Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
295
...
687
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
03 януари 2020
От SOMA няма по-добър Horror. Outlast e... средняшка работа за американци а Alien Isolation e добра, но нищо повече.

@Pse не се изразих правилно за дипломацията. Има подобрения но не са кой знае какво. А тези ситуации, които описваш... това просто не се случва. Имал си лош късмет.

lyubohar
Мнения: 3080
Цитиране
03 януари 2020
С XCOM2 и Fallout:New Vegas съм напълно съгласен аз
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
03 януари 2020
Впечатлен съм, че се споменава Phantom Doctrine, вече не чувствам толкова "нишов" играч.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
03 януари 2020
Jester е луд и играе всичко. Казва, че е яка игра и имам вяра, че е.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
03 януари 2020
Най-добрият хорър който аз съм играл е resident evil 7. След това е оутласт 1вата част . На трето място амнезия игрите.

Сомата не мога да я изтрая и секунда,макар че доста хора я харесват. Но аз лично не намирам нищо в нея.

И за мен the three kingdoms е най-добрия warhammer.

Asetto не лош рейсър но само ако имаш скъп волан вкъщи. Не от тия за 100 лв в технополис а истински волан със скорости,педали и тн. Иначе да го играеш със клавиатура няма файда.

При рпгтата трябва да е divinity original sin 2 . Това е играта,няма по-добро рпг последните 10 години.

Само за шутърите съм съгласен че сталкъра беше един от най-добрите и най-играните ,навремето.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
03 януари 2020
Resident Evil 7 не ми беше кой знае колко horror. В даден момент си е 100% чист екшън. Не е баш като DOOM 3 където след ниво 3 си е вече симулатор на зенитни оръдия в затворени пространства но все пак. Но е яка игра, просто не чак толкова.

Другият проблем, е че мога да си представя ситуация като тази на SOMA наистина. Поне повечето неща са възможни или логични фантастични концепции. Resident Evil не толкова защото в нашият свят проблемите от RE ще се разрещат дори и от слаби армии за има няма 1 седмица.

Outlast има много writing проблеми. Mauler ги прокриваше тук:

--1X0Y
Мен ми хареса но е от игрите където колкото повече внимаваш и мислиш за нея, толкова повече проблеми намираш.

От рейсинг игри не разбирам. Разбирам от технология (много) и от FPS/Horror и Strategy. Това е

lyubohar
Мнения: 3080
Цитиране
03 януари 2020
@sauron93: и аз се чудих дали да не кажа Divinity original sin 2, но колкото и да е страхотна, играта си имаше проблеми (особено оригиналната версия). Не, че New vegas няма, но предполагам не ги помня вече
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
04 януари 2020
И аз не разбирам много (каквото и да значи това), но знам че Assetto Corsa си е баш симулатор и е най-добрият според всичките фенове на симулаторите. Достоен наследник на легендарния rFactor. Forza 7 си е просто съзтезателна игра. Project Cars пък получи предимно негативни мнения, чак втората част бе нещото което се очакваше да бъде това заглавие.

Относно хорър сървайвъл игрите, както написах в другата тема, за мен жанрът бе умрял това деситилетие. истинските добри сървайвъл хоръри са Alone In The Dark 4, Resident Evil, Silent Hill 1, 2 и 3, Fatal Frame, Forbidden Siren и т.н. Игри където си играеш на криеница или само ръсиш куршуми на поразия в тъмни помещения не са хорър игри.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
04 януари 2020
Проблемът, е че за хора като мен точно философският хорър е наистина страшен. Eдин Residen Evil... не е уви. RE7 ме израдва като игра но не беше реално страшна.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
05 януари 2020
Младежи направих някакви мега добри игри на дс3 .Бих всички босове на един дъх,само abyss watchers умрях 5-6 пъти. Понтифа го смлях на 3ти опит. Но сега не успявам да бия aldricht. Пускайте съвети,то в нета има де ама така по-интересно да си говорим

Взех и да задобрявам,просто играта има learning curve ,както и всички игри на фром. Не че станах про ама когато пуснах играта за 1ви път не можех да бия и първият бос. Сега до алдрихт не усетих зор ама тоя се оказа някакъв изрод.

