след толкова години гейминг една единственна равносметка мога да си направя - с глупавите игри загубих ценно време.Затъпях,съсипах нерви,здраве и пари.Времето което съм отделял за гейминг бих могъл да оползотворя със спорт,туризъм,извършване на стотици други полезни и неотложни неща вкъщи и в работата,четене на книги, гледайки National Geographic или Dicovery Channel където щях да науча несъизмеримо повече полезни и интересни неща отколкото ядосвайки се с поредния шит за който си дал 125 лева.. Да трепеш зомбита,монстери,босове ,да градиш идиотски скилове или ъпгрейдваш някакви оръжия събирайки безброй неща по картата с наименования плод на напушения мозък на някой разработчик..Гейминга обаче поражда зависимост от която почти няма измъкване.Сега прочетох за тая шитня Фортнайт и се сетих че на комшийчето което е на 8 години за Коледа му купиха Нинтендо Суитч,само и само да може да играе на играта когато не си е в къщи пред PS4 ката....Те са зомбирани.На другото комшийче пък искаха таблет да купят,но в Технополис при теста се оказа че таблета е слаб за Фортнайт,който вече се явява като някакво мерило за качествата на хардуера.И вместо таблет му купиха тел за 600 кинта.Пак е на 9 години.Не знам хора,неам думи просто накъде отива тоя свят.Понякога си мисля,мисля...направиха ли тия компютри и нттернет хората по щастливи в края на крайщата ? Според мен не !

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
28 декември 2018
Точно пък National Geographic или Dicovery Channel последните 10 години са по-безмислена загуба на време дори и от Fortnite
<
1
...
230
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.