Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
323
...
683
>
Charcharo
Мнения: 3407
Цитиране
22 май 2020
Charcharo
Мнения: 3407
Цитиране
22 май 2020

Жалко, че за 1 година е в Epic Store-а. Ще чакам явно.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
23 май 2020
Serious Sam 4 реално прилича на някакъв римейк, не съм сигурен дали видях и един противник, който да не е част от наличните в първата част от серията. Което не пречи играта да е добра, ама серията ми се струва в доста здрава креативна стагнация. Част от ефектите като пръсванията на противниците на парчета са си май същите от близо 2 десетилетия вече. Просто с един пласт боя отгоре.

А Saints Row-ът определено изглежда по-добре, отколкото ми се стори от предишни видеота. Все пак може и да си струва. Между другото и да искаш, и да не искаш, рано или късно ще трябва да се пречупиш за Epic Games Store.

lyubohar
Мнения: 3041
Цитиране
23 май 2020
То и самият трейлър е един и същ от няколко итерации насам - винаги с тия безглавите камикадзета
Charcharo
Мнения: 3407
Цитиране
23 май 2020
Аз имам Epic Account. Нали на него ми е Unreal Engine-a. Имам почти всички безплатни игри на него, както и Metro Exodus. Просто не ми се иска да давам пари в него освен ако не е за енджина или игра с физическа версия, която го има.
За GOG давам пари. И за Steam. За другите колкото се може по-малко
vldir
Мнения: 1805
Цитиране
24 май 2020
https://www.essentiallysports.com/rumors-suggest-bloodborne-is-coming-to-pc-sony-esports-news-2020/
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
24 май 2020
Ако е вярно супер. Има логика, From видяха, че продават прилично на РС и ако сделката е била временна(подобно на Кейдж игрите и т.н.), напълно е възмонжно.

Разбира се надявам се да се възползват и да е 60 кадъра поне, ако вдигнат и текстурите още по-добре. Ако е приличен порта, бих си я взел и на РС.

The_Doctor46
Мнения: 1762
Цитиране
24 май 2020
Дано да има нещо вярно. От кога я чакам. Даже мислех да си взема PS4 специално за нея.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
24 май 2020
Аз го взех заради нея и GoW
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
24 май 2020
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
24 май 2020
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
24 май 2020
То проблемът е, че дори не навсякъде са 30 кадъра или поне не се усещат като 30. То Фром винаги са имали проблем с фреймпейсинга и може би затова не се усещат нормално знам ли. Но го преживях, аз дето се вика Демон Соулса на PS3 изиграх. Не съжалявам, въпреки че вече мога да го играя на РС с емулатор и 60 кадъра, просто станах ужасен фен на Миядзаки... Един ден ще може да се емулира и Блъдборна, но кой знае кога, ако направят читав РС порт, ще е чудесно.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
25 май 2020
И аз се изненадах, че Bloodborne върви само с 30 фрейма, защото и на мен ми изглеждаха повече като 60, особено в някои битки. За проблеми с фрейма - не съм сигурен дали нямаше една зона, в която имаше брутални спадове, дали не бяха едните канализации? Със сигурност обаче не говорим за Blighttown в Dark Souls, това беше брутално.
lyubohar
Мнения: 3041
Цитиране
25 май 2020
Да, и в каналите на първата зона на ББ се виждаше много...Но според мен изглежда жестоко - като търсен ефект е, като забавен каданс леко, много хорър ефект се получава
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
25 май 2020
При огньовете в Стария Ярнам почти можех да чуя как PS4-то пищи.

Шегата на страна, почти навсякъде държеше 30, но не на всякъде се усещаше така(което май наистина е от фрейм пейсинга). Макар че това са наблюдения от PS4 slim, не знам как е на pro.

<
1
...
323
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.