Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
348
...
684
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
13 август 2020
Притеснявам се за Cyberpunk 2077. Актъор като Keanu е доста скъп а е абсолютно безсмислен за качеството на една игра. Също така много пари дават за маркетинг.

Не са чак Rockstar или Epic или Wargaming, нямат абсурдно количество пари. Според мен е малоумно за някакъв си актъор да се дават много ресурси. Трябва да се реже от друго за да имаш ресурсите за това. Quest Design, Writing, Role-Playing, level-design, audio, general gameplay са обективно по-важни за една игра.

Panthers
Мнения: 128
Цитиране
13 август 2020
Да напомня на всеки, които иска Total War Troy, че играта вече е в Epic store и е безплатна днес. Аз вече е взех.
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
13 август 2020
@charcharo: Киану не е кой да е актьор; той е много нърди и не е типичната холивудска звезда. Като нищо да е фен и да е участвал за символична сума.
The_Doctor46
Мнения: 1769
Цитиране
13 август 2020
Да,съвсем възможно е да не е искал много пари.Иначе от това,което показват съм си все така хайпнат.Изглежда супер яко.Да сме живи и здрави Ноември месец ще видим.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
13 август 2020
Осигурен транспорт, спане и ядене, ол инклузив, кво повече му трябва на Киану и някоя полякиня 😀
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
14 август 2020
Следите ли драмата с Фортнайт, Епъл и Гугъл? С две думи, Епик пробутват за мобилния Фортнайт по терлици (като кънтент ъпдейт) система за микротранзакции без да минават през payment-а на Apple (и съответно Google) и без да им дават техния си дял. Съответно Фортнайт е свален веднага от двете платформи и Епик сега ще ги съдят. Голяма сапунка
morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
14 август 2020
Само Тръмп да не чуе, че отидоха всички бъдещи игри с Unreal Engine
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 август 2020
Наистина не вярвам A-лист актъор да се даде евтино. И не се сещам за игра, коята да е дала пари за големи актъори и да се е оказала велика.

Ще видим но това си е много лош знак за мен. Маркетинг за Редит и Тъмблр, не добро използване на парите. Но дано да сте прави.

Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
14 август 2020
Доколкото знам историята на Киану, нищо чудно наистина за скромен хонорар да участва.

Уилям Дефо беше много добро включване в Two Souls.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
14 август 2020
Мисля си, че за доста актьори геймингът тепърва ще се превръща по-скоро в интересно предизвикателство, понеже е един вид нов вид кино, в който обаче трябва да се играе по леко различен начин заради моушън кепчъринга и има по-голям акцент на гласовата актьорска игра. Между другото сега прочетох, че за Джон Уик филмите хонорарът на Рийвс е бил 1-2 милиона долара... не само CD Projekt Red, но и всяко голямо студио може да извади подобни пари без да им мигне окото. В случая имам някакво чувство, че интегрирането на Рийвс ще проработи добре (макар че не очаквам някаква мега голяма роля от него, вероятно ще се появи на десетина ключови места в кампанията и това ще бъде).

@lyubohar, четох го това. Epic играят интересна игра. Срещу Apple може и да имат някакъв шанс, понеже те са супер рестриктивни в iOS. Едно време Microsoft ги одрусаха с куп глоби за милиарди, за да позволят ползване на други браузъри (както трябва), различни от IE. Може и Apple най-накрая да ги накарат да се отворят. Ама виж, на Google не могат да им кажат и копче. Там свободно можеш да си инсталираш продукти извън Play Store. А това да искаш хем да си в Play Store и да се възползваш от екстрите му, ама същевременно да не си плащаш цената за това... ами, няма да стане.

lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
14 август 2020
@Charcharo: Keanu не е А-list actor по никой критерий. Както казва и pseto, 1-2 милиона на филма са нищо пари, за толкова Леонардо ДиКаприо или Робърт Дауни няма да станат от леглото.

@pseto: не виждам особена разлика между Apple и Google в случая - искаш ли да правиш плащания, трябва да минава през техния пеймънт, за да си взимат процента. Това няма отношение към рестриктивността според мен, а и срещу Apple определено не им е минало, след като приложението е свалено

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 август 2020
Дано да сте прави, но примерно тази простотия:
https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-features-customizable-genitals/

Това също струва пари и време и е вероятно да е абсолютно безсмислено като добавка.

lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
14 август 2020
Такива неща само показват усилията, които се влагат в най-малкия детайл. Rockstar-стил малко отиват, но няма лошо, стига да не е за сметка на качеството на основни неща. Но не мисля, че ще е такъв случаят.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 август 2020
Да но то и при Rockstar е смешно да даваш пари за такива неща когато реално имаш технологични и симулационни пропуски.

Дано да сте прави но започва да ми изглежда не много добре на мен. Това е RPG, Roleplaying трябва да е на ниво първо както и писането. Тук нямат вече книги, които да ги спасяват.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
14 август 2020
@lyubohar - е да, нормално е и Google да искат плащанията да минават през платформата на Google Play... когато приложението ползва Google Play. Тези 30% не се плащат само като комисионна за това, че се ползва услуга на Google за плащане, ами и за цялостното ползване на Play - който все пак ти осигурява по-лесна инсталация на приложения (противно на това да са външни такива), а също така служи и като безплатна реклама, когато дадена игра е в топ позициите. Сега наистина Fortnite едва ли има нужда от реклама, но пък Epic отиде в Play, за да има лесна инсталация. При това положение ми се струва много лицемерно да мрънкат за 30-те процента. Не може ту така, ту онака.

@Charcharo - не мисля, че това е отнело чак толкова много време или ресурс на CD Projekt Red. Също така не съм сигурен дали изобщо тази екстра е била специално планирана - на мен ми изглежда като нещо, което някой отделен човек или малък екип (отговарящ примерно за първоначалния изглед на героя) е направил на ташак, предложил е на водещите кадри и те са решили, че е яко и са се навили. Ся кой знае, може и да е имало спецификация за персонализиране на полови органи... знам ли.

П.С. Аз не, че съм се хайпнал тотално за играта - очаквам да е силен претендент за GOTY, но няма да се изненадам, ако тук-таме удари греди, евентуално и големи такива. Ще видим, още няколко месеца остават.

<
1
...
348
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.