Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
293
...
682
>
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
15 декември 2019
Gears Tactics - кой ще откаже още един XCOM клонинг? Не и аз.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
LethianDream
Мнения: 2490
Цитиране
16 декември 2019
Gears Tactics и Weird West са ми в задължителните игри за 2020. Новият Хелблейд ще го пропусна, първата част не беше моя тип игра и я зарязах още в самото начало. Нараката ми изглежда много интересна като дизайн, но вероятно ще е соулска смесица между Секиро и Nioh, така че и там съм пас. Иначе 2020 е запазена за двете топ игри - вероятно между тях ще бъде и битката за игра на годината - Cyberpunk 2077 и The Last of Us II.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
17 декември 2019
Аз продължавам да имам някакви съмнения за The Last of Us II. Струва ми се, че Naughty Dog в момента не е баш Naughty Dog отпреди няколко години (то това е факт, де, немалко хора напуснаха, въпросът е колко ще се отрази и как точно). Виж, Cyberpunk-а го очаквам като GOTY.
LethianDream
Мнения: 2490
Цитиране
17 декември 2019
При мен е точно обратното- убеден съм, че втория Ласт ще поднесе история, класи над Киберпънка. Вече всичко си зависи от самия геймплей- очаквам Киберпънка да е по-преиграваем, но и по-скучен на дадени места (визирам колите). Ще видим, още е рано да се каже. "Кучетата" нарочно направиха така, че Киберпънка да излезе първи, за да видят какво е направил големия конкурент. Убеден съм, че играта им отдавна е готова, просто те имат нюх как и кога точно да я пласират, за да стане суперхит. А и това участие на Киану в Пънка- грам не ме вдъхновява след последните му, меко казано, плоски филми (основно двата скорошни Уика).
vanmx
Мнения: 655
Цитиране
18 декември 2019
Naughty Dog, не са баш Naughty Dog от едно 15 години поне. Единственото общо с преди е че и сега са способни да изкарат фотореалистична графика от тостер.

Ремастърите на Crash Bandicoot игрите ми осмислиха притежанието на PS4 едно 4 години след покупката на конзолата

Tsezarina
Мнения: 3
Цитиране
18 декември 2019
Здравейте! Синът ми играе Marvel's Spider-man ps 4. Стигна до 28 ниво. И когато започва да играе трябва да скочи върху една сграда, за да се бие с лошите, а екрана става черен, но продължава да се чува звука от играта. Някой може ли да ми каже защо се случва това?
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
19 декември 2019
Важно е кои са шефовете, хората се сменят, няма как да са едни и същи 30 години.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
19 декември 2019
Киберпънка, ще я взема на преордър, ама бих се изкефил, да е провал, заради зомбитата които величаят сдр, до небесата и плюят останалите успешни компании, за да изпъкнат поляците. Още доста хляб имат да изядат, все пак е добра, дано да е добра, но тлоу 2 ще е игра на годината. Нямам търпение Псето да и изтипоса ревю и да се чуди как да я оплюе, а да величае играта на поляците, отсега го предвиждам.
vldir
Мнения: 1802
Цитиране
19 декември 2019
Да не забравяме че имат само една успешна игра The witcher. Тази може да не е толкова успешна.
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
19 декември 2019
Три успешни игри, не една.

Мнението на играча няма да го коментирам, просто го прочетете още веднъж, за да разберете каква бърканица е в главата му.

И никой ли не може да помогне на Цезарина?

Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
nightwarrior
Мнения: 3957
Цитиране
19 декември 2019
И аз като псето четох из нета, щото такъв проблем съм нямал. От прочетеното това гличва и прецаква сейва. Трябва или друг сейв или отначало. Поне на такова мнение са тези с проблем. Ужасно тъпо е, но явно е рядък бъг и никой не го е пачвал...
BundyBari
Мнения: 473
Цитиране
20 декември 2019
Здравейте! Тези дни ми хванаха окото игрите от поредица God Eater, но нещо не мога да се ориентирам само по клипове, какво точно представляват и дали ще ми допаднат. Може ли някой по-запознат, да ме светне на кои други по-известни в БГ игри приличат и т.н. Рових за мнения и в други форуми, но явно минава под радара, защото не е коментирана никъде. Весели празници на всички!
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
20 декември 2019
Аз таман бих amelia на ББ. Не съм играл много ,по 2 часа на седмица. За сега е най-добрата игра на фром която съм играл и то не за друго а заради атмосферата. Някак си е мрачно и те вкарва в хоръра. Дарк соулс примерно е много по-комплексна игра ,има повече оръжия,повече билдове и тн. но пък няма тази атмосфера на ББ. Секиро пък има къде къде по-добра бойна механика ама пак не ми дава тоя кеф като ББ.

Така god of war готито не ме хвана ,сигурно ще я изтрия. Въобще нищо не ме изкефи в тая игра. Стигнал съм там докъдето си купуваш айтеми от някакъв син човек. Честно казано нямам желание да я пускам повече. Нищо няма освен добра графика.

Иначе сега покрай ББ си купих и дс3 със длцтата на добра цена и ще ги изиграя тоя път докрай.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
20 декември 2019
God of War-ът тепърва почва да се отваря точно там, където си стигнал. Ако имаш нерви да му дадеш още 2-3 часа може и да те хване. Ама от друга страна човек като има какво да играе няма файда да се насилва.

А иначе Bloodborne си има смазваща атмосфера, спор няма, както го и обсъждахме многократно. На мен Sekiro ми е най-малко "атмосферичен", особено и след като излезе след Nioh, чиято атмосфера спокойно поставям над тази в Sekiro (с оглед на еднаквия самурайски сетинг).

@BundyBari - забелязвал съм, че японските игри не се играят чак толкова много у нас, то и аз не играя доста от тях, освен JRPG-тата. Тъй че малко трудно ще намериш добър съвет. Те даже не се и продават, не знам коя игра исках да си взема и нямаше копие нито е Пулсар, нито Озон (които вече са едно и също, де).

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
24 декември 2019
Не знам дали въпроса ми е подходящ за тази тема, но все пак. Не съм много наясно с наградите, постиженията и всякакви такива неща на игрите. Наскоро чух някаква такава нова за мен титла. Всички знаем че всяка година има "конкурс" Игра на годината, но чух че имало и "Игра на десетилетието", незнам наистина дали има и такава титла. Сигурно през 2100 година и игра на века ще напраят. Но въпросът ми е, дали наистина има такава титла "игра на десетилетието".
<
1
...
293
...
682
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.