Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
241
...
686
>
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
25 април 2019
@vldir- че кой е очаквал да е нещо особено ?
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
26 април 2019
Лоботомика...
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
26 април 2019
Да и отдолу в коментарите всички ги нареждат. Fortnite 10 от 10, IGN 6.5 xaxax. Отделно бенд казаха, че ще има day one patch, тва е непачнатата версия. Така е който не си плаща за ревюта го сриват, но играта ще си направи големите печалби.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
26 април 2019
Да, предполагам Дей 1 пач ще фиксне клишираното стори, репетативния геймплей и т.н. Единствената свежа хрумка в играта е хордата от зомбита. Оттам нататък е парчета от други игри. Което не е задължително лошо, паяка беше така, но там сторито, визията и атмосферата я спасиха. Тук само кулите/вюпоинтовете я делят от юби игра, ма нали е под Сони, трябва да я браниш до смърт.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
26 април 2019
Точно както очаквах-far cry със зомбайци.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
26 април 2019
Голяма скука тва Days gone. Седем часа са ми gone вече като не ме впечатли с нищо. Ще видим по нататък как ще е.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
27 април 2019
Днес/утре и аз ще го стартирам, тъкмо купих последната бройка от Пулсар от един мол. Който отиде след мен ще е разочарован, ама ако играта е зле може би не чак толкова. Ама щом от всички страни се чува скука, значи...
Freenod
Мнения: 101
Цитиране
27 април 2019
Аз навъртях скромните 10 часа ,играта си е точно това,което и очаквах-нищо особено но приятна за разцъкване/убиване на време,сетинга ми харесва ,кустомизацията на мотора също ,хордите и т.н .Не знам защо толкова хората са се нахвърлили срещу нея ,не знам open world TLOU ли са очаквали или Witcher 3 със зомбита
Досега съм срещнал само един досаден бъг -изчезва звука и то само на заобикалящия свят и трябва да затвориш апликацията за да се ресетне,но мисля ,че скоро ще го пачнат.За тези изиграни 10 часа без да съм навътре в историята,която ,предполагам ще е поредната клиширана ,мога спокойно да и дам на играта едни стабилни 7.6 от 10 без да ангажирам никой с мнението си
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
28 април 2019
След празниците и аз ще я разцъкам и тогава ще дам обективно мнение, за разлика от смешни ютубърчета нърдове и геймсайтове на които не са платили. Преди и за dying light бяха казвали, че била като фар край. Опън уърлд игра всеки би трябвало да знае какво да очаква. Божествата няма кас да бъдат минати, те зададоха стандарта. Тъкмо и до 3-4 дена с някой друг пач ще фикснат и други проблеми, но оттова което съм видял е точно това, което очаквам. Просто всеки трябва да си знае мястото в гейминга, а не да играе всичко и жанрове, които не са за него, от там идва квиченето. Примерно ако гледам геймплей на Секиро и Ghost of tshima, Секирото изглежда като игра от 2005 пред нея, но след като не я цъкам и подобните и не коментирам.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
28 април 2019
Да, но я коментираш. Ти наистина си неадекватен. Коментираш игри, които дори не си играл, а после ревеш като ученичка, че друг прави същото. Що за лицемер си? Или си толкова тъп, че не го осъзнаваш?

Обективно мнение щял да даде, няма такъв смях. Ти вече си решил, че играта е божествена, оттук нататък каквото и да поднесат, ще обясняваш колко е невероятно. Видяхме те, ти обясняваше че ще се бори за goty, преди да излезе
.. обективен бил...

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
29 април 2019
Весели празници, за човешката злоба и негативизъм явно няма почивен ден.
thementalist
Мнения: 54
Цитиране
29 април 2019
Vampyr 2?!?

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
29 април 2019
По-скоро "онова, което Vampyr трябваше да бъде". Безкрайният хак енд слаш не служеше за нищо на геймплея, всъщност откровено го правеше безличен. Тук... очевидно ще има здраво промъкване, атмосферата радва. Играта като нищо може да се окаже адски добра.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
29 април 2019
Поцъках вчера 1 час Days gone, но съм в самото начало още, не ми хареса преминаването от кътсцени към геймплей, малко дървено и рязко е, не е майсторски направено плавно като при Рокстар, останалите неща ми харесаха, но по пълно мнение ще дам, като имам време да поиграя по обстойно играта.
Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
30 април 2019
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
<
1
...
241
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.