Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
358
...
686
>
lyubohar
Мнения: 3069
Цитиране
05 септември 2020
Charcharo написа
Факт, но някои хора си имат парите и не им пука.

Еми не им пука, ама сега реват, че мега-мощните им през 2018 карти вече са бавни и струват стотинки . За мен едно от видеата горе това илюстрира, попаднах и на други писания в тоя дух.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
05 септември 2020
Имали са 2 години с 2080 Ti много от тях. За какво да плачат, че сега и други ще имат същото ниво? Това е естествено.
RTX 3080 ще бъде задминат от 4070 или 4060. RTX 7050 ще е по-бърз и от 3090. Нормално е. Не казвам, че няма такива коментари, вярвам ти. Просто е ... тъпо да ги има .

Хората, които аз познавам с 2080 Ti или Titan RTX ще вземат 3090 просто и единият от тях даже е разочарован, че 3070 не е много по-бърза. Иска прогрес човека както и аз.

The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
05 септември 2020
Момчета,хем сте прави,хем не баш. Разликата в бързината на GTX 1080 и RTX 2080 беше някъде 25-30% по спомен. Сега гледах бенчмарк на Doom Ethernal-RTX 3080 срещу RTX 2080 Ti. На места разликата в кадрите беше почти двойна. Срещу базовия 2080 ,ще бъде още повече. Демек имаме много по-голямо подобрение спрямо предното пололение,а цената е по-ниска. Titan беше около 4500-5000 лева,а 3090,ще бъде 3000-3500. Малко са си попрецакани хората със старото поколение спрямо парите,които са дали.
lyubohar
Мнения: 3069
Цитиране
06 септември 2020
Никой не ги е карал с пистолет в главата да купуват Титан RTX във вихъра на биткойн манията
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
06 септември 2020
Така е, но... за някои хора това са малко пари.

Не си спомням квичене от Titan X(Maxwell) юзърите когато GTX 1070 излезна. Или от 780 Ti и Titan Black когато GTX 970 излезна.

Аз искам утрешните карти да унищожават сегашните за малко пари. Бих се радвал, ако RTX 3050 беше по-бърза от 2080ката ми или 5700XTто ми.

lyubohar
Мнения: 3069
Цитиране
06 септември 2020
Да, за всички е по-добре така, дори и за "прецакалите" се.
The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
06 септември 2020
Да,за някои хора наистина са джобни пари. Имам приятелче,което кара Порше Тайкан. Даде близо 300К за него,а си взе готова конфигирация за сума пари с някакво захранване,куче марка и процесор предното поколение на интел. Мислех да му кажа,че се е прецакал,но след това се сетих,че за него едва ли има някакво кой знае какво значение.Не е геймър,човека и едва ли ще се затръшка ,че е дал повече. Та така и някои от собствениците на RTX 2080Ti предполагам.
bo4i3333
Мнения: 24
Цитиране
06 септември 2020
Имам едно питане
До сега не бях играл нещо от Фром и днес приключих Секиро
Мога да кажа че се изкефих на мах с играта и искам да попитам кое е по добре да пробвам от тук нататък
Bloodborne или някой DarkSous
Кое би било по не толкова трудно за нуб като мен
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
06 септември 2020
Съдейки по себе си ти препоръчвам да почнеш с Bloodborne. Концепцията му е много подобна с акцент на бързия геймплей и по мое мнение не е толкова трудна, колкото Dark Souls-овете (макар че тук е въпрос на лично усещане, беше ми странно как за някои хора Sekiro е бил брутално труден и по-труден от Dark Souls III да кажем, при все, че мен ме чукаха много по-здраво и много повече босове на Dark Souls III, отколкото на Sekiro).

Dark Souls III и аз самият искам да го изиграя като експеримент след сравнително критичното ми ревю, за да видя дали нещо в светоусещането ми не се е променило.

The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
06 септември 2020
Sekiro е доста различен и от двете игри обаче.Няма значение от коя игра,ще тръгнеш според мен.FROM лоша игра нямат ,с леко изключение на DS2.
bo4i3333
Мнения: 24
Цитиране
06 септември 2020
И аз така мислех ,съдейки по клиповете които съм гледал ,но все пак реших да се допитам до по -запознати с игрите на фром
Иначе Декиро ми напълни душата
Няма такъв адреналин
Много се изкефих
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
06 септември 2020
И аз подкрепям Блъдборн и ще включа конкретно Dark Souls 3. Много по-динамични са спрямо събратята си.

Концептуално са различни, заради начина, по който е организирана битката. В Секиро разчиташ на комбота и пробиване на противникова защита, докато държиш твоята. Много по-подвижен си, стелта е опция.

Дарк Соулс 3 макар и доста по-динамичен от 1 и 2, е доста по-дефанзивен по мое мнение, сравнен с Блъдборн и Секиро. Има система като хипербронята(която компенсира евентуално ако решиш, че щитовете не са ти по вкуса). Сега, аз не бих почнал от третата, ама това си е изцяло мой проблем. Когато знам, че нещо е част от поредица, искам да го карам по ред.

Блъдборн, пък е в другата крайност, всичко в тази игра навежда към агресия. От стънлокването на врагове с някои оръжия, до връщането на кръв при непрестанна атака.

С която и да подходиш не мисля, че ще сгрешиш.

bo4i3333
Мнения: 24
Цитиране
06 септември 2020
И още едно бързо питане.
Изиграх Секиро и беше яко ,но преди да започна да го играя изгледах доста клипове свързани с играта и разбрах, че има 2 финала !
Моя въпрос е ,аз лош финал ли достигнах защото не се бих нито с огненият демон, нито с двата бика, нито на мястото където се бих с лейди Бътерфлай има друг бос ,който аз не срещнах.
Та питам ,аз ли направих нещо грешно или това да допълнителни босове, които сам трябва да си намериш?
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
06 септември 2020
Без туториъли или поне да прочетеш някъде поне стъпките, никакъв шанс да достигнеш всички финали, в това отношение е по-заплетено дори от DS3 и Блъдборн. Финалите в Секиро, ако не ме лъже паметта са 4, не знам кой си стигнал ти, страх ме е да гадая, за да не ти спойлна другите, но предполагам си стигнал Shura или Immortal Severance.
The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
06 септември 2020
Father Owl 2 битка и Demon of Hatred (босовете,които споменаваш )са нужни само ако искаш да достигнеш определен финал(или по-скоро ако си изпълнил условията за достигане на определен финал) както каза Найт. Ако държиш да ги биеш на всяка цена,търси в нета
<
1
...
358
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.