Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
284
...
686
>
lyubohar
Мнения: 3074
Цитиране
07 ноември 2019
Другите ще кажат как е било при тях, но и мен ме грабна много трудно. Играх няколко часа и после няколко месеца я бях забравил. После се насилих и ме грабна много здраво и смятам, че е от най-добрите PS4 игри въобще. Някъде като стигнеш до една много широка локация, откъдето имаш разни варианти накъде да поемеш (и много side quests) - тогава почва якото за мен.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
07 ноември 2019
Аз последния GoW го имам от почти когато излезе и досега не съм стигнал по-далече от началото на играта Насилвам се да го играя, ами тъпня ми е

Същата работа и The Last of US - няколко пъти съм се насилвал да я играя на PS3-ката, сега нали я пуснаха с плюса за 4-ката. Викам си дай пак да я пробвам, сега поне ще е с подобрена картина и фреймрейт. Ами колосална скука ми е. В редките случаи когато играта не те кара да минаваш слелт, клекнал зад малоумните NPC-та, тогава ставаш участник в най-дървените виртуални престрелки евър. И тия неща са така между синематиците и диалозите. Най-надцененото нещо в гейминг индустрията.

Същото е и положението при последния Killzone, последните две Tomb Raider игри и Horizon Zero Dawn.

Модерни игри, разчитащи само на зрелищни декори и кинематография, няма какво повече да се каже за тях.

Като гледам колко добре се приемат такъв тип "игри" не вярвам да има някакво светло бъдеще гейминга

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
07 ноември 2019
@Straicar, и за мен началото на God of War беше по-скоро едно такова мудно и никакво. Даже си казвах на моменти - "Хм, това ли ще е цялата игра". Не помня, честно казано, до четвъртия час къде горе-долу се стигаше в кампанията. Ама може би наистина още 2-3 часа да я пробваш, стига да не ти е мъчително досадна. Вече като се отключат повече оръжия, повече движения в битка, противниците станат по-разнообразни, историята се поотвори и малко по-епична си идват нещата на мястото.

Ама все пак имаше и хора, които не си падаха по новия God of War, не си единствен в света. В крайна сметка няма файда човек да играе нещо, ако му е скучно/мъчително.


@sauron93 - не мисля, че RDR2 е тип игра "или я обичаш, или я мразиш". По-скоро "или я обичаш, или ти доскучава и не можеш да продължиш". Дори и аз не я мразя и по никакъв начин не отричам положителните ѝ страни. Междувпрочем изобщо не се замислих, че за PC скоро ще излязат и модове за fast travel, вероятно и такива да забързат движението на коня примерно и т.н., тоест да се премахне излишната баластра. С други думи пак за PC идва оптималната версия.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
08 ноември 2019
Две смени още и задълбавам дълбоко в RDR 2. Още съм в началото, глава 2, и ми харесва какво виждам и как се играе и т.н. Тва с ласото ме израдва. Ловът също е чук. Колко работи има за събиране и проучване не е истина... А в Gwent ме чака SHUPE предизвикателството.
lyubohar
Мнения: 3074
Цитиране
08 ноември 2019
@vanmx: може би са ти омръзнали тоя тип игри вече; аз също имам цели жанрове, които вече просто не ми действат. PS игрите са ми още интересени, защото конзола имам от 1,5 години само

Съгласен съм за Last of Us иначе, и аз не я намирам за толкова велика. Приятна беше, но чак пък толкова...Също за Horizon, макар че атмосферата е яка там.

Ето скрито Disco Elysium ревю, Ятзи пак избухна

https://www.escapistmagazine.com/v2/call-of-duty-modern-warfare-zero-punctuation/

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
08 ноември 2019
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
09 ноември 2019

Иначе евалата на Rockstar. Ултра значи Ултра. Не е за сегашни видео карти. Така трябва да е.

lyubohar
Мнения: 3074
Цитиране
09 ноември 2019
Баси. Трябваше да си я взема за PC, след като я минах на конзолата. Хич не се сетих
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
09 ноември 2019
@Charcharo- ти остави графиките- те едно на ръка. Но контроли, звук, свят..... Всичко е толко добре направено.... Личи че са се постарали с PC порта!
The_Doctor46
Мнения: 1785
Цитиране
09 ноември 2019
Постарали са се,но по дяволите,трябвало е и технически малко да се постараят. Периодично си ме изхвърля по средата на мисия. После всичко от начало. В оная дето трябваше да подкараш стадо овце към града,ме изхвърли 4!!! пъти. Който я е минавал знае,че започва супер мудно. Направо бях близо да и тегля една майна ,и да я зарежа .
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
09 ноември 2019
Четох някъде, че готвят ъпдейт. Дано фикснат тия неща, най-кофтито е да ти се разваля кефа от такива лайна.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
09 ноември 2019
О, да, има проблеми, но не трябва да гледаме само проблемите и кофти портовете, но трябва да кажем и доброто, защото помним и по-кофти портове.. Много по-кофти портове!
The_Doctor46
Мнения: 1785
Цитиране
09 ноември 2019
Аз положителните аспекти въобще не ги отричам. Просто както каза Nightwarrior,това ти убива удоволствието. Ако имаше опция за сейв по време на мисия,пак нямаше да е приятно,но щеше да е далеч по-търпимо. Иначе ха дано да го оправят.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
10 ноември 2019
Само аз ли стигнах до 3тият чаптър без нито един краш . Играта е супер ,грам не ми е паднал хайпът да я играя.
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
10 ноември 2019
<
1
...
284
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.