Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
324
...
686
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
25 май 2020
Една интересна статийка от Eurogamer - как западняците откриват магията на Терминаторите. Умилително, макар че има и българска връзка в историята.

Между другото като дете винаги се чудех защо е Terminator 2, къде е първият Terminator? Или просто хитрите китайци са ползвали името на по-известния от двата филма.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
26 май 2020
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
26 май 2020
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
27 май 2020
Silent Hill не ми изглежда читав. Готино е че има нови механики, като примерно да заключва хората в кутия с шипове, а не само на куката, което от една страна може да се окаже OP. Иначе умението му да си забива меча в земята и да прави някаква следа и после там да вижда оцеляващите като вървят на нея и още нещо можеше да с еправи с този меч, не ми харесва. Реално тази следа с умението му е някакъв вид капан като на онзи The Trapper, май така му викаха. Иначе картата е готина, харесва ми повече от на Stranger Things и оная другата в сграда с 2 етажа. Тва даскало е по-просторно, не е един коридор, в който можеш само напред-назад. Новият оцеляващ не го видях и те като цяло ги праят еднакви с тези началните персонажи, които излизаха в по-ранните години на Dead by Daylight.
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
27 май 2020
Нямах конзола, когато излезе PS4 и не съм се интересувал, но помните ли, колко време след премиерата игрите излизаха и за PS3 и за PS4. Питам, за да преценя горе долу, колко време след премиерата на PS5, старата ми конзола още ще става за цъкане на най-новите игри преди морално да остарее. Графични екстри и фреймове не ме вълнуват особено
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
27 май 2020
Този път са на една и съща архитектура, тъй че поне 2-3 години.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
27 май 2020
Максимум година и половина, за мултиплатформените. Игрите на вътрешните студиа на Сони, няма да изкарват за ПС4
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
27 май 2020
И аз така го виждам. Архитектурата на а значение, нови конзоли трябва да се продават.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
27 май 2020
https://www.gog.com/game/metro_exodus_gold_edition

Йес бе. Без Denuvo, и най-близкото до притежаване на играта.

UPDATE: Denuvo е премахнат от Steam и Epic версията на играта.

Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
28 май 2020
Според Уикипедиа последната издадена игра за ПС3 е била ФИФА19 през септември, 2018-та. T.е. 12 години след премиерата на конзолата.
Дали същата политика и за 5-цата ще поддържат, не е ясно. Може както играча казва силно да ограничат версиите за 4-ката и доста по-кратко време да има двойна поддръжка за 5-ца и 4-ка.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
28 май 2020
баси мамата, наближава излизането и, а още не съм досъбрал лев за ново PC


pseto
Мнения: 10844
Цитиране
28 май 2020
Според мен година, година и нещо ще е актуален PS4, след това съвсем ще го карат през просото с портовете за него. Всъщност за нормално PS4 ли говорим или PS4 Pro? Защото и в момента тук-таме се усеща, че "оптималното" преживяване е за Pro-то, а на стандартното PS4 игрите куцат откъм фреймрейт на моменти. Като имаме и PS5 мисля, че стандартната четворка бързо ще бъде занемарена. Сега не знам дали ще видим извращения като това:

Както каза Charcharo сега имаме една и съща архитектура. Но мисля, че като мине година и нещо разработчиците няма да полагат особено много труд в PS4 игрите и освен по-грозна, даунскейлната графика почти сигурно ще има и кофти фреймрейт. Ама година време е окей, мисля, че и аз толкова кретах с PS3-ката, преди да си купя PS4.

@darkblue - аз ще видя как ще тръгне на лаптопа, че ако тръгна да си ъпгрейдвам PC-то не знам колко кеш трябва да вкарам. Минимум едни 500-600 лева за някое хубаво видео втора ръка, ама такива кинти в момента не ми се дават хич. Ще видя дали ще мога да ги прежаля до есента.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
28 май 2020
Аз съм решил за следващото pc бая да вложа, ама ще видим какво ще стане.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
29 май 2020
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
29 май 2020
Другата седмица би рябвало да покажат вече как изглежда Ps5
<
1
...
324
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.