Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
268
...
691
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
06 септември 2019

Чудя се колко от вас са съгласни с него. Аз не съм, не мисли като ентусиаст.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
06 септември 2019
@BossOfGermany - тъкмо докато кажа "баси якото" и да поръчам - и хуйовец. Макар че както винаги се забавих с дни. Явно в този бърз свят всичко трябва да става максимално скоростно.

@Charcharo - и аз не съм ентусиаст и не мисля като ентусиаст. Но пък някои от сравненията във видеото не бяха коректни, особено онези в края. Например между Halo 3 за Xbox360 и Crysis за PC (на макс) - как било пример за видим графичен скок. Ами, то тези видими графични скокове ги има всеки божи ден между конзоли и максимално назобен компютър. И за рей трейсинга не съм много съгласен като каза, че не "не е следващото голямо нещо" за него. Принципно и аз не забелязвам особено подобни ефекти. Но пък рей трейсинга няма как да не се забележи, защото ти вкарва сто отражения, които и да не внимаваш и да не се вглеждаш пак ще ги видиш. И другото е, че днес не е като 2000 година, когато от година на година имаш сериозни графични скокове в игрите. Вече се достига един по-висок праг и разликата идва от малките детайли. Нещо като леката атлетика. Първо се подобряват рекорди със секунди, после с десети от секундата, после със стотни.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
09 септември 2019
Не съм съгласен, че не се забелязват ефектите. Особено DXR Global Illumination... според мен всяка игра трябва да има това. Много по-реално е с него. Но иначе това беше много по-добър отговор от това което очаквах. Благодаря.

Аз съм на мнението, че Ultra трябва да е всичко, което енджина може да понесе преди да крашне. Искам като отворя ini на играта да не мога да го вдигна над това, което е Ultra. High е за хората с 2080 Tiки, Ultra трябва да е невъзможно за сегашен хардуер, без значение колко пари даваш. Както беше с DOOM 3 и Crysis 1 на времето. Ето това трябва да е Ultra.

.be

Ето тия физически обекти, дано да се върнат сега като конзолите имат добри процесори.

morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
09 септември 2019
Тийзър на новия Resident Evil (по всичко изглежда по-скоро spin-off).

LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
10 септември 2019
Божо наистина ще излезе прав за пишлеметата с пари на запад - гледам в Стийм играта NBA 2K20 (тоест ротативката), която логично е срината в коментарите като Изключително негативна. Познайте обаче изненадата ми колко е голяма, като виждам същата тази игра в Top Sellers. Днес излязоха ПЕС-а и Greedfall, чакам отзиви, ако някой ги е играл.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
10 септември 2019
Топ селърса поне в Стийм ужасно лъже, щото показва игрите взети там. Аз примерно и Пес и Грийдфола ги взех от другаде, само ги активирах там. Тази вечер май ще се разбия с двете. Грийдфола е почти готов, после Песа, няколко бири... И ще се мразя утре в офиса.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
10 септември 2019
И аз взех GreedFall, изпросих код от Пулсар за PES-а, че обикновено Konami дават медийни бройки и тази година също имаше. Ама мисля да не си причинявам самоубийство, три часа ще поиграя на една от двете (колкото време имам налично за удоволствия вечерно) и ще чакам уикенда.
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
10 септември 2019
От положителните ревюта в стийм на NBA 2K20:

"10/10 They put a basketball minigame in one of the best gambling simulator game on steam!"

"I'm a gambling addict. 10/10"

"Loading screen simulator. 12/10 would uninstall"

"Yes if you don't experience any crashes. If you do.... then ********"

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
10 септември 2019
Четох, че на някви хора с часове боксувало на лоадинги. При това на всички платформи...
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
11 септември 2019
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
11 септември 2019
Нов трейлър на Final Fantasy VII Remake
logout
Мнения: 346
Цитиране
12 септември 2019

за съжаление е на японски

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
12 септември 2019
Абе, някой тествал ли е Wreckfest ? Тази игра беше обявена под друго име преди сума ти му време, после бях забравил за нея. Чак сега като я виждам че са я пуснали за конзолите, разбирам че я има за PC още от миналата година. Някой има ли впечатления от играта ? Мисля да я купя за PS4-ката...
@pseto, знам че си FlatOut 2 фен, няма начин да не си я играл
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
12 септември 2019
Все повече се влюбвам в Greedfall-a. Както казах на един приятел - много ми липсваше игра като тази, а даже не го знаех. Зарибих се ужасно. Втора нощ спя 4 часа и умирам на работа.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
12 септември 2019
Тази вечер мисля и аз да скачам на GreedFall. PES-а тотално ме разочарова. Целият прогрес от миналогодишното издание е отишъл в кофата, сега геймплеят е по-бърз, по-хаотичен, с по-автоматизирани пасове и шутове, повече карамболи, вратарите са се върнали към дебилните си години, AI-то също... разочарованието ми е огромно, вероятно и заради това, че имах по-големи очаквания от серията от обикновено. Сега онлайн режимът ми прилича изцяло на една много дървена FIFA и нищо повече. То ако ще играя FIFA, по-добре е да играя оригиналната.

@vanmx - нея я изпуснах. Мислех да я купувам именно защото съм FlatOut 2 фен, ама не знам по каква причина пасувах - май просто забравих, че излиза. Ама на теория изглежда добре, вероятно някой ден бих поиграл... (The Next Car Game се казваше в началото, после ѝ смениха името.)

<
1
...
268
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.