nightwarrior
Мнения: 3973
Цитиране
05 януари 2020
Слаб е към огън и пробождащи оръжия. Май и към светкавици, ама не съм сигурен. Аз сега правя пиромансер плейтру и направо се подиграх с него. Повечето му атаки са сравнително лесно за додж като му хванеш ритъма. По тялото(черната част имам предвид) биеш по-малко демидж, но пък можеш да го стагърнеш. По човешката(не точно човешка ама) част биеш пълен демидж, ама е зор да го гониш, ако уцелиш главата мисля че беше някъде много сериозен бонус, ама там при мен е сложно да го ударя. Ако имаш оръжие с Хаос или огнени щети, или пък такова дето може да се бъфне, това ти е избора, ако прави пробождащ демидж, още по-добре.

А да, избягвай магия, има стабилен дифенс към нея. И видиш ли да вади лък - дим да те няма.


Другото е ритъм.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
05 януари 2020
Нямам прободно оръжие или огън аз си разцъквам с longsword-а,тоест началното оръжие на рицаря. Може да пробвам с fire infuse . Иначе аз го бия по опашката за да не получа демидж когато се телепортира. Не е кой знае какво ,ще го бия. Дори в момента го оставям на малко . Това с лъка налива някакъв луд демидж

Аз за следващ герой може да пробвам маг или пиромансър,защото досега винаги съм играл с мелета. Ще е интересно да видя и другите вариянти.

Ето сега преди малко го оставих на 1 удар ама бях грийди и го нападнах докато пуска лъка и умрях

Edit: убих го на 5-6 опита .

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
06 януари 2020
"This is incredible. Denuvo and VMProtect was **fully** removed from Assassin's Creed Origins.

The end result, exe is 222% smaller.

1st startup time reduced from 113 seconds to 29 seconds

DRM version has fps drops down to 2fps, the DRM free version doesn't drop below 50fps..."

https://twitter.com/ghost_motley/status/1213619382934528000

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
06 януари 2020
Никога не съм разбирал защо не премахват Denuvo, когато кракнат играта. Някаква корпоративна чест ли или какво. Тогава само плащащите хора го духат, а пиратите получават по-добрата версия. Пълна лудост. Май само CD Projekt Red се сещам публично да си казаха - "Майната му на DRM-а, не помага" - и го резнаха от The Witcher 2. Ся остава и от Одисеята да го махнат.

По DS3 темата - аз тоя Aldrich го убих на късмет. Имаше една брутално шибана атака, с която ме убиваше, май стрелите точно, всеки път като го оставях на един-два удара. В един от случаите просто тази атака не я направи нито един път и го пречуках. Нещо ми се разцъква Dark Souls III, баси, докъде стигнах.

Ама и ми се приигра от нищото Massive Chalice. Покрай темата за игра на десетилетието се присетих как XCOM 2 не ме впечатли и грам и се зачудих коя ми е тактическата игра за това време. Реално Darkest Dungeon бих го сложил пред XCOM 2. Ама се сетих между другото и за Massive Chalice, който си е мъничка, обикновена тактическа игрица, реално няма как да се сравнява с XCOM 2, ама яко ме зариби като я играх и отциклих здраво някакви дни.

The_Doctor46
Мнения: 1795
Цитиране
06 януари 2020
Aldrich е един от най-лесните шефове,колеги. Там му влизаш с бутоните напред и тва е . Стоиш плътно до него и дори и да пусне стрелите,минаваш зад гърба му. Супер бавен е и има елементарен мувсет. Някак странно ми се струва да пребиеш Понтифа,а Aldrich да те помпа,но то за това са интересни тези игри. На някои един им е по-труден на други друг. Е има си и такива,които по всеобщо мнение са си тегави. Като ги научиш веднъж,след тва са лесни.Sauron,имаш ли DLC-тата. Ако не взимай веднага. Там са най-интересните битки.Сестрицата,Мидир,че и Гейл.
<
1
...
295
...
687
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.