Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
238
...
686
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
02 април 2019
Нз за това. Дори и аз мога да направя простовата симулация в Unreal Engine 4. За нещо по-сложно ще трябва програмист ама това имат поне.

Сега работа с Dezowave по нова игра и в Unity сме сложили имитация на STALKER балистиката.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
03 април 2019
Вчера излезе голяма "бомба" от Кота(ра)ку, относно Anthem !
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
03 април 2019
Какво е излязло, там дето че екипа не е знаел какво прави, че колко пъте почвали наново, стрес. Тази новина ли ?
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
03 април 2019
Не е само това.... Но това е в общи линии.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
03 април 2019
ясно, канех се да го гледам ама видях колко е дълго и ....

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 април 2019
How BioWare's Anthem Went Wrong

Колосално по размер, но доста интересно четиво. Видях, че в някои от сайтовете са чопнати отгоре-отгоре някои неща от статията, но тя е толкова голяма и подробна, че няма как да се извади просто парченце от нея. Но общо взето:
-управлението на различните студия на BioWare е било некадърно;
-шефовете в EA са били некадърни;

И това е довело до всички проблеми. Както предполагах и аз. Но има и други интересни детайли - например, че вместо да се ползват елементи от Andromeda и Inqusition всичко в Anthem е почнало от нулата като разработка (заради което липсват базови екрани) и т.н. Доста от нещата, описани в статията са валидни и за компании, разделени в няколко локации или в различни държави - разделението на "ние" и "вие", чепкането за ресурси на мениджмънта, меренето на пишки... абе, добро четиво и статия, която си е "истинска" журналистика, тези автори на Kotaku, които не са SJW дебили са много добри.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
03 април 2019
Управлението- некадърно. Рестартиране на проекта. Губене на водещи кадри... И накрая, май аз излизам прав че тва повече от 2 години не е било в разработка.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
04 април 2019
То общо взето всички, които рисуваха най-мрачните сценарии бяха прави. Но с разликата, че реалният сценарий е още по-мрачен. Апропо и BioWare допълнително се оакаха, когато излязоха с прессъобщение 15 минути след статията, която е колосална и аз я четох най-малко час. Което звучеше като изявление на български политик след имотен скандал.

Забавно е обаче как се обърнаха картите за BioWare много бързо. Поне имиджа на компанията някак остана окей след Anthem и повечето хора предпочитаха да винят EA. Но се оказа, че все пак EA не са най-виновните, ами... хм, нормално виновни като за EA.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
05 април 2019
Аз се зарибих отново по grim dawn. Започнах отначало със soldier. Причината за мен бе новият експанжън. Като вдигна нужният левъл ще мина 2-та експанжъна. Играта е чук.

Диаблото 3 никога няма да е като grim dawn ,защото няма душа. Има само вкарани милиони левове и продажници които са правили играта за пари. Докато студиото зад grim dawn си личи се са правили играта със сърце . Това е доказателството че някой път волята бие парите.

Сега се надявам само grim dawn да не избухнат със мобилна версия :-). Тогава ще си върна думите назад :

Или ще бъда новия човек със червена тениска

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
05 април 2019
https://www.overclock3d.net/news/software/rumour_-_red_dead_redemption_2_to_be_revealed_as_an_epic_games_store_exclusive_on_pc/1

Де да беше на GOG...

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
05 април 2019
Слух е ! Не че ще го играя де !
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
05 април 2019
Мех. Повече за мен от GTA V.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
08 април 2019
Този слух не го видях цитиран от по-реномираните медии, което ме кара да мисля, че е доста вероятно да е измислица. Не че Take-Two не са супер лакоми за пари, де, тъй че всичко е възможно.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
08 април 2019
Колкото РДР1 излезе за ПеЦе толкова и РДР2.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
10 април 2019
Все мислех, че ако RDR е толкова божествена, би искал да оцелее за бъдещите поколения.
<
1
...
238
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.