Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
237
...
684
>
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
22 март 2019
Ок, може би не съм разбрал правилно и реаргирах първосигнално Факт е че този жанр не е много популярен и факт е че ако не знаех за какво става дума, надали щях да купя тия римейкове. Така че да, може би си прав

PS2 крашовете никак не се усещаха по същия начин като тези правени от Naughty Dog - по-скоро бяха като някакви евтини имитации, поне според мен. Не мога да кажа какво точно им липсваше, но не ми харесаха.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
23 март 2019
Мене Crash Wrath of Cortex, доста ме кефеше и тогава графиката беше супер, даже и сега е красива игра, а играта е от 2001.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
23 март 2019
Мене Crash Wrath of Cortex, доста ме кефеше и тогава графиката беше супер, даже и сега е красива игра, а играта е от 2001.
Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
25 март 2019
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
25 март 2019
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
25 март 2019
.be
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
27 март 2019
Хммм, еми няма как.

.be
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
27 март 2019
Мултито си има своята цена.

А пък Denuvo-то... след последното му кракване май ще глътне вода. Макар че то да не би да става все по-лакомо с всяка следваща версия за ресурси?

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
28 март 2019
https://www.stalker2.com/

STALKER 2 инфо ще има утре май.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
31 март 2019
Ако наистина ползва Unreal Engine обаче няма да си много доволен, предполагам.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
31 март 2019
Не? Защо ?

Енджина е добър. Сега, не е перфектен ама нищо не е. Повечето му проблеми са си на ниво разработчик или дизайн от страна на разработчика. И не са сериозни проблеми.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
01 април 2019
Ясно е как Starbreeze/ Overkill ще опитат (ако не е късно вече) да спасяват положението- с Payday Royale..... Не мога повече, честно........................
TheAlpha534
Мнения: 79
Цитиране
02 април 2019
Това беше първоаприлска шега.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
02 април 2019
След Диабло Имортал, не може да е сигурен човек.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
02 април 2019
Аз вчера се постарах да стараня от сайтовете, особено новинарските, че всеки път като наближи първи април сърцето ми се свива и се чудя откъде какви евтини опити за хумор ще ми се стоварят на главата. Ама за щастие се приключи вече. От друга страна Payday Battle Royale хич не звучи абсурдно. Ама дори и да е било шега като нищо Starbreeze ще се замислят здраво. Отчаянието води до такива неща.

@Charcharo - енджинът не е лош, ама идеята ми беше друга - много се съмнявам, че всички балистики и прочее от първата ще ги интегрират в Unreal Engine, доста по-вероятно е да направят шутър с нещата, които си идват out of the box.

<
1
...
237
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.