Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
277
...
684
>
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
08 октомври 2019
Съгласен съм, залитането и в двете крайности дразни.
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
09 октомври 2019
Поиграх още няколко часа Alien: Isolation. Играта е супер, но има дребни недомислици, които дразнят доста.

Първо, явно ми се е паднал пришълец веган, защото роботско месо не харесва. Супер-тъпо решение, всеки знае, че пришълецът не подбира и във филмите убива и андроиди. Има доста решения на проблема с трудността ако бяха го оставили да трепе и роботи, но явно са избрали лесния вариант тук.

Второ, четенето на мейли от екипажа е едно от най-интересните занимания, но за съжаление човек не може да се отпусне и да чете спокойно, защото докато си логнат в някой компютър, играта не е паузирана и както си гледаш текста можеш да видиш и опашка, която ти излиза през гърдите. Какъв геймплей принос има това решение не знам, честно казано.

Но най-големият ми дерт е, че играта уж не е скриптирана от един момент нататък, но това съвсем не е така. Има цели секции, в които пришълецът го няма, защото така са преценили, а после супер-досадно се върти постоянно около теб, очевидно знаейки горе-долу къде се намираш. Последното е адски дразнещо, защото не допринася с нищо за напрежението. Да знаеш, че е някъде по нивото и може да те бодне един-два пъти е голямо шубе; да го виждаш постоянно зад всеки ъгъл и над главата си е по-скоро досадно след второто умиране.

Но като цяло играта е супер и е от тези, които не те оставят на мира като я почнеш

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
09 октомври 2019
Аз навремето я бях цъкал и бях останал с впечатлението че си трепе андроидчета. Иначе може да те утрепи дори като сейваш,по спомен говоря не съм сигурен. Идеята е като четеш на станцията, да си под напрежение.

Иначе прав си че го няма на доста секции. Както и всички други хоръри. Пришълеца не е страшен като умреш няколко пъти,просто е интересно да се надлъгваш с него. Освен това излиза от места дето не очакваш,някой път. Предимно те намира със слух.

Играта си е доволна,аз даже чакам следващите игри от серията.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
09 октомври 2019
Мен пък мн ме кефят филмите, но тая игра не бих я пипнал, което е странно, може би нещо подобно на РЕ7 ако беше...
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
09 октомври 2019
Ми не, не ги трепе. Специално четох в нета след като мина покрай един андроид като пътен знак. Оня също само рече "what is this thing" и не му посегна. Малко евтина беше сценката Иначе да, и докато сейвваш може да умреш - с това съм ОК, но за четенето поне трябваше да го оставят на спокойствие да си четеш.

@igra4: не знам RE7 как е, може и да има нещо общо.

morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
09 октомври 2019
За PS4, в Alien имало една интересна опция - Noise Detection. Когато е включена и имаш микрофон играта слухти дали не вдигаш шум в стаята. И ако не си тих пришълецът те чува В PC версията не видях такава опция за съжаление.
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
09 октомври 2019
Малеее, това е жестоко Не, няма таква опция.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
09 октомври 2019
Любо трябва, да пробваш РЕ7, може да ти хареса, особено ако си фен на ужасите, доста идеи са черпени от wrong turn и hills have eyes 😀
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
10 октомври 2019
Не съм изобщо фен, там е работата - това ми е общо взето първата подобна игра, която изтрайвам повече от час. Ако не броим Alone in the Dark преди 100 години. Но ще я тествам пак РЕ7.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
10 октомври 2019
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
13 октомври 2019
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
14 октомври 2019
BloodDagger
Мнения: 254
Цитиране
15 октомври 2019
Много съм впечатлен от този порт. CD Projekt направиха чудо. Копието ми ме чака в Озон и днес лично ще видя как стоят нещата.

https://youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=hUHNowimzDA

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
15 октомври 2019
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
15 октомври 2019
Моето още сутринта и го цъкам. Доста добере е като за такава машинка.
<
1
...
277
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.