Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
240
...
683
>
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
19 април 2019
Лъвове, защо не казвате, че идва ново издание на Samurai Shodown? При това чисто нова игра, не римейк на старите класики. Лично за мен Самураят е класи дори над Мортал Комбат-а- като малък съм изринал стотици жетони, особено с русата кучка Шарлот с рапирата
logout
Мнения: 337
Цитиране
19 април 2019
Спешъла с кучето най - много ми хареса
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
19 април 2019
Като малки се майтапехме, че Шарлот е кралица по геометрия с тези триъгълници , а и бързите й "снаряди" ако те хванат, те оставят на място (6.51 във видеото).А кучето на Галфорд е легендарно Имаше и един дебел със сърп, който беше много лесен за бой, само се пазиш и на контра с някой бърз герой. Лично от мен -преордер за Самурая, излиза в края на юни.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
21 април 2019
Аз тази серия никога не я играх... помня я едно време май за 16-битовата Sega, ама това беше. То аз ако се замисля не съм чак толкова луд по файтърите, Tekken наистина съм го играл безобразно много, а също и Mortal Kombat (естествено), но пък от друга страна в Street Fighter съм куц.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
22 април 2019
Псе, идеално, тамън ще я пробваш лятото. Като стил е като Soulcalibur, файтър с мечове, но персонажите са мега зарибяващи и интересни. Ако не се лъжа, имаше и един феодален старец, който редовно ми разбиваше муцуната, хем с Шарлот бях доста силен
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
22 април 2019
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
22 април 2019
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
22 април 2019
Очаквам отзиви за Мортал Комбата, вероятно ще я пропусна първоначално за сметка на Days Gone, че ми се е доиграла игра тип TLOU.

Видеото за SS си го гледам отново и отново, и бликат меланхолично-носталгични сълзи между гледанията. Хванали са точно духа на поредицата, дано има и повече варианти за кустомизация, тоалети и прочие, че са важни във файтър игра. И повече режими. Сега си прегледах и старите герои в SS, явно бъркам за стареца, той е от някой друг файтър, но си припомних много любими герои, вкл. Там-там, Earthquake, Nakoruru (секс-символа на Лудогорец ). Ако играеш на PS4, ме добави- никът ми е същия като потребителското име.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
22 април 2019
Стареца може да е от virtual fighter
Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
24 април 2019
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
25 април 2019
Абе в момента Mortal Kombat 11 яде много хейт заради микротранзакциите... Ед Буун остава да направи падението на века...
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
25 април 2019
Ed boon го линчуваме защото си го заслужава. 1во пуснаха пц версията по-късно от обещаното. Второ проблемите със никтортанзакции. И като за капак на стотици хора не им тръгва играта, независимо колко ти е мощен компа,аз съм един от тях.

Разбрахме че конзолната версия е по-важна но айде по-сериозно,и ние пари сме дали.

Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
25 април 2019
saurob93 същото беше и с MK9. Десятката ставаше за всички платформи. Абе въобще се хвалеха за кустомизация и показаха януари едно, дрешки, мешки, сега ще трябва да вадиш реални пари да си ги купуваш. Тотално дъно.
vldir
Мнения: 1806
Цитиране
25 април 2019
Май Days gone ще се окаже нищо особенно.
hyper
Мнения: 653
Цитиране
25 април 2019
Играча по-добре да не гледа оценките и "твърде многото вече виждани елементи" по всички ревюта или иначе казано "тези журналисти са научили една дума generic и я повтарят" XD

<
1
...
240
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.