Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
292
...
683
>
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
08 декември 2019
Самата ролева система ПФ е много солидна и добре се прехвърля на ПС, това е голям плюс. За историята и персонажите нямам толкова притеснения, в първата част всичко беше на добро ниво и не вярвам да направят крачка назад.

Найт, ако ти остане време и си в подходящо настроение, обзалагам се, че ще те грабне играта.

Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
Charcharo
Мнения: 3404
Цитиране
09 декември 2019
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
10 декември 2019
П Р Е С Н И Ч К О !

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
10 декември 2019
Като пуснат в Steam коледните/празнични намаления, дали ще важат и за тези скорошни игри

halo master chief collection pc
darksiders genesis

Дали да чакам....

nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
10 декември 2019
Пускат понякога, ама то зависи и от разработчика. Но обикновено са дребни. Примерно не очаквам Дарксайдерса да падне повече отколкото е да речем в момента в Инстант гейминга(20 евра), щото тва са си 30% надолу, а на разпродажбата очаквам на новите игри макс 10-20%.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
13 декември 2019
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
13 декември 2019
@Art3mis тази, не беше ли която си води въображаеми битки в главата
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
13 декември 2019
Аз не можах да стигна дo края, за да разбера дали са въображаеми или не, обаче за мен бяха доста реални Oпределено открояваща се игра, но аз лично се побърквах от всичките гласове, които ме блъскаха един през друг, колкото и да съзнавах, че това е търсен ефект.
Току-що гледам и това:

LethianDream
Мнения: 2498
Цитиране
13 декември 2019
Улфи докато не изплющи Снежанка, както си трябва, играта няма да си я взема
Шегата настрана, голям фен съм на първия сезон, той свърши в нищото и беше логично да има продължение. Ама Телтейл си умряха официално. Не знам какво е това възраждане.. и ако е пак същия енджин, по-добре да не ми възкресяват мъртъвци.
Ludnichar
Мнения: 612
Цитиране
13 декември 2019
Offtopic: LethianDream, ти ли си Крум Костов, от когото имам един висящ friend request във FB?
(абсолютно същия аватар, за това реших така)
Souls Games Maniac
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
13 декември 2019
Ти да не би току-що да го докосна
morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
13 декември 2019
В Hellblade: Senua's Sacrifice ако не слушаш гласовете в главата си няма никакъв начин да минеш играта. То има ниво, в което е абсолютен мрак, включително бос битката.
LethianDream
Мнения: 2498
Цитиране
13 декември 2019
Lud, да, аз съм си, обикновен човек съм си
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
13 декември 2019
Нов Hellblade с музиката на Heilung, какво по - добро продължение?

И честито на феновете на Sekiro-то!

Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
13 декември 2019
@morgoth_srs, сигурно е така относно играта, аз просто имам нетърпимост някаква явно от звуци, идващи от различни посоки - дори и вкъщи постоянно се карам на мъжете, като говорят едновременно
Колкото до Wolf among us, това е май единствената игра на Telltale, която успя да ми анагажира вниманието навремето и завърших докрай, даже ми хареса. Ще се радвам да има продължение, но не разбрах кой ще го прави.
<
1
...
292
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.